Pomoc Hitno!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ahile, momci su ti vidim na usluzi, nemam reci sa kojima bi opisala koliko mi je zao sto mora decak sve to da prolazi i vi sa njim. ne mogu ni zamislim koliko tesko je sve to za vas. znam da u startu oko uzgoja zvuci sve komplikovano, al nisi sam u tome, kad budes sastavljao boks, obavezno se javljaj, zajedno da merimo i merkamo da su biljke zdrave i da ce dati kolicinu, koja vam treba. za vevericu ne brini, njemu sto na umu to na drumu, verovatno ga je brinulo kako ce podnese decak ulje, jer vecina konzmenata prespava dan na ulju, ali svakako je tada san potreban kad se telo bori sa bolescu i nuspojave nisu ni priblizno gadne kao one od hemoterapija. umesto povracanja ljudi obicno dobiju bolji apetit i osecaju se odmorno. kad budes imao vremena, procitaj dnevnike kozumacije ulja ovde na forumu, neka slovenka koja je isto prebolela sa tim, preporucuje da se tokom konzumacije piju i cajevi za prociscavanje organizma (maslacak, koprive, neven i slicno). savetujem i izbegavanje secera i smanjenje ugljenih hidrata na minimun, manje mesa, a obavezno povrce raznih boja u vecim kolicinama-moze i pripremljeno kao sok sa nekim vocem, da se po ukusu priblizi jadnom decaku, ili kao supe. svakako poslusajte i njegove zelje, sta mu se trazi, deca su po tome pametnija od nas i umeju da slusaju svoje telo. sve najbolje vam zelim i za sva pitanja oko prehrane i bilja pored nase drage mare sam na usluzi, srecno i poljubac za hrabrog decaka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
puff puff tom je napisao(la):
...

Primjetio sam da se ne spominje konzumiranje sirovog cannabisa...

U pravu si, kao da cijelo vrijeme zaboravljamo na to. Bilo je riječi o tome u Mazarovom dnevniku konzumacije, ako me dobro služi pamčenje.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
neverujem ako je to ulje tako lekovito i delotvorno zasto drzava mamu im j.... idiotsku ne proizvodi canabis i pravi ulje da pomogne narodu!
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
not smoke je napisao(la):
neverujem ako je to ulje tako lekovito i delotvorno zasto drzava mamu im j.... idiotsku ne proizvodi canabis i pravi ulje da pomogne narodu!

zato što bi farmacija otišla u ***** a pored energetike su najaci na svijetu u pogledu raspodjele bogastava materijalnih,pošto smo evolucijski na materijalnom nivou takav pokušaj neke bananen državice bi završio obredom smaknuća i eleminacije svim sredstvima....no dok su njihove marionete u svim porama svjetskog gospodarstva i dok imaš državu samo na papiru to je znanstvena fantastika da netko nešto slicno i pokrene,stoga alat u ruke i kucna proizvodnja....
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
vidi, sto se tice growanja.....samo polako i strpljivo......bez panike! :)))

ali....danas mi je bio neki lik na gajbi koji meri neka elektro magnetna polja i tako nesto.....ja jos uvek nisam premestio stvari....al cu probati..(da vidim dal ce biti nekih promena na i u nekim poljima zivota)....i ne pricam iz iskustva vec iz samo saslusane price.......tako da nije 100% sigurno...al nema veze.....

znaci, tamo gde dete spava je manje vise NAJbitnije.... vazi i za tebe...i sve ostale...

svo Gvozdje, metali, radijatori, televizor....sve sto zraci....i sve na sta se najobicniji magnet lepi.... MORAS DA SKLONIS. ne da bacis....nego, ajd sad...kako je soba na primer kocka, u jednom uglu radijator....tv treba bude ispred radijatora....tako nesto....razumes???? znaci sve takvog materijala...u jedan ugao....
dusek sa federima....nikako!!! krevet drveni :) u drugi ugao....skroooz dalje od svega toga....neonke i takve stvari su uzas...al ajd sad....jbg....

ne znam da li sam dobro objasnio.....ali eto....i ne pricam iz iskustva hehe bar za sad.....ali najbolja namera je u pitanju!

zelim sve najbolje!!!!! ali priznajem da mi je malo teska ova prica....jbg...ali samo glavu gore, tu smo da pomognemo svim silama!!!!!

i da, cela ova prica oko magnetnih polja....navodno ima veze i sa tumorima, rakovima,...bolestima i tako nesto....

pozzzzz :)))