Pomoć pri spajanju žarulja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto znači nezaklonjeno"žarko" sunce daje oko 100 000 lumena po kvadratnom metru, no uzmi u obzir da je sada zima i biljke na prozoru že ti bit izdužene i užasne ako ih sada držiš.
Općenito stvarno ti ovo nije potreban podatak.

Bijelo nije isto što i prozirno, i bijelo nije prozirno kada je u pitanju svjetlost (mislim odakle ti takva ideja).

Stvarno nije velika mudrost, čak smo ti odgovarali i na krajnje jasne stvari i ja više stvarno ne znam u čemu je tvoj problem.

Kupi štedne žarulje, kupi ventilatore, kupi adapter, paralelno spoji žarulje i provjeri rade li, postavi ventilatore tako da onaj koji je bliže žaruljama puše van a onaj koji je dalju puše unutra zrak , ofarbaj ili stavi foliju u box,stavi žarulje u boxx da nekako stoje, kupi tajmer(mehanički najbolje, sudeći po dosadašnjem nećeš ga znati koristiti pa će bit i pokoje pitanje o tome).

Kad obaviš ove stvari sve, onda lijepo sjemenke na klijanje, pa kad proklijaju ih staviš u zemlju i to u box (najbolje u tim bijelim čašicama, svaka sjemenka zasebno), drži jedno dva tjedna u vegetaciji ako je pc box, stavi na cvjetanje, kad pokažu spol mužjake baci, ženke(dvije vjerojatno) prebaci u veću posudu i kad izraste poberi.

Eto radi na ostvarivanju ovih stvari koje sam ti napisao i nemoj tako besmislena pitanja postavljat
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
A kak da onda dobijem sjemenke

Bok, mislim da sam sje*** sjemenke kad sam ih zalivao sa zagrebackom obicnov vodom, kad sam ih presadio bile su duge mozda mm, ako i tolko, jel to zbog navedenog . SVAKO dobro
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
evo jos jedno pitanje i mozete obrisati temu! Jeli moguce ako sam seme zalivao zagrebackom vodom da nece uspijet
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
A cuj meni nije htjelo proklijat, tj. proklijala je mozda mm i tad stala, bice da ju je voda unistila, tj.klor
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Graveyard
forum_old-48.png



Ovdje leze teme koje nikome nisu potrebne bas mi nije potrebna tema, dapace
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
ne razumijemo te :) na forumu je napisano sve 1000 puta, od spajanja zarulja, ventilatora do klijanja, zemlje i vode.
i da, nije potrebna. samo ce zbunjivat nove ljude koji dolaze. najbolje da stoji tu di je
bez uvrede :) pozdrav
 
24.10.2012
22
18
3
33
Ok,trebam pomoc!
Dal mogu osijec uticnicu sa kabla za napajanje centralne i iskoristit je za napajanje 3 cfl-ke koje sam vec spojio tj dali ona(uticnica) podrzava tu struju?

Dakle posto sam pravi antitalent kad je struja u pitanju da malo pojasnim situaciju.

Sistem se sastoji od:3 grla,3 zice plave boje i 3 zice smedje boje,jedne deblje zice u kojoj se nalazi 2 zice jedna plave i jedna smedje boje i jedan utikac odrezan od kabla za napajanje compa.

3 male zicice plave izolacije sam gurnuo u grla na desnoj strani a 3 smedje zice sam gurnuo u desnu stranu na grlu i to sve pritegaoonim malim sarafcicima.(hahhahahhahahaha)
Zatim sam uzeo ovaj deblji kabal i iz njeg sam spojio zicu smedje boje sa zicama smedje boje i zicu plave boje sa zicama plave boje i to sve dobro izolirao.
Onda sam presjekao utikac a u njemu su bile 3 zicice.Zutozelenu sam izdvojio a ove dvije spojio i izolirao(plavu na plavu,smedju na smedju)

SMIJEM LI JA OVO SADA U STRUJU UKLJUCIT?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da, samo spajaj

Muriz je napisao(la):
... SMIJEM LI JA OVO SADA U STRUJU UKLJUCIT?

moze, pali lampe

edit: bilo bi dobro da je zica iste boje prikopcana za isti deo grla, npr. plava u sredinu (gde je faza) a braon sa strane na navoj (ili obrnuto)
 
24.10.2012
22
18
3
33
Jupijeeeeeeeeeeee Mozeeeeeeeee!!!

Kakav sam samo kloc za elektroniku pokazuje i situacija od prosle godine kad sam uzo usb od mobitela i odsjeko onaj dio sto ide u comp i razdvojio 2 zice i gurno ih u uticnicu:samoja Normalno otiso i mob i raspad sistema struje u cijelom spratu kuce.Ali eto covjek se uci dok je ziv.
 
12.03.2012
35
32
0
39
Muriz je napisao(la):
situacija od prosle godine kad sam uzo usb od mobitela i odsjeko onaj dio sto ide u comp i razdvojio 2 zice i gurno ih u uticnicu:samoja Normalno otiso i mob i raspad sistema struje u cijelom spratu kuce.Ali eto covjek se uci dok je ziv.

zbilja češ se skurit....tebi onda nije sigurno ni ventove spajat na box.....daj se javi da znamo jesi zgorio il lampe rade...:ludak
 
24.10.2012
22
18
3
33
salko100 je napisao(la):
zbilja češ se skurit....tebi onda nije sigurno ni ventove spajat na box.....daj se javi da znamo jesi zgorio il lampe rade...:ludak

Jedva sam smogao snage i hrabrosti(koga su guje ujedale i gustera se boji) i ukljucio sve u uticnicu i RADI!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.