pomoc hitno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.03.2012
0
0
0
30
posadio sam 8 sjemenki i nije bas dobro..imam 2 sjemenke nepoznatog porijekla koje rastu odlicno...3 sjemenke orange buda koje oke rastu al 3 sjemenke super lemon haze skroz lose rastu..bojim se da ce mi jedna od te 3 skroz uginut..ne znam u cemu je problem..sve imaju iste uvjete..tempereatura je oke vlaga isto???
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Premalo info da ti netko pomogne. A temu si totalno bespotrebno napravio! Imas temu pitajte sve sto vas interesuje... I morem ti reci da sjemenke ne rastu, biljka raste... :)) Opisi uvjete ili daj slike.
 
06.03.2012
0
0
0
30
trazi sam tu temu i nisam naso..ovako dimenzije boxa 0,5*0,5*1,5..rasvjeta 1 hps 250W i jedna neonka od 36w (oko 3000 lumena)..temperatura sa upaljenim svjetlom 27 C a vlaga 45% a sa ugasenik teperatura 21 a vlaga oko 70%..proklijale sjemenke sam stavio u casice od jogurta i unutra..u casicama je samo zemlja dali je to problem?.. nisam stavljao nista drugo jer cu ih poslje prebacit u vaze i veci box..? i kao sto sam gore reko super lemon haze ne raste dobro..1 biljka je skoro uginula..??
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kako zaljevaš?
S ćim zaljevaš?
Jesi li gnjojio i s ćim?
Kako izgleda biljka,foto?

EDIT-ako ti je samo ta jedna bilja loše a ostale su dobro,ah možda je samo bad luck događa se i to
 
06.03.2012
0
0
0
30
zaljevam ih svaki dan obicnom vodom ph 6,5..nisu gnojenje...slike cu stavit popodne kad dode dan da im ne ometam mrak.. da ta jedna je malo izvirila iz zemlje i stala.. ostale 2 super lemon hazea su donkle oke ali dosta sporije rastu od ostalih...
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Nigdje nisi napisao kakvu "zemlju" koristiš mislim na marku jer ako si malo ćitao vidio si da se uglavnom preporuća "Composana i Tera-magma" od tih što valjaju, mislim i da ih netreba svaki dan zalijevati te da si trebao uzeti veće teglice ili barem ćaše od 0,5lit jogurta kao min. moraš malo više ćitati "dnevnike" uzgajivaća da vidiš o ćemu bi mogla biti rijeć/problem.

Sretno.:thumb:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
opušteno ćojeće:) tri su vrste samim tim i 3 karaktera biljaka...u čašama i treba da je samo zemlja dok malo ne ojačaju,ako si baš tako odabrao....nema potrebe za zalijevanjem svakodnevno,zaliješ dovoljno pa pustiš da rastu malo.....čaše su dovoljno velike dok ne krenu biljke rasti,onda presadi u veće...ni slučajno gnojiti sa bilo čime...ako ove biljke budu loše napredovale,promjeni im tip zemlje...opušteno samo ćojeće,opušteno:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Tema za bespotrebna pitanja više ne postoji, a ovakve teme se po kratkom postupku prebacuju u groblje.
Btw, terabrill je ok, samo je pitanje koju si kupio. U crvenoj vreči je provjereno dobra, ali pošto nema perlita, obavezno je dodati isti, ili naribani stiropor, ako se nema perlit. Kanabis ne voli nabijenu i tvrdu zemlju, a upravo takva zemlja postane u saksiji, ako je čista, bez perlita.
 
06.03.2012
0
0
0
30
zlo&naopako je napisao(la):
Tema za bespotrebna pitanja više ne postoji, a ovakve teme se po kratkom postupku prebacuju u groblje.
Btw, terabrill je ok, samo je pitanje koju si kupio. U crvenoj vreči je provjereno dobra, ali pošto nema perlita, obavezno je dodati isti, ili naribani stiropor, ako se nema perlit. Kanabis ne voli nabijenu i tvrdu zemlju, a upravo takva zemlja postane u saksiji, ako je čista, bez perlita.
da crvena vreca.. imam i neku optimus zemlju??
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Čekaj, koliko su velike te biljčice?

Mislim, bilo bi glupo raspravljati da ih imaš u čašicama jogurta a da su već 10-15cm visoke.

Kada su nikle van zemlje?

Šta znači da je "skoro uginula"? jel se osušila, posmeđila, savinula, jel ljubičasta, ili je zakrljžljala i opće ne raste?

Bilo bu dobro, samo se nemoj PREVIŠE brinuti i bit histeričan, jer na brzinu joj nemreš nikako pomoći nego samo odmoći.
U slučaju nestručnosti, bolje biljku pustiti da sama zacjeli ako je to moguće.

Sretno ti bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.