Pomoć !!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2015
3
0
1
36
Madagaskar
Novi sam i ovo ce mi bit prvi uzgoj pa bi Vas molio za savjete.

Nikla mi sjemenka i otišla u visinu i to sad izgleda ovak. Šta bi po Vama bilo najbolje napraviti, kaže mi mentor presadit u veću posudu, što ću i napravit tokom dana ali me zanima jel bi bilo pametno ju odrezat(vrh) i stavit par centimetara ispod površine, po nekom mom skromnom znanju kao da ju pelcam. I pricekat ju da opet potjera. Jer je otišla u visinu, a tek će od danas bit pod lampom u boxu. Nervira me sta je otišla tolko visoko, bojim se da nece uspjet jer je zbog nedostatka svjetla tolko potjerala, i nekak mi to pre slabo i visoko izgleda za poćetak. Ako mislite da ju samo treba presadit ja bi ju ostavio samo par centimetra vani ostalo bi zemljom pokrio. Nisam pametan šta napravit.
 

Prilozi

  • 2Q==.jpg
    2Q==.jpg
    7,1 KB · Pregleda: 652

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Presadjuj odmah jer ce se prelomit. Nikakvo rezanje, ubit ces biljku. Kad presadjujes nemoj ostavljat par cm nego eventualno 1cm do prvih listova.
Trebao si prvo osigurat svjetlo pa onda sadit. Cim biljka izbije mora pod lampu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Robi88888
02.12.2015
3
0
1
36
Madagaskar
Presadjuj odmah jer ce se prelomit. Nikakvo rezanje, ubit ces biljku. Kad presadjujes nemoj ostavljat par cm nego eventualno 1cm do prvih listova.
Trebao si prvo osigurat svjetlo pa onda sadit. Cim biljka izbije mora pod lampu.


Po tome znaci cijelu ju u zemlju stavit, ostavit samo centimetar vani. Jbg, sjebo sam sa svjetlom, bilo je poteskoca u nabavci a biljka je pre brzo krenula. Nadam se da ju nisam skroz sje.

Stavljam sliku sa svjetlom uskoro :D