Pomoć oko unutrašnjeg uzgoja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2011
46
25
18
Evo ovako... početnik sam sto se tice indoora i pocetnik opcenito sto se tice uzgoja...
stavio sam biljke na cvjetanje prije 35 dana,, i sad me zanima koliko jos do zetve,, ,(koliko sam skuzio treba joj oko 60 dana cvijetanja), ali imam problem sa mogucom selidbom i nemogu nikako (u slucaju da se selim) sacuvati biljke u zemlji nego cu morati pobrati,, pa me zanima ako poberem prije reda hoce li to biti dobro??? unaprjed hvala!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
stavio sam biljke na cvjetanje prije 35 dana,,
jesi 100% siguran u ovo što si reko?

pa me zanima ako poberem prije reda hoce li to biti dobro???
:eek:hno:

jesi bar malo pročitao išta po forumu ili ti je ovo prvi post ravno nakon registracije... odgovor na sva pitanja imaš samo ih treba naći...

jedini način da kolko tolko očuvaš biljke nakon selidbe je da nađeš neki dobar OUTDOOR sajt i da ih tamo pobacaš, eventualno to... drugačije ti nemogu pomoć
i kad se vratiš imat ćeš nešto valjda... ako ti se to sve ne opraši... SRETNO... nemoj počinjat grow ako nemaš uvjete i ako nisi u poziciji... od toga večinon nikada nebude ništa...
 
23.02.2011
46
25
18
Da siguran sam(sto se cvjetanja tice),, ,,, znaci vec je 35 dana na 12/12
a ne moze se oprasit kad su obadvije zenske,,, napravio sam uvjete i bio siguran da ce sve biti u redu ali sad je ta selidba i mene iznenadila...
ps: informatički sam skoro nepismen (neznam kako stavit sliku??))

:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nasim biljkama skoro uvijek treba par dana vise od onoga sto pise na stranici... Vidim na slici da su ti pistile bijele da cistije ne mogu biti...da ih poberes, samo bi sranje napravio...

Bar 50% ih treba posmediti...to bi bio neki minimum...za pravi harvest ih treba biti bar 80% smede... Ako beres prije, imati ces jako slab rad...i obicno bude poprilicno bljutavo...

Ako vec moras, i to ti je jedina opcija, onda joj bar daj posteno susenje...da ju i to ne unisti...a to ti je isto 2-3 dana...
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
jeb.. moram ovde postavit pitanje kad neznam di :sad2:
ovako mene zanima oko topiranja glavnog vrha.kada, kako , di ,zašto dali dobimo uravnoteženost vrhova sporednih ,dali gubimo s tim količinu.itd..
možda koja slika ,da se vdi di treba cepnut.ajde ako se nekom da...pliz :kiss:

ps..neznam engleski baš.
 
04.05.2008
46
4
8
pozdrav vutrasi. eo molio bih za malu pomoc iako neznam dali je ovo dobra tema za to pitanje. mene zainima kako dobit odma iz panja desetak grana, eo primjera na ovom linku, pa nek mi netko objasni ako moze i dali je to moguce napravit sa jednom od hps-icom od 400 w. http://www.youtube.com/watch?v=UozkD0fanA8
molim samo iskusne za pomoc, unaprijed hvala
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
leš je napisao(la):
jeb.. moram ovde postavit pitanje kad neznam di :sad2:
ovako mene zanima oko topiranja glavnog vrha.kada, kako , di ,zašto dali dobimo uravnoteženost vrhova sporednih ,dali gubimo s tim količinu.itd..
možda koja slika ,da se vdi di treba cepnut.ajde ako se nekom da...pliz :kiss:
Pustiš da izniknu tri para listova (ne računajući one prve-kotiledone) i odsečeš taj treći par. Kad narastu nove grančice sa po tri njihova para listova isto seckanje primeniš na njih.
Tako ćeš povećati broj grana,a samim tim i broj hedova:cool44:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
jeb.. moram ovde postavit pitanje kad neznam di
ovako mene zanima oko topiranja glavnog vrha.kada, kako , di ,zašto dali dobimo uravnoteženost vrhova sporednih ,dali gubimo s tim količinu.itd..
možda koja slika ,da se vdi di treba cepnut.ajde ako se nekom da...pliz

ps..neznam engleski baš.

Ja sam napravio ovako: pustio sam da izraste treci par listova i onda sam ziletom zarezao po sredini stabljike (istina je da sam malo preveliki rez napravio, ali se oporavila nakon 4 dana). Ovom metodom sam dobio 3 mega grane. To mi je bilo prvi put pa nisam dok se oporavila opet ponovio postupak na te sljedece tri grane... Bilo je za probu i prezadovoljan sam bio. Dobio sam trvi velike grane s tri velika vrha (svaki po pola metra) :)

Evo slike kako je to ispalo:
SNC00122.jpg


1. Glavni vrh i ujedno najveci
2. i 3. vrhovi koje sam dobio tom metodom

Sorry sto se cijela ne vidi, nemam bolju sliku!
Jednostavna metoda (i ja sam pocetnik).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
defendermaister je napisao(la):

Strpi se i biće mesa, ako sad to capneš imaćeš nešto slabe vutre, ali ako se strpiš do kraja ciklusa dobićeš real thing u većoj količini & kvaliteti. Capni si sad jednog vrha sa dna, posuši i probaj pa ćeš vidjeti da to nije to. Kako ti reče kolega Sekach, da ti pola posmeđe je minimum. Bitno je također da ne gnojiš kojih dva tjedna prije berbe već sa čistom vodom kako bi isprao svu kemiju i propisno osušiš, što možeš naći na forumu.
 
23.02.2011
46
25
18
e hvala svima na pomoci... snasao sam se i uspijet cu ih odrzati do kraja,, a sto se tice tog ispiranja,, cuo sam neke seme sa medom (za bolji okus) ali nisam siguran dali to radi ili je samo prica...'?