*POMOĆ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.09.2016
58
91
18
Karton City
Dobar dan odnosno vece. Zanima me kako da pocnem sa ovim. Citam sve moguce dnevnike i veoma sam aktivan u tome. Kako da mi grow bude uspjesan a da ne iskeshiram puno para.


1.Grow Box
Kako da napravim svoj grow box (prednost imaju oni koji su vec imali
iskustva sa tim) koji mi materijal treba i
koliko sezona se moze koristiti.



2. Sjeme
Koja sjemena bi mi vi preporucili i od koje banke. Naravno nesto slatkasto sto odvali. Već sam probao haze i skunk. Cuo sam za moby dick i jack herera (sorry ako sam sta oogresno napisao). Nesto sto ce dati dobar urod za kratko vrijeme.


3. Ventilacija
Neshto shto me stvarno muci ne odlucan sam. Sta bi vi preporucili sto se tice toga. Pocetnik sam pa ne znam. Na vama je da kazete sta je dobro i sto me nece ostavit na cjedilu.


4. Sijalice
Planirao sam ovaj box izvesti za 200W HPS posto mi je to jeftino a najisplativije. Mozete reci svoja mishljenja o tome sta mi treba.


5. Voda i temperatura
O ovome sam laik iako sam citao dosta pdf-ova i dnevnika ovo mi jedino muti mozak. Sta je pH i koja je optimalna temperatura koja bi trebala biti u boxu?

Toliko od mene nadam se da ce odaziv biti velik i da ce te mi pomoci, posto vise ne znam gdje pomoc da trazim. HVALA



 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
897
3.715
163
Hladni sever
:fuck: Pa nisi se potrudio ni malo :idea:
Sve lepo pise-mapa foruma i laganica citanje
Ne servira se ovde bas kao u hotelu:upiii:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
1. kupi gotov
2. bubble bomb od bomb seeds
3. ovisi koji box i koja lampa
4. ne postoji 200w hps. postoji 250w
5. ph je kiselost/luznatost. a temperatura je 23-28

evo.
a ostalo saznaj citajuci teme na onom linku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
1.OSB ploce
2.Za seme procitaj nesto po forumu,nemoj serendat da si citao... kad nema nista u toj prici,jer sve si reka po pitanjima...
3. Ventilacija ovisi o prostoriji,to jes samog boxa.
4.jedno su planovi drugo je realnost ;)
5. Ph metar- kucaj u trazilicu ili google pa vidis sta kaze cika sta je to..
A temperatura 26-28
E sad Stipe ti je sve objasnio... mene ubi trimanje pa pobego i ja malo serendat ka ti... aj stej haj i ne zayebavaj toliko,nego uzmi malo pa procitaj... preporucujem toplo temu
Obrazovanje,pa onda sve ostalo,nije marijuana pasulj,bacis pa poraste do Fi Faj Fo
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kucaj na google o5... probaj koristit malo google... hahaahah joj yebo te pataka sta zayebavas... nzns ti ako dodje jedan cika ovde,pa se naljuti na tebe... :D ahahahahaah mada na groblju je zurka evo pocinje furka:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
Elem kucaj----- iGrow ---- u google pfff ja sam kako bi rekli ovi stranci.. over end aut or over and da da si out
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kad sam vidio naslove mislio sam momak citao i imena tema stavlja sto je citao jer bas se tako zovu teme koje mu trebaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.