Pomoč zaglavila koverta u posti carinjenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2008
16
1
0
41
GreenMan je napisao(la):
Pa jel' nije tvoj drug dobio kovertu pa moze on da ti kaze koje je boje i kojeg tipa?

Izgleda si ti ipak neka pandurcina koja nema pametnija posla. :bp4l:

p.s. Ponavljam ti da me ne shvatis pogresno ali zaista prica ti je skroz nejasna.I molim te da nam je pojasnis.

Vidis nema me skoro godinu dana vratim se kad ono imam sta za procitat... Pandurcina nisam hvala bogu il ne posto bi mi placa bila bolja pa nebi sad razmisljo kako dalje:).
Sto se koverte ticalo htio sam samo da vidim dali su je prepakirali zato sam pitao i koje je boje i oblika. Bila je ona deblja sa jastucicima zracnim. Malo pre velika i debela da nebi bila sumljiva. Ljepo imas i isjecak iz glasa slavonije da je decko okinuo ako mi nevjerujes.
Decko je ovih dana i dobio presudu od suda. Godina dana zatvora tj 2 godine uvjetne kazne za jbnih 15 sjemenki.

Da vam sad kazem da su sjemenke poslane na analizu i da je u njima nađen thc to stoji i u finalnoj presudi.

Eto vam i kraj price i ja mislim da cete se svi ubuduce malo bolje zamislit oko narucivanja sjemenki jel ja definitivno necu vise u te vode nego domaja do jaja:)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
bratic je napisao(la):
Vidis nema me skoro godinu dana vratim se kad ono imam sta za procitat... Pandurcina nisam hvala bogu il ne posto bi mi placa bila bolja pa nebi sad razmisljo kako dalje:).
Sto se koverte ticalo htio sam samo da vidim dali su je prepakirali zato sam pitao i koje je boje i oblika. Bila je ona deblja sa jastucicima zracnim. Malo pre velika i debela da nebi bila sumljiva. Ljepo imas i isjecak iz glasa slavonije da je decko okinuo ako mi nevjerujes.
Decko je ovih dana i dobio presudu od suda. Godina dana zatvora tj 2 godine uvjetne kazne za jbnih 15 sjemenki.

Da vam sad kazem da su sjemenke poslane na analizu i da je u njima nađen thc to stoji i u finalnoj presudi.

Eto vam i kraj price i ja mislim da cete se svi ubuduce malo bolje zamislit oko narucivanja sjemenki jel ja definitivno necu vise u te vode nego domaja do jaja:)

Sta pise u presudi?Koliko THC-a ima u tim semenkama?Zivo me zanima.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Meni je to neshvatljivo.

Nadam se da se zalio.

Neka se docepa analize sjemenki i njihova misljenja pa daj to tu stavi, treba pisati koji su postoci THC-a.


Prema ovome, mi bi svi trebali ici u zatvor jer nam tijelo luci male kolicine farmakoloski slicne kemikalije THC-u. Tako bi trebalo organizirati akciju, da se skupimo pred nekim zatvorom ili sudom i kazemo da smo krivi sto nam se u tijelima proizvodi thc i da hocemo u zatvor. Svasta.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
...OVO MI SVE IDE NA JAJA:eek:hno:
DOBRO ZBORI GreenMan JEBBBO bratiča I NJEGOVE ŠPREHE:vb_whip:
MOŽDA DOGODINE DOĐE SA REZULTATIMA ANALIZE JEBBBEM GA U ISTU!!!:2flip:
A DO TAD LAGANO:bis:...!!!
 
19.02.2008
16
1
0
41
mali.medo je napisao(la):
...OVO MI SVE IDE NA JAJA:eek:hno:
DOBRO ZBORI GreenMan JEBBBO bratiča I NJEGOVE ŠPREHE:vb_whip:
MOŽDA DOGODINE DOĐE SA REZULTATIMA ANALIZE JEBBBEM GA U ISTU!!!:2flip:
A DO TAD LAGANO:bis:...!!!

pozz sta vas zanima... vidim da vam nije jasno e pa sad sam tu pa cu vam sve objasniti.... natipkat cu vam cijelu presudu ak treba.... mislite da vas lazem. e pa gadno ste se za..bali!