Pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.02.2009
2
0
0
33
Pozdrav

znači ovako... trebao bi mi list marihuane, po mogućnosti u vektorskom formatu da ga mogu štampati na majcu pa da ne izgubim na razlučivosti slike kad ju povećam

našo sam nešto preko gugla, ali se većinom treba plaćati, a nemam para ni za joint kamoli za vektor lista :(

nešto tipa ovog
http://cannabis.com/files/photos/4daa3db355ef2b0L.jpg


eto fala dobri ljudi na pomoći:sun2:
 
22.02.2009
2
0
0
33
nije vektorska slika, bojim se da će mi se razlučivost sjebat kad ga povećam i tak to...

a i rađe bi ak je onak ko nacrtan a ne pravi list ko ovaj

sad sam se sjetio da bi odlično došli i brushevi za photoshop?
ima li ko kakvih brusheva?
ja sam tražio u vezi lista trave al nisam našo ništa :(
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
To u CorelDraw-u odradis bez pol muke, mislim preneses ovu vec postojecu sliku sto si dao "list.jpg" i prebacis je u vektor, ja sam se prije par godina bavio vektorskim slikama onako iz hobia i to bas preko CorelDraw-X6...

Najednostavnije ti je ako vec posjedujes Corel da inportiras sliku i prvo prebacis u crno bjelu pa zatim u "Trace" i tamo dodas-izbacis s koliko detalja hoces imat vektorsku sliku i takvu je sacuvas, tako sam ja radio prebacivanje iz obicnih JPG slika u vektorsku... :rasta1:

Evo mali predlozak, ovo sam napravio za 5min ali mozda pomogne... :icon_wink:

Pogledajte prilog List-Vutra.cdr

E sad ako hoces dodat jos detalja na "list" malo se poigraj s misem i Corelom, sad ti je u Vektoru !

PS: sad je zumiraj koliko god hoces ali neces izgubit kvalitetu... :icon_biggrin:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Malo kasniš (2009) ali je odgovor smislen pa nikad nije kasno, čak i "lajk" dobiš:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
hahah nisam opce gledo...vidim da se odgovara i dijele savjeti pa reko ajde :D
da...2009 se moglo naci pola miljona...sad samo miljon :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.