Pomoć oko kupnje nekih stvari!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.04.2009
0
0
0
43
Pozz ljudi nov sam na forumu a i u onome što me dovelo na forum :)

Uglavnom imam neke problem oko nabavke neke opreme pa ako bi mi netko mogao preporučiti di da potražim to što mi fali bilo bi super.

Rockwool kocke-nikako da ih nađem a i čini mi se da se one drugačije zovu na našim prostorima(svaki put kada kažem rockwool kocka lagani teleći pogledi)

Mylar folija-isto nikako je naći
crno-bijela folija(pingu folija?)-doduše ako nađem mylar mislim da mi ovo neče biti potrebno

tekuče gnojivo-sada našao sam dosta njih ali me interesira koje bi bilo najbolje?(znači koji omjer N,P,K da ima itd.)
 
16.04.2009
21
0
0
43
Pomoglo bi da kazes odakle si.


Inace rockwool je obicna kamena vuna, mozes je kupit u bamaxu, pevecu itd... kupi u debljini od 5-6 cm i sam si rezes kockice... u poljoapotekama bi doduse trebalo imazi za kupit vec gotove rockwool kockice. Folije isto tako pevec, baumax, il trgovine sa izolacijskoim materijalima...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
il mos staviti stiropol umjesto rockwool kockica il umjesto mylar folije stavi obicnu aluminijsku foliju koju imas za kupiti u svakom ducanu a isto dosta dobro odbija svijetlost 60% (koliko se sjecam) ili ofarbaj boks u bjelo...mislim da ti niej potrebno da se trosis i patis na to jer za pocetak kreni s sto jednostavnijim i sa sto manje potrosenog novca pa polako s vremenom kad uhvatis iskustva kreni na vece i teze zahvate :)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Flegy je napisao(la):
il mos staviti stiropol umjesto rockwool kockica il umjesto mylar folije stavi obicnu aluminijsku foliju koju imas za kupiti u svakom ducanu a isto dosta dobro odbija svijetlost 60% (koliko se sjecam) ili ofarbaj boks u bjelo...mislim da ti niej potrebno da se trosis i patis na to jer za pocetak kreni s sto jednostavnijim i sa sto manje potrosenog novca pa polako s vremenom kad uhvatis iskustva kreni na vece i teze zahvate :)


mat bijela boja odbija puno vise svijetla nego alu folija, i ne radi hotspotove.
rockwool imas u vrtnom centru u baumaxu, mislim da je 40komada u pakiranju, al su valjkasti, ne kocke... ne sijecam se cijene, ali nije nista ekstremno skupo....