Pomoć oko prvog grow boxa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.08.2010
2
0
0
30
Zanima me ako bi mi neko moga objasnit koaj je točno funkcija cooltubea, za šta točno služi?
 
07.12.2011
34
3
8
33
zbog održavanja temperature u boxu zbog toga jer lampe ponajprije HPS užasno zagrijavaju i zbog toga se koristi ct
 
28.11.2011
29
3
0
34
Mislim da bi bilo najbolje da od foruma napravimo slikovnicu pa da samo gledaju slike, jer je nekima ocito prelijeno kliknuti vise puta i otvoriti search, nego odmah otvoriti temu i lupiti nesto na sto je odgovoreno već 149678 puta na forumu.

Ili bi bilo najbolje da odradimo cijeli grow za njih, osusimo hedove i kada gospoda pozele zapaliti pljugu, dođemo do njih i smrvimo to u rizlu.

Mislim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chifnotech
27.08.2010
2
0
0
30
Kralju nije da mi je lijeno, sve sam prilista, al kad nigdi nepiše konkretno nego se većina naseru sa nekin filozofijama tako da se ne razumi svugdi sve....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....da si prelistao, nasao bi......kaj ne pise konkretno? tko to filozofira?......kaj ako nepise od rijeci do rijeci neznas izvuc iz konteksta......

.....e pa onda cu ti ja objasnit kad svi nesto samo filozofiraju........

....cooltube je staklena cijev u vecini slucajeva promjera fi 125mm nekih 300-400mm duzine....u njoj stoji lampa a CT je povezan sa flexi cijevi na kojoj je ventilator i SLUZI ZA HLADENJE LAMPE I ODVOD TOG VRUCEG ZRAKA VAN BOXA.........

....sad malo jasnije?......
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Isuse kakvih sve paprati ima po ovom forumu,kad netko pogleda fotku cooltube-a spojeng na vent i crijeva valjda po logici može zakljuciti o cemu se radi...ali eto hvala bogu da ima ljudi poput Ivacha koji imaju volje objašnjavat :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
A dobro nitko od nas se nije rodio da sve zna,ja kad sam poćeo uzgajati nije bilo ni vutre ni interneta osim u svakoj 10-oj kući možda.Sodan ubuduće nemoj otvarat nove teme za pitanja na koja već na forumu postoji odgovor,kad nađeš odgovarajući post gdje se je razgovor o tvom problemu proćitaj ga ako ti i dalje nije jasno šta si proćitao onda pitaj ali na tom postu,nemoj otvarati novi,kužiš bro.
Rep ti je u crvenom to ti je ona crvena kockica ispod nicka što znaći ako se ne središ malo letiš vanka s ovog foruma.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
+ ako ti nije jasno a imas takvo neko pitanje, imas temu "pitaj sve sto te interesuje" Neko bi se naso da odgovori :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sodan1950 je napisao(la):
Kralju nije da mi je lijeno, sve sam prilista, al kad nigdi nepiše konkretno nego se većina naseru sa nekin filozofijama tako da se ne razumi svugdi sve....
Samo koristiš mozak dok čitaš. Naravno, neke stvari pročitaš iz zabave ali bitno da u glavi filtriraš svojim zdravim razumom i tako usput najbrže učiš. Neče ti nitko toliko napisati koliko ti možeš pročitati:icon_lol:
Ali neka tebe tu nemoj žuriti:)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Greenpower1 je napisao(la):
Samo koristiš mozak dok čitaš. Naravno, neke stvari pročitaš iz zabave ali bitno da u glavi filtriraš svojim zdravim razumom i tako usput najbrže učiš. Neče ti nitko toliko napisati koliko ti možeš pročitati:icon_lol:
Ali neka tebe tu nemoj žuriti:)
ovo je trebalo bit dubokoumno,mozda nece razumit :D lakse malo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.