Pomoć bratu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.10.2015
9
1
1
31
Cetvrti dan grow-a, jedan list je zutkast, je to mozda neki problem ?

Pozdrav svima,

Sorry šta se ovako javljam, ali trebam pomoć.
Imam problema sa leđima već duže vrijeme i vutra mi pomaže uveliko. Svi moji ljudi su trenutno nedostupni pa mi treba pomoć oko nabavke. Lokacija Zagreb

Unaprijed hvala svima na pomoći <3
 

Prilozi

  • 1444771720356.jpg
    1444771720356.jpg
    153,3 KB · Pregleda: 38
21.04.2017
4
1
3
43
Molim za pomoc.Vidite ova dva mala listica na dnu sto su zuta...a pored nje na drugoj biljcici su isto bila i ja sam ih otkinuo. Da li sam pogresio sto sam otkinuo na ovoj drugoj?. ona raste i dalje.. Zasto su mi zuta ta dva listica ??zbog previse djubreta od krave je inace.?.. Stavljeno je malo stiropola, humusa i djubreta. Takodje vidite da na ovoj drugoj neka stetocina je grizla ( crkla dabogda :) ) Sta bi mogao da uradim da bi zastitio od stetocina...Mislim da li ima neka hemija da se preprska da beze od nje a pritom da ne utice na samu biljku nista.. Hvala unapred SVIMA!!!
 

Prilozi

  • IMG_20170521_145210.jpg
    IMG_20170521_145210.jpg
    453,7 KB · Pregleda: 16
  • IMG_20170521_145230.jpg
    IMG_20170521_145230.jpg
    321,4 KB · Pregleda: 15
21.04.2017
4
1
3
43
Molim za pomoc.Vidite ova dva mala listica na dnu sto su zuta...a pored nje na drugoj biljcici su isto bila i ja sam ih otkinuo. Da li sam pogresio sto sam otkinuo na ovoj drugoj?. ona raste i dalje.. Zasto su mi zuta ta dva listica ??zbog previse djubreta od krave je inace.?.. Stavljeno je malo stiropola, humusa i djubreta. Takodje vidite da na ovoj drugoj neka stetocina je grizla ( crkla dabogda :) ) Sta bi mogao da uradim da bi zastitio od stetocina...Mislim da li ima neka hemija da se preprska da beze od nje a pritom da ne utice na samu biljku nista.. Hvala unapred SVIMA!!! Inace na mestu je fenomeno :) sunce ceo dan .. vrhunsko mesto..uskoro na sajt pali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Prvo uzmi neku zemlju 5l=1€ (PH 6.5), ako ništa uzmi neku zemlju lijepu sa sajta i usitniti je.

Zemlju stavi u ovu čašu ili slično, izbuši 4/5 rupica na dno da voda može prolazit, i napuni zemljom 1cm ispod vrha.

download.jpg

Zali fino i lagano presadi biljku, kad malo naraste u veću posudu

Ako nemaš PH metar vodu naspi u nešto i nek Ostoji 30min i zali.

Zalivaj samo po potrebi, ako je površinski suha zemlja stavi prst dublje ako je suho onda zali.

I biljku stavi na direktnom suncu


Nije toliko strašno ta dva lista će svakako vremenom osušiti se i opast, al nebi smjelo dok je tako mala jer diše preko tih listova i uzima svjetlost.

Sretan grow i javi se sa fotografijama da vidimo kako napreduje biljka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.