Pomoc! Bol u grudima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.01.2011
5
2
0
32
pozdrav svima,
naime duvam vec 5 godina, i nisam imao ovaj problem do sad. Poslednja 2 puta kada sam duvao iskusio sam agoniju i muchenje. Ok je dok traje dejstvo, ali dan posle me boli tachka koja je tachno gde je srce, malo levo od sredine grudnog kosha. Ali ne osecam da me bole pluca nego mishic izmedju rebara i pluca. Bol je konstantan, u jednoj tachki, shirine petoparca, kao da mi je neko zabio mach i da ga vrti u krug da kopa po toj rupi. Intenzitet je toliki da sam samo hteo da umrem.

Prvi put se desilo pre 2 ali nije bilo toliko ozbiljno koliko pre 10 dana. Duvao sam 4 dana zaredom, (shto mislim da je i problem). I svako veche po celo veche sam high. Sutra sam uchio za ispit i odjednom je pochelo. Uveche je eskaliralno pa sam ishao u hitnu i dadoshe mi injekciju diklofena pa me proshlo. Ujutru sam ishao na kompletnu analizu (tako je isto bilo i pre 2 meseca i sad, pre 10ak dana) u bolnicu, ali posle celog dana ispitivanja su mi nashli: NISHTA! Doktor mi je rekao da sam duplo zdraviji od njega, i da nemam apsolutno nikakav problem. To je isto rekao i neurolog jer se sumljalo da je otisho nerv taj tu koji ima izmedju rebara.

Dobio sam tablete, bromazepam, i mydocalm (za opushtanje mishica) koji deluju, ne u potpunosti ali deluju, smanje bol skoro potpuno. Pio sam ih 4 dana koliko je i trajao taj bol. Sad je vec bolje. Ne boli.

>> E sad ono zbog chega sam napisao ceo ovaj samostalni sastav iznad: Dal da dunem opet?
Kapiram da naravno da ne treba da se prekinem, nego ono kao da testiram, 2 tri cima, al opet mi frka, shta ako me zaboli opet. Bol je preteran i ne izdrziv. Pre me keva vozila u bolnicu, al je ona trenutno tamo, lezi, ima nekih drugih problema. Tako da ako me zaboli nema ko da me odveze, a neshto nemam poverenja u ove 2 gore navedene tablete.

Dakle dunuti ili ne, biti ili ne biti pitanje je sad? Da li ste chuli ishta slichno, i da li se mozda nekom slichno ili isto desilo? Dajte neki savet bar :)

P.S. Znam da sam malo mnogo preterao u pisanju ali zelim pravi odgovor pa moram sve isprichati. izvinjam se zbog vasheg utroshenog vremena u chitanje mog posta.

Pozdrav!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RaouIDuke
19.10.2010
11
1
0
36
I ja imam iskustva s tim vec godinama, svako mjesec - 2 me uhvati ta oštra bol i drzi par minuta ne duže, doktorica je to pripisala tome šta sam naglo naraso pa da se kosti nisu 100% poravnale pa da je zbog toga, kolko mi se god šuplja cini ta prica nisam nikad isao to provjeravat i dok bol ne postane jača/učestalija niti neću. nisam nikad povezao da bi to moglo bit od pušenja drage nam biljke, a ako ti nesto steti onda su to cigare kava alkohol i razno razne tablete i tko zna kakva kemija . al kako god nastavit cu pratit ovaj post da cujem tudja misljenja jer ipak zdravlje na prvom mjestu :)
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Pa ovako... Imao sam slichan problem prije "Vaznijih" ispita...
Ja bih to jednostavno nazvao pritiskom, psihickim pritiskom... To je po meni sve na psihickoj bazi... Ne vjerujem da ima veze sa duvanjem, jer rasirilo bi se takvo negativno iskustvo po forumu... Ocu reci, ovdje ima ljudi koji puse preko desetak - petnaest godina pa se niko nije zalio... Dakle trebalo bi razlog traziti negdje drugdje... Probaj neke tablete za smirenje na biljnoj bazi, neke veoma lagane, shto i licno radim kad mi dodje takvo neshto...

Pozdrav...
 
26.01.2011
5
2
0
32
evo dopune posta i ujedno odgovora cromag-u i LegalizeIT-u:

posle neurologa sam otishao kod doktora opshte prakse u lokalnoj ambulanti da mi ona dva leka odozgo stavi na recept, da ih ne bi placao. Dok mi je pisao recept od jednom me je upitao da li sam u skorije vreme koristio neke psihoaktivne supstance - kanabis, amfitamine ili neshto slichno. Odgovorio sam mu da nisam, (slagao sam) a on je pocheo da kenja o tome da mu slobodno kazem jer ima ona zakletva koju polazu doktori pa u njoj stoji: diskrecija izmedju doktora i pacijenta. Ja sam mu rekao da znam za to ali sam se i dalje drzao da nisam koristio nishta, i pitao ga zashto me to pita. On kaze kao da se deshava nekad po nekom slichan ili isti problem kao moj kada su konzumirali psihoaktivne supstance, i kao da je to deo neke ankete i upisao me na neku listu.

Pa sam ja premotao film (u glavi) i prisetio se tog nemilog dogadjaja od pre 2 meseca, da sam i tad takodje duvao neposredno pre nego shto me zabolelo, pa sam povezao tachkice i shvatio da je u tome problem. Takodje je problem shto sam ja verovatno ili nekako oshtetio ili ranio taj mishic preteranim napumpavanjem pluca vazduhom (chitaj dimom dzeje ). Inache mi iskusniji duvachi kazu da halapljivo duvam, i cigare kad pushim, pushim isto kao travu, halapljivo i uporono. ....Pre neki dan smo nekoliko sati sedeli i kartali se u sobi par ortaka i ja, i zadimili je maksimalno jer svi pushimo cigare. I tada sam osetio da se polako vraca taj bol, iz minuta u minu sve jache i jache, ali sam brze bolje popio gore 2 navedene tablete i bol je ubrzo nestao.

@LegalizeIT-kad mi se isto desilo pre 2 meseca, nije bio ispit blizu, niti bilo kakav pritisak (koliko se secam) pa sam tu opciju iskljuchio.

Tako da je moj neki zakljuchak da nemam problem konkretno sa voljenom biljkom, nego sa kvalitetom\kolichinom vazduha (kiseonika) koji udishem.

Hvala na neverovatno brzim odgovorima, nisam ochekivao to od vas :) Svaka chast !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RaouIDuke

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da si mnogo zakomplicirao,pogotovo s doktorskim zakletvama al ok,neču u to da ulazim. Prije par dana je bilo burnih rasprava u obitelji,ja kao uvijek flegma i nastojim da me taki boli za sve,mada se radilo o ozbiljnim stvarima al to nije važno. Počelo me maltretirati tupa bol ispod lijevog rebra,pa čitam forum ovaj,tekst onaj,sranje ovo,sranje ono. Pročiao sam i "psihičku" mogučnost uzroka između ostalog. Između ostalog pošto par dana apstiniram nakon tristašezdesetpetdnevnog pušenja pomislim da je to moguč uzrok,psihička ovisnost i ta sranja. Dakle u toj pauzici navrati frend s pljugom,spalimo je i gle bol prestane.Pomislim super ali se i zabrinem.Nakon 2 sata kad je thc popustio bol opet počne,bilo mi žao ali sam ipak bio još više sretan jer sam eliminirao psihičku ovisnost trave. Istina,trava je pomogla da misli opustim i preusmjerim na nešto drugo i da ne boli,ali nije otklanjala uzrok. Nakon 2 dana hebenog podmuklog bola u području slezene ili šta li je več tamo, riješio sam obiteljske nesuglasice i sutradan sam se probudio bez boli.
Uglavnom,koliko se kod ja ne sekirao nervoza se odrazila na organizam iliti jebenu bol u duši,znači bilo je psihički 100%.
Da ne duljim a več jesam,odjebbi medicinske ljekove i riješi dileme koje imaš i koje te opterečuju,čisto sumnjam da je od previše marihuane, nisi najgori vjeruj mi ima puno večih stonera tu prosto da se zamisliš. Samo opušteno, i ne stvaraj priču oko ničega nego upoznaj sebe i svoj um i bit če ti lakše. A sad odi jednu zapali i zaboravi na ikakvu bol:)
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Ae ti majstore pokushaj odraditi alergotest... Shto opsirniji to bolji...
Naime, prije par godina, imao sam kronicnu glavobolju... Svaki dan me presjecalo u podrucju desnog oka pa navishe...
Krva slika - sve pet
CT glave - odlichan
Urin - predobar
Testiranje na psihodlecine supstance - PROSLO (tad nisam nish koristio, pa ni ganju, dodushe jesam u nekoliko mjeseci jednom, no to ne rachunam...)
Ostala testiranja sva bila u redu, i josh je ostao ALERGOTEST...
Ja sam izabrao neki "srednje" cijene, koji te testira samo na vanjske podrazaje, ne na unutrasnje (hrana pice i sl...)
Pa sam tako otkrio da sam alergichan na sljedece:
ambrozija, polen, kucna prasina - srednje alergichan
dim od DUHANA (ne drugi nego od DUHANA), grinje, i josh nesh deseto shto se nemrem sjetiti sada - pretjerano alergichan...
Najkriticniji je naravno bio ovo duhansko *****, kako nisam pushio cigarete nikad pa ni sada, morao sam izbjegavati zadimljena mjesta i kad sam u njima uvijek provjetravati, jes da to nije bilo bash milo pushachima ali ta' cesh :D...

Eh da dobio sam i josh RINOLAN kapsule (jeftine su :) )i neki inhalacioni sprej (skup je, ali je predobar)... Glavobolje su naravno nestale, i sve ostalo...

Et' it's my story, mozda i pomogne ;)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Riješi se cigara (duhana), nikotina, od tuda dolaze mnogi problemi s plučima, srcem i cjelokupnim sistemom funkcioniranja organizma. Stres je isto mogući faktor. Da te trava sama po sebi prca to sumnjam, thc opušta mišiće.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Napravi vrlo jednostavan test, skuri gicu i ak te udara nije dobro, ak ne dobro je, i dobro.
Valjda nećeš umrijeti.
A ako je od trave, jbg nije trava za sve.
 
26.01.2011
5
2
0
32
Dobro si to primetio greenpower, umem chesto i jesam previshe dramatichan ili opshiran ili kenjam mnogo ili kako god to nazvao. Da, imam problema u porodici, moguce da je od toga da se skupilo sve ne bih znao, al nikad nisam toj vrsti stresa davao neki znachaj. tj neverujem da moze tako da se odrazi na zdravlje. jako sam se zabrinuo jer sam sledece pusenje odlozio do daljnjeg, dok ne nadjem neko reshenje. I meni je kao tebi dakle dok duvam ne boli. Kad potroshim kolichinu, kad nema vishe, onda boli tj sutradan. Znam da ima iskusnijih duvacha, al svaki chovek je drugachiji, ima neku svoju granicu itd itd. Ti moji problemi u porodici se nece reshavati ili bar ne u skorije vreme, tako da za to ne znam, videcu josh, testiracu.
@legalizeIT - nisam iskreno ni znao da taj test postoji, a koliko znam evo za ovih 19 god. zivota nisam otkrio da sam alergican ni nashta. eventualno na neke mirise ali nishta narochito. uzecu u obzir taj test, mislim da ce sigurno neshto dobro izaci iz njega, ako nishta drugo, saznacu nehsto novo o sebi. btw kako se radi taj test, koji se uzorci uzimaju ?

Hvala na odgovorima, od iscrpne ste pomoci braco duvachi :))
 
26.01.2011
5
2
0
32
Weedran je napisao(la):
Riješi se cigara (duhana), nikotina, od tuda dolaze mnogi problemi s plučima, srcem i cjelokupnim sistemom funkcioniranja organizma. Stres je isto mogući faktor. Da te trava sama po sebi prca to sumnjam, thc opušta mišiće.

to mi je i doktor rekao, da se shto pre reshim cigareta. ni ne prijaju mi neshto u poslednje vreme. ne pushim mnogo, od prilike 2 kutije na 3 dana. videcu, to je najteza odluka, probavao sam, nisam uspevao.

Tarki je napisao(la):
Napravi vrlo jednostavan test, skuri gicu i ak te udara nije dobro, ak ne dobro je, i dobro.
Valjda nećeš umrijeti.
A ako je od trave, jbg nije trava za sve.

nisam razumeo shta da zapalim, shta je gica. daj neki sinonim ?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mislio je na joint, gica pljugica. Ja sam u srednjoj pušio cigarete dok nisam dva puta završio na hitnoj zbog divljanja pulsa (počelo srce nabijat ko ludo ponekad iz čistog mira), tad su mi na hitnoj dali samo jače sredstvo za smirenje da smire srce, išo na svakakve pretrage, ništa nisu našli, rekli da prestanem pušit, prestao sam i od onda sve 5. Teško je prestat jedino kad se krećeš u krugu ljudi koji stalno puše, to je glavni faktor. jebene cigarete. Kažeš ne prijaju ti u posljednje vrijeme, nisu ni meni prijale, zapravo nikome ne prijaju, ali puše taj otrv iz navike i dosade.
Jointovi se isto mogu smatrati cigaretama, isto je duhan i nikotin i često se jače uvlači iako se ne konzumira toliko često kao cigarete, ali sve štetnosti duhana su prisutne, tak da nemoš znati dal ti škodi duhan u jointu ili vutra, a za ovo drugo čisto sumnjam. Tako ja zato jer mi smeta duhan rijetko pušim jointove pa furam water pipe, nema bolje spravice ;)
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Worp je napisao(la):
@legalizeIT - nisam iskreno ni znao da taj test postoji, a koliko znam evo za ovih 19 god. zivota nisam otkrio da sam alergican ni nashta. eventualno na neke mirise ali nishta narochito. uzecu u obzir taj test, mislim da ce sigurno neshto dobro izaci iz njega, ako nishta drugo, saznacu nehsto novo o sebi. btw kako se radi taj test, koji se uzorci uzimaju ?

Test ti nije nesh posebno bolan
u glavnom na ruku ti bode iglicama i kapa ti alergene (po kap tekucine na svaki ubod) i gdje se krv razlije previshe previshe si i alergican na to, a gdje se malo ili nikako ne razlije, tu si malo alergican... Et to bi bilo tooo... Et u zavosnosti od koliko se alergena testirash toliko cesh i imati tackica od iglice ;)
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Worp je napisao(la):
Cekaj ne kapiram, ne pravis mix kad pusis iz pajpa nego stavish chistu travu?
Ono... Bilo bi naj ne praviti miks ni na shta, ali kad se mora sa ovim "paketicima"... Ehhhhhhh... divno je bilo nekad... Teshko je sad... :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Worp je napisao(la):
Cekaj ne kapiram, ne pravis mix kad pusis iz pajpa nego stavish chistu travu?
pa naravno, ebiga ne pušim više od 5 dimova jer bi se pogubio ali mi je zato dim neusporedivo ukusniji, a high čišći i bolji
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja također trpim dosta velike bolove u leđima, makar to nije bitno...
jučer ujutro sam se probudio sa bolovima u prsima, ne pluča, nego baš nešto između rebara, po sredini...
i muči to mene cijeli dan, protežem se, čudno mi je, kako je samo tako preko noći došlo, za leđa sam se već pomirio jer me bole godinama, ali ovo napred ne...

i ko za vraga jučer nisam pušio joint, popio sam pivo,dva sa susjedom, i mene boli i dalje, opet se ja protežem ko majmun i ništa, već me počeo lagano neki strah loviti.. i negdje oko 22 sata, ja reko, ma idem jednu okrenut, uzet par dimova pa šta bude... neznam dali me je odmah jučer prestalo boljeti jer sam se malo izbio pošto sam pio neke pive prije... ali ujutro (evo sad) ne osjećam onako strašno kao jučer... još tu stoji neka nelagoda ali nema one boli...

eh sad neznam o čem se radi, ali ja mislim da ću prestat pušit cigarete, smanjit količine jointova i počet malo zdravije živit... od prehrane pa do cigarete... pušit ću striktno svoje hedove i bez imalo duhana.. malo me uhvatila panika, a također imam problema sa visokim tlakom, smanjit crne kave i lošu prehranu... ja ipak mislim da sam premlad da bi mi se događale ovakve stvari... . da sam barem prije o tome razmišljao kada su mi drugi govorili "PRESTANI PUŠIT, POSLIJE ĆE BIT PREKASNO" ... nadam se da još uvijek nije prekasno! inače sam ogroman paranoik na bolesti, takozvani hipohondar... volim si prepisati svakakve bolesti :)
 
13.08.2009
12
6
0
53
Sad ću vam ja ispričat na brzinu jednu priču koja se meni desila prije 6 godina i otada pušim svaki dan.
U to vrijeme živio sam jako stresno, da ne nabrajam šta, i mene počne bolit u prsima. samo da napomenem da pušim već 20 godina. ako ne i više. u početku me to nije toliko zabrinjavalo ali je svakim dano postajalo češće. to mi se i prije događalo ali nisam baš obraćao previše pažnje na to. nako 10 dana bolova u prsima odem ja do interniste u polikliniku. sve u redu kaže doktor nakon dosta pregleda srca krvi itd. međutim meni vrag nije dao mira i ja mu kažem da to nije u redu i da mene stvarno boli. kaže doktor napravi 50 čučnjeva pa ćeš na EKG. nakon ekg-a ostao sam u bolnici i stavio 3 stenta u srce. objašnjenje doktora je da je nasljedno i da je od stresa iako nisu mogli vjerovati da tako mlad mogu imati anginu pektoris. prema tome moj zaključak je: ako imate volje napravite ergometriju i ultrazvuk srca, jer očito bolest ne pita za godine, a što se tiče trave... ja je pušim i dalje i ona mi samo može pomoć . i to na sljedećem primjeru imam uveitise u očima. godinu i pol su mi davali razne kapljice i injekcije u oči ništa nije pomagalo. prestao sam uzimati kapljice i samo pljugu za pljugom , nakon 3 mjeseca odem na pregled u KBC Rebro i oftamolog mi kaže da je ovo najbolji nalaz do sada. sve se povuklo i uveitisi su jako mali. to sa očima sam pročitao na jednoj američkoj web stranici da u Kaliforniji daju marihuanu za takvu bolest. ja probao i uvjerio se 100%.
Oprostite zbog velikog posta, ali na kraju samo da zaključim da je trava ljek ali država nemože uzeti porez na nju jer ju svatko može sadit kod kuće.
Hvala vam na odličnom forumu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Greenpower1 je napisao(la):
Između ostalog pošto par dana apstiniram nakon tristašezdesetpetdnevnog pušenja pomislim da je to moguč uzrok,psihička ovisnost i ta sranja. Dakle u toj pauzici navrati frend s pljugom,spalimo je i gle bol prestane.Pomislim super ali se i zabrinem.Nakon 2 sata kad je thc popustio bol opet počne,bilo mi žao ali sam ipak bio još više sretan jer sam eliminirao psihičku ovisnost trave.


Meni je obratno ja dobijem "srcane" probleme kad se naduvam. Nekako mi misli pocnu letiti na sve strane kao cjeli organizam trchi samo sto je tebi cudno jel sjedis. E sad jebeno ako se zatrcis previse...neko je to fino objasnio kao da te vukovi ganjaju i cim malo prodje dejstvo thc-a odma sam dobro. Imao sam par bas zescih situacija jedva sam cekao da me prodje naduvanost. Sta znam sta je to tokom godina sam skapirao da tako mora biti.

U nekim stresnim situacijama tipa tuce ili neke nesrece ili svadje e tu se bas smirim i nemam izliva panike ali to je valjda normalno od straha ili cega vec. Hocu reci svi smo razliciti i tesko je izvuci sta je kome stresno i panicno. Meni je sport, setnja i sex puno pomogao da toga bude manje...mada kad pocnem vise da se izlezavam onda brzo dodju ti "nelagodni osjecaji" oko srca. Pogotovo kad sam mamuran valjda od pritiska.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Vidim da se dosta povukla rasprava ovdje, ja neznam šta da nadodam osim da patim od psihičkih problema tipa panični poremečaj (Napadaji panike),socijalnu fobiju,depresiju i visoki stupanj rizika od oboljevanja od hipohondrije...tako su mi barem dijagnosticirali na psihijatriji!Htio sam reći da sam stvarno puno vremena proveo razmišljajući i kopajući po literaturi tražeći neke nade da ču nači spas u kanabisu i jedino što mogu reći je da je ključ u samoj osobi a ne u supstanci koju koristi,barem što se tiće ovih psihičkih bolesti,za fizičke sam uvjeren da je jako blagotvorna pošto sam i sam imao nekih čudotvornih ozdravljenja i što nisam več preko godinu dana bolestan ni bio kod doktora osim po tablete za živce i te spike psihičke...da se vratim na temu!

Psihičke bolesti i korištenje kanabisa kao sredstvo za smirenje i liječenje istih...
Iz osobnog iskustva mogu reći da je najvažnije od svega biti realan i jednostavno se pomiriti sa samim sobom,eto ljudi šta da vam ja kažem patim godinama od teških napadaja panike i to je stvarno jako mučno iskustvo bilo,svaki put nanovo i nanovo kao da umirete...nemožete disat,srce udara abnormalno brzo,tlak skaće,zujanje u ušima,iskrivljenost percepcije,trnjenje ruku i nogu,tremor,jaki napadaji lančanih negativnih misli,depersonalizacija (osječaj da gubite postojanost i vezu s realnošću)...!

Godinama borbe s samim sobom me je naučilo ponešta a to je da uvijek treba pozitivno misliti,meditirajte jedan dio dana sami sa sobom,ja osobno ujutro volim rano ustat kad uspijem i lijepo bez doručkovanja sjest,pustim si glazbu i zapalim mirisni štapić...sjednem ispred boksa i srolam pljugu,zapalim i polako uživam u početku dana...pušim i mislim pozitivno,razmišljam,gledam biljke,opuštam se,puno vode pijem,čiste vode i šta da vam kažem,osim neugodnih fizičkih senzacija ili negativnih misli koje nekad samo ulete u glavu i nejdu van...osječam se sasvim dobro i uživam u svakoj travi koju zapalim jer se uz njenu pomoć lakše povežem sa sobom i svojim mislima i dobijem kontrolu i smirenost od nje...ali istovremeno upozoravam sve da se ne drže mojih riječi jer je svako iskustvo individualno...moj savjet svima je ovo...ako ste maloljetni nemojte pretjerivati i stvarno mislim ozbiljno jer nisu svi stvoreni isti i u mnogima čuče problemi koji bi mogli kasnije izrasti u stvarno veliki problem a to nitko ne želi prolaziti vjerujte mi!
A za sve ostale koji sumnjaju u moć kanabisa,mogu vam samo reći sljedeće...cijela medicinska moč kanabisa leži zakopana u vama...Ako idete isprobavati kanabis i mislite sad ču ovo popušit i bit če mi dobro...neide to baš tako,po meni največi dio svega stoji u mislima i karakteru pojedinca!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: slobodan

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
4herbs je napisao(la):
Psihičke bolesti i korištenje kanabisa kao sredstvo za smirenje i liječenje istih...Iz osobnog iskustva mogu reći da je najvažnije od svega biti realan i jednostavno se pomiriti sa samim sobom,eto ljudi šta da vam ja kažem patim godinama od teških napadaja panike i to je stvarno jako mučno iskustvo bilo,svaki put nanovo i nanovo kao da umirete...nemožete disat,srce udara abnormalno brzo,tlak skaće,zujanje u ušima,iskrivljenost percepcije,trnjenje ruku i nogu,tremor,jaki napadaji lančanih negativnih misli,depersonalizacija (osječaj da gubite postojanost i vezu s realnošću)...!

Ja sam imao mozda 2-3 ozbiljna napada panike ali svaki put sam bio prenaduvan. Jedan je bio bas to sto ti objasnjavas. Cak ne mora nista lose da se desi niti ja imam lose misli nego samo imam zilion miliona misli u djelicu sekunde i jednostavno ne mogu da ih kontrolisem. Rijetko me vuja opusti nego bas naprotiv postanem hiperaktivan, ne mogu da spavam, razmisljam i cesto obavljam neke prilicno misaono zahtjevne poslove. Kao sto rekoh sport i setnja pomaze ali opet nije to to jer u isto vrijeme volim da duvam i ne volim da duvam. Ne volim da duvam jer me NE opusta a volim da duvam jer dobijam te napade misli koje prosto obozavam...samo naravno da ih nema previse. Ne bih trebao reci ovo kao admin sajt ali ponekad mi se marihuana gadi. Pogotovo kad ljudi pretjeravaju sa jointima pocne da mi se gadi sve i miris marihuane i ukus a ponekad mi se cak pocnu gadit ljudi koji pretjeruju sa duvanjem.

Neko mi rece da je mozda vrijeme da prestanem ali ja bih rekao da je mozda bolje da preskacem nepotrebna naduvavanja i da ostavim vuju kao svetu biljku samo za posebne trenutke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry