Pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mak

25.01.2007
13
0
0
36
Narode imam jedno pitanje

Jedna od biljkise pocilje nekako susiti

Stare su oko 15 20 dana i na listovima se vidi da se donji pocinju nekeko susiti i savijaju se unutra. Zanima me da li neko zna koji bi mogao da bude problem

Kako sem gledao po forumu mislim da fali fosfora ali nisam siguran


PA POMOPC
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
Mak je napisao(la):
Narode imam jedno pitanje

Jedna od biljkise pocilje nekako susiti

Stare su oko 15 20 dana i na listovima se vidi da se donji pocinju nekeko susiti i savijaju se unutra. Zanima me da li neko zna koji bi mogao da bude problem

Kako sem gledao po forumu mislim da fali fosfora ali nisam siguran


PA POMOPC

pa ti doljni listovi se suse jer su oni ipak najstariji .... to je ja mislim normalno .... pozz
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ja sam imao isti problem prije godinu dana, i polako ce ti svi listovi poceti se susit...
ja svoju biljku nisam uspio spasiti ali kod lege smo te listove otkinuli i susenje je prestalo...moze biti da je neka zaraza ili bolest biljke...
probaj te listove samo otkinuti pa vidi sto ce se dogodit...nama je uspijelo
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
u svakom slučajju treba maknuti nekrotične listove no ovako na pamet govoriti je bez veze tako da sumnjam da ćemo pomoći bez dovoljno informacija (No neka se uzme u obzir manjak NPK i svjetla )
 
03.08.2007
9
0
0
34
Normalno je da se polako suše donji listovi oni koji imaju samo jedan prst na ruci ali ipak uzmi malo boljeg gnojiva (tekućeg) ako imaš onog sa dodatkom željeza i stavi čep toga u 2 litre vode i zalij biljku i vidjet ćeš poboljšanje u roku od otprilike 2 dana a to ti vrijedi jedino ako list nije prvo postao naglo žut i onda se počeo sušit onda je u pitanju druga stvar ali bilo bi super da pošalješ sliku!