Pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grennko

Banned
Banovan
03.09.2009
3
0
0
32
Hy ja sam novi ovdje i bavim se growom jako dugo,jako ste mi zakon i super.Ali naišo sam na problem i nadam se da će mi netko pomoć.
Posadio sam 3 Norten lighta ali nemam keša da si riješim dobro svijetlo.Trenutno imam 4 cfl cooldaylight i 3 warm white od 21 w.Kad sam bio klinjo sadio sam s tim i grow je bio ok.Alio me sad zanima kako da napravim veći urod sa ovako malo svijetla.Ventilacija i gnojiva su mi super samo mi je ovo problem.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hy ja sam novi ovdje i bavim se growom jako dugo,jako ste mi zakon i super.Ali naišo sam na problem i nadam se da će mi netko pomoć.
Posadio sam 3 Norten lighta ali nemam keša da si riješim dobro svijetlo.Trenutno imam 4 cfl cooldaylight i 3 warm white od 21 w.Kad sam bio klinjo sadio sam s tim i grow je bio ok.Alio me sad zanima kako da napravim veći urod sa ovako malo svijetla.Ventilacija i gnojiva su mi super samo mi je ovo problem.
Mislim da "troll-aš" ako ti je poznat taj izraz. Slična stvar kao post koji ti je obrisan jučer-prekjučer. Tješit ču se da pišem gluposti ovako rano:sun2:
 

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
37
:sun2:slažem se sa blade-om....ili to ili kupi jače lampe...:icon_lol:
 

grennko

Banned
Banovan
03.09.2009
3
0
0
32
Imam ofset ploče koje su savršene za reflektiranje a već sam spomenio da sam jako kratak s novcima da bi mogao uzet još svijetla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.