Pomoć molim vas.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
sve 5..bar kaj se mene tice...a kad budes imao pitanja...slobodno postavi,ljudi smo..neko ce uvjek odgovoriti:)..a kaj se tice plexiglasa,da to se da izvest...sad je sve na tebi kako ces i koju rasvjetu ces..sretno:)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
samo polako, nemoj mu zamjerit, nema žiže pa je malo napet.... :icon_lol:
bitno da čitaš i upijaš, ostalo će se nekak poklopit

ovak: ja u te dimenzije nebi stavljo 400... tu mač!
250 bi moglo dobro odradit poso...
na tvom mjestu bi prvo probo zgurat par growowa onak testno... da vidiš kak stvari funkcioniraju, pa se tek prebacio na veće poslove...
po meni imaš premali boks za 400w, ali ako si dobio neke korisne informacije od Falcona onda to i probaj, ...

sretno, pazi se!
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Slazem se sa SID-om...zlom....imaju i oni pravo...ali ovako,nista nije previse(odnosno 250w je dovoljno:))..moj primjer boxa vxdxs=125x75x45...unutra je CT+400w hps...ja sam ti reko da skupis informacije pa krenes dalje,ali ako si odlucio da ti je to hobi,ja bi rade kupio tako,odma 400w,a ne 250w pa za par mjeseci 400w....ali to sam ja,na tebi je da odlucis sta i kako zelis,jos jednom...svi savjeti ovdje dobiveni su korektni i slazem se sa svima:)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ako več ideš sa 400 nabavi si cool tube i jaaaaaki ispušni vent da vuče tu toplinu van iz boksa...ako ne onda 250 pa laganini,može se krasni grow pod 250 napravit bez beda!
 
19.12.2010
42
8
0
33
A falcom mi je rekao da napravim ko odjeljak odvojen s plexiglasom i da mi služi kao ct.Al mislim da cu ipak 250 za pocetak jer izgleda da ce mi stara financirat to sve( ona bi to u medicinske svrhe, ja ipak za druge) pa ono da se uhodamo s boxom a onda cjela soba za grow :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Prika,ako ti je stara u tome,nemaš šta razmišljati.Zahebi ovaj ormarić i napravi kako je red box odmah.A za ono bilje radi kojeg se toliko žuriš sam ti već rekao da se ne isplati cimati.Barem se sjemenki domaje uvjek nađe.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Nemoj ti mene "slijepo" slusati...ja sam ti dao par idea koje smatram da su izvedive svakom tko nesto malo zna majstorisati sa rukama..CT-mozes kupiti za kojih 400-tinjak kn(a mozes ga i sam napraviti za 150)..da pregradis gornji dio s plexig.treba ti materijala za kojih 150kn...i tako,sad sve ovisi o tebi i tvojiem znanju,mogucnostima itd.(ali ak radis veci box,moras znati da je pregrada s plexi-nepomicna,dok CT mozes spustat-dizat ako je vislji i ima potrebe..da ja sad ne filozofiram tu..ako ti sta treba,nije jasno..slobodno pitaj)
 
08.12.2010
3
1
0
54
da se i ja nadovezem...
mislim da ti je 400w hps prejaka...meni sluzi u 1,6m.x1,0m.+125w. fluoroscentna...
rezultati su vrhunski...u principu,400w. ti ide na jedan metar kvadratni...
sto se vent. tice...sto bolja provetrenost,sto vise svezeg vazduha,to bolje...
preporuka-dole stavi fi 120 a gore fi 200,obicne vent za kupatilo...
naravno,oblozi unutrasnjost folijom...mozes i onom tankom za kuhinjske potrebe...
to bi ti bilo otprilike to...
OBAVEZNO POVEDI RACUNA O ZALIVANJU...bolje da budu zedne jedan dan nego da ih previse zalivas...propast je neminovna...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
slazem se u globalu osim"400w na metar kvadratni".To za filadendrone i sl.za kanabis ne... jer treba ekstremno puno svjetla(lumena)da bi se postiglo slicno autdoru.Bar je meni je to i cilj(gust,vise lumena na manju povrsinu:sun2:
Daleko od toga da ce nesto zajebat ako ide sa manje(u principu puno lakse sve skupa odradit-stealth,ventilacija,vlaga isl.)a puno vise se dobija(ako je vlaga temp ventilacija i sl ok)kolicinski sa vise lumena.Jest malo zajebano slozit al se isplati.Po meni 90000 na kvadrat:sun2::watchplant:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N