Pomoc ! :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.11.2008
0
0
0
34
Dobra Vecer Svima I Postovanje !

Marihuanu Pusim Vec Neko Vrijeme I prije nekih mjesec ili vise sam pusio Dobru Vutru i Sacuvao Sam Sjemenke I Zasadio sam .. Znaci Zasadio Sam Sredinom 8. pocetkom 9. mjeseca.. ( u svojoj Sobi ) Sto Se Tice Boxa Napravio sam ga od Kutije Od Televizora I Neonske Lampe ( daily Light ) jaka je.. i izrezo sam kutiju I Ugradio To Svjetlo, Napravio Sam mjesta na Kutiji i Ugradio PC Ventilator Koji Uvlaci Zrak U Kutiju.. I Iznutra Obljepio Folijom( tako sam cuo ) Temepratura je Sobna 22-23 Celzijusa ( manje vise ) I Posadio sam 6 Sjemenki ( nakon sto su proklijale ) I samo su mi 2 Uspijele Izrasti.. sada su oko 20 Cm .. imam dosta pitanja u vezi toga i molio bih da pomognete..

1: Koliko Vremena To Treba Da Naraste ?
2: Kako Raspoznajem Musku Ili Zensku Biljku ?
3: Hoce Li to Prezivit Zimu ( cuo sam da se nesadi marihuana bas po zimi ) :p
3: Kada Cvijeta ?
4: Kolika Biljka Bude !?
5: Kolike SU Sanse Da Biljka Bude Muska koje da bude zenska ?
I ostalih Mnogo Pitanja Imam.. Sada Imam 2 Biljke U Saksiji Od 1l !

Da Presadujem, kolike saksije idu ??

Slike Cu Stavit Cim Osposobim Digitalac, Pa Bih Molio Pomoci ( jer je ovo jedini Site za koji znam da je dobar o vutri sto se tice Informacija i ekipe )


Puno Zahvala Unaprijed


Doc.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
1: Koliko Vremena To Treba Da Naraste ?
-9 mjeseci,manje vise ovisi kako dobro gnojis,kupi neko umjetno gnojivo i stavi pola litre gnojiva na 3 litre vode i vidit ces kako raste brate.

2: Kako Raspoznajem Musku Ili Zensku Biljku ?
-zenska ti ima nekakva ko jaja po sebi(znas da u vutri dobijes sjemenje)pa ti se oko njih kasnije obavije cvijet i to je to.

3: Hoce Li to Prezivit Zimu ( cuo sam da se nesadi marihuana bas po zimi ) :p
-hoce,samo kad temperatura padne ispod 15 C moras zalit vrucom vodom

3: Kada Cvijeta ?
-u 8 mjesecu

4: Kolika Biljka Bude !?
ovisi koliko gnojiva dajes od 1 metar,do 7 metara

5: Kolike SU Sanse Da Biljka Bude Muska koje da bude zenska ?
mozes da je natjeras da bude zenska,samo je svako 3 dana iscupaj iz zemlje i odrezi od 1-2 cm korijenja jer zenske biljke imaju manje korijenje i onda natjeras biljku da "misli" da je zensko i to je to


sretno ti bilo.
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
dobro ti tarki pokazuje, idi na pretragu i naci ces milijun odgovora na ta svoja pitanja
jer si ti vec stoti koji to pita, uvijek isto......:cool44:
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
vandalx je napisao(la):
1: Koliko Vremena To Treba Da Naraste ?
-9 mjeseci,manje vise ovisi kako dobro gnojis,kupi neko umjetno gnojivo i stavi pola litre gnojiva na 3 litre vode i vidit ces kako raste brate.

2: Kako Raspoznajem Musku Ili Zensku Biljku ?
-zenska ti ima nekakva ko jaja po sebi(znas da u vutri dobijes sjemenje)pa ti se oko njih kasnije obavije cvijet i to je to.

3: Hoce Li to Prezivit Zimu ( cuo sam da se nesadi marihuana bas po zimi ) :p
-hoce,samo kad temperatura padne ispod 15 C moras zalit vrucom vodom

3: Kada Cvijeta ?
-u 8 mjesecu

4: Kolika Biljka Bude !?
ovisi koliko gnojiva dajes od 1 metar,do 7 metara

5: Kolike SU Sanse Da Biljka Bude Muska koje da bude zenska ?
mozes da je natjeras da bude zenska,samo je svako 3 dana iscupaj iz zemlje i odrezi od 1-2 cm korijenja jer zenske biljke imaju manje korijenje i onda natjeras biljku da "misli" da je zensko i to je to


sretno ti bilo.


hahahahahahahah buahahahahahaha:icon_razz:......

probaj to napravit doc, mozda ti sta ispadne......lol
 
03.11.2008
0
0
0
34
Ekipa Fala Vam Mnogo I Sorry Radi Onoga '' Search '' slika je dosta pomogla :)
da budem iskren nisam ni mislio da ima to.. ali eto fala svejedeno.. za koji dan dolaze fotke da vidite :)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Tarki je u pravu sto ti je preko celog monitora napisao da trebas da pretrazujes forum, ali isto tako kad bi svi citali i niko nista ne bi pisao osim da postavljaju slike, ovaj forum i sajt bi bio mrtav sto verujem ne zeli niko od nas.I nemoj da odustajes od svojih biljkica jer se sve da nauciti vrlo brzo.