POMOĆ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
884
4.534
163
Thiaoouba Prophecy
  • VANJSKA SADNJA

Zaštita od puža

Čitam da se oko biljke stavim dva sloja bakra, da pospem okolo toz od kafe,pepeo, piljevinu, ljusku od jaja.
Da zakopao limenku od piva i da ih namamim isto i koru od limuna, narandze grejpfrut

Od buha da se zaštitim tako sto cu stavit bijeli luk i neće bit buha
Imali još sta da uradim da se od drugih insekata zaštitim
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Groover

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Prvo da napomenem da ne pišeš velika slova, i da ih ne podebljaješ(bold). Svi vide, nitko nije čorav.
Onda sebi daj malo vremena i upoznaj se šta ima na forumu i koje teme.
Temu topiranje sam ti več spojio sistom tom temom koja več postoji. Nema smisla hrpa istoimenih tema.
Za ovu temu s pužem čemo vidjeti gdje premjestiti, ja te samo molim da ne otvaraš novu temu za svako novo pitanje koje imaš, jer ima tema i o puževima.
Ugodan boravak na forumu i ugodan dan želim.
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
884
4.534
163
Thiaoouba Prophecy
Prvo da napomenem da ne pišeš velika slova, i da ih ne podebljaješ(bold). Svi vide, nitko nije čorav.
Onda sebi daj malo vremena i upoznaj se šta ima na forumu i koje teme.
Temu topiranje sam ti več spojio sistom tom temom koja več postoji. Nema smisla hrpa istoimenih tema.
Za ovu temu s pužem čemo vidjeti gdje premjestiti, ja te samo molim da ne otvaraš novu temu za svako novo pitanje koje imaš, jer ima tema i o puževima.
Ugodan boravak na forumu i ugodan dan želim.
A za buhe?
To je moja stvar ukusa dal cu pisat velikim slovima lp
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Moderatori sa vutre bi ladno mogli da se kandiduju nasim predsednickim izborima mislim s obzirom da im dobro ide ovaj grobarski posao :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.