Pomoć oko programiranja timera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mbad7 je napisao(la):
Ekipa,problem stoji...
Timer radi kad je ona polugica sa strane na I,znaci prolazi struja kroz njega,e sad...
...ali svjetlo se jednostavno ne pali,nego moram rucno,a one spustene kukice prelaze preko onog zubca koji izade kad je polugica u polozaju za programiranje timera,znaci da se okrece,i zuji,i sve,al svetlo se ne pali...?

Stavi polugicu na ikonu sata a ne na I, tako bar na onom klasičnom mehaničkom od 24h mora biti.
 
21.08.2008
46
8
0
43
Weedran je napisao(la):
Stavi polugicu na ikonu sata a ne na I, tako bar na onom klasičnom mehaničkom od 24h mora biti.
Pa upravo tako,stavim je u gornji polozaj,na ikonu sata,odnosno mod za programiranje,i namjestim trenutno vrijeme,i spustim te kukice,i timer se vrti i kukice prelaze preko onog zuba,al lampa se ne pali!!!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
je neznam onda, samo znam da mora biti na ikonici sata cjelo vrijeme da bi se palio i gasio kako ga se složi. Pa nemaš baš tko zna koliko mogučnosti za namještanje, probaj malo experimentirati, ... ili je pokvaren.
 
21.08.2008
46
8
0
43
Weedran je napisao(la):
je neznam onda, samo znam da mora biti na ikonici sata cjelo vrijeme da bi se palio i gasio kako ga se složi. Pa nemaš baš tko zna koliko mogučnosti za namještanje, probaj malo experimentirati, ... ili je pokvaren.
Ak je pokvaren,onda su mi ga takvog prodali...
Neznam sta da vise probam,nije to svemirski brod...
Thnx,Weed...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Vjerovatno si čekao malo vremena da vidiš radi li,da dođe na poziciju ali te valjda žurba ubijala pa ti je vrime sporo teklo :)
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Da ne otvaram novu temu.Dali neko koristi neki kvalitetniji timer(umesto ovog kineskog djubreta od 3 koja sam kupio 2 su riknula) i gde u BG moze da se pazari ?Nije problem u ceni 350 din nije nista ali nemozes da se oslonis na njih
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Istina,dana svako njesra dolazi iz kine,ali nebi trebalo značiti da ne valja,ali ovisi do sreče izgleda.
Ja imam mehanički i prije neki dan san mu da jedan blagi udarac jer je na momente kao struja preskakivala,kao da je kontakt bija slab.Ali sad radi:)
A gle,ako očeš nešto bolje,ajde onom teorijom šta skuplje to bolje.
Također malo baci oko na svoje instalacije,ima li nepoželjne vlage u blizini i provjeri sve spojeve.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
U BG-u su ti najjeftiniji na buvljaku na NBGD-u i tamo su 300-350din. U *********** su potpuno isti takvi 500 din a kod kineza nisam proveravao. Imam 2 kom i oba mi rade bez problema. Kao sto ti Greenpower rece,bolje proveri svoje instalacije. Ako je kod tebe sve ok,onda ih kupi na nekom drugom mestu,jer postoji mogucnost da ih taj gde si kupio nije propisno skladistio pa zato riknjavaju. Iako malo skuplji u *********** su ok,a i sacuvas fiskalni racun...