Pomoc,hvala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lukajovicic36

Banned
Banovan
08.08.2019
0
4
3
21
Pozdrav ljudi duvam vec 3-4 meseca skoro svaki 3-4 dan,pre 3 dana sam duvao i sve normalno,mada sutra kad sam ustao sve je bilo dobro ali kada sam izasao napolje u vecernje sate osetio sam neki gubitak orjetacije kao da sam malo naduvao i to mi se desava svaki dan vec 3 dan je danas,a nisam duvao.tek onaj dan. O cemu se radi i sta da radim ?
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Koliko godina imas? Kilaza? Iskustvo s pusenjem od prije, cigarete? Konzumiras alkohol?
To se dogadja pocetnicima pogotovo kad u startu krenu duvat ucestalo. Pokusaj napraviti pauzu, zapalis jednu vikendom, malo pomalo dok ti se organizam ne navikne. Mozes i jednom u 2 tjedna.Vrtoglavica, glavobolja, treskavica, drhtanje... se cesto dogadja kod pocetnika kad krene koristiti nasu dragu biljku tako ucestalo. Moze biti i do trave, jel znas mozda koju sortu pusis?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
THC ostaje u organizmu i do mjesec dana nakon konzumiranja, zavisno o metabolizmu osobe...ništa strašno, niti neobično, malo si još zbunjen :confused:
...samo se opusti, vratit će se organizam s vremenom na svoje ;)
 
Poslednja izmena:

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
216
778
93
Daj zicaj admine nek ti promijene nickname, nije bas zgodno ni tebi, a ni nekome ko se tako zove (ako je ime izmisljeno s tvoje strane). Mozda ti malo tlakovi se razjebu, mozda si tek sad poceo to pratit