Pomoć oko sijalice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.12.2008
15
0
0
34
Radim od svog kompjutora doma grow box. Napravio sam u njemu mjesta očistio ga i sve i jedini problem mi je sad lampa. Koju da odaberem s obzirom na opremu unutar kompjutora i blizini biljke?
Pretpostavljam da mora proizvodit što manju temp. i bilo bi dobro da je štedna.
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
nepotrebno si otvorio topic kad vec postoji par pc-grow dnevnika, iz koih si mogao sve nauciti... kako bilo... bitno ti je da imas sto vise lumena... jedna stedna od 23W ti daje negdje oko 1500 znaci minimalno ti trebaju 4-5 na taj prostor, osim ako si u mogucnosti nabaviti 65W ili vise... negriju puno, ali ces si svejedno trebat rjesit dobru ventilaciju i odvod toplog zraka sa zarulja... pogledaj druge dnevnike i ako imas pitanja postaj u topic namjenjen za ovakva pitanja
 
05.12.2008
15
0
0
34
sry što se tiče otvaranja novog topica. nemam puno vremena za čitanje a treba mi samo par inf.
jel dobijem uz njih nekakve postolje ili tako nešto da to ne rješavam u kompu alternativnim načinima( učvršćivanje izolirkom,...)
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
naravno da ne... trebaju ti i grla, drzaci s kojima ces ih pricvrstit ili nesto drugo za improvizaciju, metar/dva kabla za spajanje sijalica i kabal za struju kojim cesh im dovest istu... nađi vremena i malo citaj forum, imas sve informacije koje ti trebaju i puno ces vremena kasnije ustedjeti sebi a i nama... uzivaj ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.