Pomoc ako moze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2009
3
0
0
34
Pozz svima novi sam vamo i zanima me jedna stvar na proljece bi sadio white widow vani negdje imam lokaciju i sve al me strah malo pocetnog ulaza u taj posao ako mi moze neko pomoc dali da prvo sadim u kalic pa da presadjujem il kako hvala svima i jos nesto dali neko ima iskustva sa narucivanjem sjemenki preko ovog sajta http://www.************/Kategorija.aspx?cat=7
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
sta je kalic?

ako mislis kupovat fem sjeme ja bi ju drzao jedno mj dana unutra i lagano ju LST-irao a onda fljus van.

i ne reklamiraj sajtove, bar je tak meni neko reko :D:D
 
15.12.2009
3
0
0
34
pa da fem sjeme samo sto neznam sta da radim na pocetku jer nisam imao prije posla sa time pa nemam iskustva svaki komentar bi dobro doso :)
kalic posuda? presadio bi je u 3 mjesecu a prvo bi u posudi unutra drzo je nekih 20 dana
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
najbitnije da imas sajt, i moras biti 100% siguran
ostalo je sve lako.
biljka ti moze izdrzat 10 stupnjeva bez beda, moze i manje ovisi o sorti--> manja temp, slabije ce rasti al 10'C ti je OK

ja planiram stavit Church vani, a prvo cu na jedan LST, masivan...i onda van
u 2-3 mjesecu bi vec trebo bit vani. citao sam da je oporan na zimu i 100% mold resistant
prema tome cini mi se kao savrsena komb

ako imas mjesta pocni indor, dok dojde taj 3 mj vec ti stignes odradit 1 grow, bar probaj s jednom sjemenkom da vidis kak ce ti se ponasat kad je mala ako ti je to prvi put.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Prerano je to za sađenje Bjelac ako je baciš van u 2 mjesecu uz snjeg i hladnoću problem bi ti moglo biti da ti biljka procvjeta a onda kako se dani produžuju vrati u vege pa postne prevelika i teška za uzdržavanje. Biljke če vam biti dovoljno velike i da ih posadite u 4-5 mjesecu. Imaš vremena dobro proučiti ovaj podforum oxygen do sezone pa onda lako riješimo detalje ;)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
uf slazem se sa duljinom dana u 2 mj, bio neoprezan.
bas me sad zaintrigiralo i iso gledat i kaze 13h dan ostalo noc...

mislim da nebi tolko trebalo biti porblema sa temp u 2-3 mj, fala k... sad je pao snijeg i zahladnilo al svake godine sve toplije i toplije

samo bi problem bio mraz koji se zna desavat.

Nista zato! kad je HDZ reko idemo dalje! i ja sam reko idemo dalje, al sa drugim grow-om :D

stigne se odrafit jos jedan indor!
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Neznam ja di si ti to gledao ali kod nas (znači na oko 45' sjeverno) 13 sati dana počinje tek polovinom 4og mjeseca a u drugom mjesecu smo na oko 9-10 sati svjetla dnevno. hehe vidi se da nisi outdoor grower jer bi malo više pažnje posvetio meteorologiji ;)
Niš imam u pripremi poduži post o duljini dana vidim da to buni podosta ljudi
 
15.12.2009
3
0
0
34
ma posadit cu je unutra u box negdje 20.3 i onda je van izbacim u 4 mjesecu imam jeben sajt humus je zemlja i to sve i zavrsio sam skolu za fitofarmaceuta malo se vise razumijem u biljke...samo me strah da se nece sjebat u boxu tih 15 dana
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Samo oprezno s tim transportom do sajta,neče ti pomoči škola ako te netko snimi da se šetaš s biljkama do sajta :)
Meni je za moj pojam glupo riskirati iz unutra nositi vani osim ako od od točke A do točke B nema ceste i nikaš ne prolazi nitko drugi osim tebe...