pomoc carina uzela sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
ljudi moji oćito ja neman strice u ovome. narucio sam cool tube i sjemenke big bud super skunk. paket mi je bio zapeo na carini trazili su racun poslao sam im racun i paket je proslijeden u postu u sibenik. kad sam došao po paket poceli su problemi ovaj sta radi u posti rekao mi je da sacekam da on mora zvat carinu. jedan sat sam ja stajao u posti a ova cura sta radi tamo gledala je u mene ko da sam najveci mafijas.
gledaju oni papire zovu okolo a ja se tresen. nakon nekog vrimena dode on meni sve je u redu evo vam paket ja platio carinu 400 kuna uzeo paket i krenuo kući. tada skuzi da je paket otvaran jer stoji traka splitske carine. a u paketu je bio još jedan paket di je stajalo ono staklo od cool tube i taj paket je bio otvaran. ali ljudi moji sjemenka nigdi.

alien kaze da u nekim zemljama otvaraju pakete. e sad mene muci kako oni imaju pravo otvarat paket, i uzet mi sjemenke a ne rec mi nista il mozda alien nije stavio sjemenke u kutiju a kaze da je. postoji li mogucnost da mi policija dode na tu adresu koja je pisala na paketu a tu mi je box u kući u ormaru. oce li me pratit malo glupo zvuci ali pocele su me paranoje pucat najradije bi to sve razmontirao. ima li ko takvih iskustava.

ljudi recite mi sta da radim neman pojima dal da razmontiran box il da narucim nove sjemenke pa pocmen uzgajat. pomozite mi. uložio sam vise od 3000 kn u svoj box a nisam ni poceo uzgajat moram pusit ulicno sranje dosta mi je toga poludit cu
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Po meni, sam si kriv...ako si već naručivao, trebao si to raditi odvojeno jer na carini otvaraju pakete zbog carine, tj. takse i poreza. Pismo sa sjemenkama bi ti prošlo, ali čim je neki veći paket carinici ga moraju otvoriti i procjeniti (u tvom slučaju su tražili račun) koliko to vrijedi i sve oporeziti.

Za nestale sjemenke nemam komentara. Mislim da bi te zvali na razgovor na carinu i taj cijeli paket nema šanse da bi došao do pošte jer se ti tom pozivu ne bi odazvao ;-)
I ako će ti netko kucati na vrata, računaj tek sa mjesec-dva...

Što reći nego da mi je stvarno žao jer si dao sebi i truda i novaca puno uložio...dem...
Pripazi se neko vrijeme i strpljivo :))

Peace:maryjane:
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
dali se to nekome dogodilo. znaci tvoja je preporuka da trenutacno ne idem u uzgajanje. ajoj a sta mogu sad je kasno nisam znao. a bas sam lude srice kod mene u svemu sta radim pojave se neki problemi i onda odustanem. samo da ne izgubim volju.

pozdrav svima
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nemoj se igrati.

Moja logika je da ohladiš ta 3mj, ništa ne krećeš uzgajat i potpuno prestaneš fumat. Uštedit ćeš na zdravlju, živcima i vratit ćeš pare koje si uložio u taj boks :)))

Toliko od mene:sun2:

:maryjane:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
neznam detalje sta se dogodilo sa sjemenkama, ali napravio si veliku gresku jer logicno je da ce ti cariniti takvu posiljku , zato svima porucujem sjemenke narucujte jedino kao obicno pismo i tada ste sigurni sto vam garantira i zakon o postanskim posliljkama .

i zato vutra forum i sluzi da ljude uputi u nabavku opreme,sjemena i sl. priznaj prijatelju da nisi puno citao forum, a to vidim i po tome sto si ulozio toliku lovu u sve to , stvarno si mogao proci puno bolje kupujuci sve po savjetima vutropisaca , npr sijalica 100kn,balast 100 kn propaljivac 70 kn i eto ti grow asortimana za malu lovu


te jebene growshopove treba izbjegavati osim u nekim stvarima sto nemozes nabaviti ovdje ili nekako sklepati oni naplacuju skupo opremu koju kupe u trgovinama s elektromaterijalom i onda sastavljaju da samo ustekas i vutra raste ( tu nema cak ni drazi ovog hobija) al dobro sta je tu je ne gubi volju nego nabavi sjeme na bilo koji nacin i za 100 dana pusi svoju maricu i libo te ***** za sve.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
budi ti pametan pa posadi onaj mali paradajz u taj box
i taman vjezbaj dva mjeseca
ako ti banu panduri ti dodaj malo sira i daj im extra zakusku
jer nema ti druge kada nisi čitao dobro forum
 
  • Sviđa mi se
Reactions: barabara

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
izgleda da ćeš još neko vrijeme morati pušiti ulično smeće..........strpljen-spašen........:sick:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Odlicna ideja sto kaze balkan. Bez zarfkancije, izvjezbaj se na pomidoru. Slicne su biljke sto se tice brige oko njih. A sjemenke su vjerovatno zavrsile u džepu nekog carinika... ne mozes tu nista...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Vec vidim carinika sretnog ko nova godina dolazi kuci i namrgodjenoj zeni (sto je zadnje pare od pijace dala za šiptarov paket) , ponosno pokazuje neko svemirsko sjeme sto je danas klepio na poslu. zato prati dobro forum i cim se neko danas sutra logira sa nickom douane znaj da je to carinik sto ti je zapalio pošiljku i sada konta di najjednostavnije nabaviti opremu za mikropoljoprivredu.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
ma strpit cu se još prvo cu box zavrsit kako treba pa cu onda odlucit sta dalje.

a sta mislite dali se alienu moglo dogodit da je on njih zaboravia stavit u paket.

pozdrav:spliff:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Carina ti je uzela sjemenke, samo se nadaj da ih je carinik spremio u djep a ne da sad vode kriminalisticku proceduru protiv tebe jel bi ti se lako moglo desit da te prate i da ti ulete s nalogom kad misle da ce ti naci biljke, jos jednu gresku si napravio jer takve stvari se nikad ne narucuju na adresu gdje ti je grow.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
po tome ti carinici ispadaju još glupli od mene trebali su propustit te sjemenke i samo posjetit adresu za dva mjeseca i imali bi me 100%. a necu uzgajat pomidore trosit struju bezveze iden ja u potragu za novom lokacijom boxa.

još me zanima dali ventilator i one cijevi spadaju u complet cool tube to mi nije došlo a ako spadaju onda su carinici i to maznuli al ja mislim da ne spadaju.
 
10.07.2007
22
129
0
37
Mozda su ti carinici uzeli i cijevi i ventilator i sad oni uzgajaju :)

P.S. Ne mogu virovat da ima jos neko iz Sibenika. Veliki pozdrav Ranrom..