Pomoc iskusnijih

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.08.2018
0
1
3
30
Pozdrav braco i sestre, citao sam neke teme na ovu sto ja ponovo pokrecem ali su stare bar 10ak godina a usput hocu da pitam jos nesto. Treba da mi rade neke silne lekarske testove na drogu i svasta nesto zbog odlaska za posao preko grane... medjutim pusio sam godinu dana bez prestanka razne skankove bridove domacice... prestao sam sa tim i ne pusim travu vec 2 meseca mozda i jace. I desilo mi se to probam nesto drugo pod imenom ČANGA i DMT (pre 20ak dana) posle toga sam probao kokain pijan ko curka (pre 7-8 dana) sto se tice trave trebalo bi da sam 99 posto cist jer i treniram povremeno i trosim se. Sustina ovoga je da li mozda neko ima iskustvo sa kokainom, čangom i dmt-em... i da li moze da mi kaze sa sigurnoscu koliko mogu da mi u nazad nadju trag tih narkotika u Urinu a posebno u KRVI? ( TEST RADIM KAKO STOJE STVSRI ZA 2 DANA)Pokusao sam da nadjem na internetu ali sve pise od 1-4 dana ali za urin,nigde ne pise za krv. izvinjavam se ako sam promasio temu puno hvala unapred
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
12.08.2018
0
1
3
30
Kakve to veze ima sa Travom i sa nasim forumom?!
Nek ti daju savijet oni koji su ti to turali pod nos..

Kakve to veze ima sa Travom i sa nasim forumom?!
Nek ti daju savijet oni koji su ti to turali pod nos..
Prijatelju foruma naglasio sam da sam sve to samo probao... i ako vec ne mozes da objasnis i pomognem molio bih te da se ne pravis pametan puno jer se ni dmt i čanga ne guraju u nos .. pokusaj biti ljubazniji u zivotu mozda i uspes nesto da uradis u njemu
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Po pitanju trave si vjerovatno čist, a za ovo drugo si promašio forum a da si pročitao pravilnik nebi ni postavljao takvo pitanje. Kolega Hazeri ti odgovori na pitanje a ti se buniš. Evo ti mjesec dana odmora da proučiš sve šta te zanima.