Pomoć oko montiranja boxa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
sluzice svrsi sigurno,ali... nisam radio s hps ona inace jako grije, ovo bi bilo idealno na cflkama ,taman ti je tu rupa za vent,mislim da ce se svi slozit da probas slozit odvod vruceg zraka iz lampe, nemas puno posla, gibljivo crevo i rjesio si se sigurno par stupnjeva...

edit: i da ju probas vodoravno postavit (zarulju)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Ne moj paliti hps u tom improviziranom reflektoru od kartona i folije el te moze skupo stajati i nije vrijedno rizika! Poslusaj malo ekipu sta ti govore a ne po svome!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Pa bolje bi bilo da si samo ostavio samu žarulju da svijetli okomito prema dolje jer sad si je doslovno izolirao,najvise svijetlosti ce otic u tu kutiju a to nije dobro zbog topline i moze bit sranja a ni nema smisla..i dobro kaze Hondofob,nije vrijedno rizika..Ideja je okej ali malo krivo izvedena :) ..Ako vec ne mozes nesto napraviti da je okomito zarulja ( al to bi bilo najbolje ) Izrezi taj karton po svim bridovima ovim sastrane i otvori ga kao cvijet a da ti je zarulja u sredini , i da nije taj karton ful blizu lampe da se ne zapali..Rađe ti to ponovo napravi :) Ovako si samo dobro svjetlo ubijas..Ak vec radis sam refletkor nemoj ga oblozit alu foliojom rade kupi u lidlu ili negdje neku bolju koja ce bolje odbijati
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades
24.10.2016
45
5
8
39
Skinuo sam,biće za sada bez reflektora
Imam jedan problem jedno seme je bilo manje proklijalo (samo sto se otvorilo seme),dok drugo je već bilo kako treba
Istog dana sam ih posadio evo kako su prošla 2-3 dana režim 12-12, ova prva još uvek nije izrasla pa sam resio danas da malo omekšam zemlju i slučajno je iskopao i video da je seme isto kako sam ga i posadio tj da se nije razvilo,pa sam ga lepo postavio prema dole i zatrpao malo zemljom
Da li mogu još nešto da uradim,ova jedna je izrasla jedno 5-6cm,možda da promenim režim ili ovu sto nije izrasla da ostavim koji sat duže pod lampom??
Temperatura je l 22-27c i vlaga 70-85%