Pomoc!! Lose iskustvo!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.05.2009
1
0
0
35
Duvam evo vec 7-8 mjeseci (jednom nedeljno,ponekad i 3-4 puta nedeljno,kako kad imam vremena i vutre).
Duvao sam prije deset dana svaki dan(3-4 dana uzastopno).Nakon poslednjeg puta osjecao sam se prilicno lose,glava mi je bila teska.I tako pet dana za redom.Peti dan uvece dozivio sam napad panike,koji je trajao oko 10 minuta.
Sve ovo mi se dogodilo dok sam bio trijezan znaci (za ovaj period od 5 dana) nijesam duvao jer sam se osjecao veoma lose.
Znaci nije u pitanju "panika kad si high" nego nakon cetiri dana od zadnjeg duvanja!!!!

Sad me zanima,da li neko zna da li je od marijuane ili nije.I da li je neko imao slicno iskustvo?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe,dobra:sick:
Očito si doživija neki maximum,ili možda nisi:devilfingers:,ali u sve u svemu,nije to ni tako loše iskustvo:icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Neznam jeli od trave,ali do psihe sigurno je je...ili sam ja lud.
Eto da te malo prestrašin:vb_whip:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Kakav je to napad panike?, opiši malo. Recimo ja ne podnosim nikotin, i ako popušim previše duhana (par pljugi), 3 do 4 dana poslije mi se zna dogoditi da mi puls skoči na nekih 140 i jedino normabel i apaurin mi može skinuti to. Završio sam na hitnoj, doktori su špekulirali da je možda neki oblik napada panike, išo sam na razne pretrage i ništa nisu našli. Sve mi je super od kad ne pušim duhan. Travu konzumiram na bong.
Inaće to ti se može dogoditi od tisuću stvari, a i ti pravi napadi panike samo pogode ljude bez nekih očitih razloga, nemora imati veze s vutrom
 
02.01.2007
34
2
0
46
Nisi slozio kockice u svom zivotu. Mnogo toga moze biti okidac, mozda je trava jedan od mnogih, mozda lazes sebe godinama, mozda zivis u okruzenju laznih prijatelja, mozda si dosao do samospoznaje nekih stvari koji su vezani za tvoj zvot i propratne pojave su one koje ti se sada desavaju... Hoce to sa travom, glupi ljudi postaju jos gluplji, pametni jos pametniji... Samo ti znas sta je istina, sebe na mozes lagati...
 
31.08.2008
17
3
0
44
Mozda ti je neko uvalio travu posutu sa drogom(neznam kojom) tako da te navuce ili nesto. Cuo sam da od toga boli glava ujutro neznam stavrno, ja nikad nisam imo napad panike, al sam imo paranoju, posto se bilo desilo sranje.:maryjane:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jedina priča koja tu stoji je ova šta je Nick_ reka.
Kao šta rekoh psiha je 99.9999%.
Kad si mlad osjetljiv si na svaka sranja,a Murat12 više od 20-22 godine nema sigurno.

 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
e hrpetina ljudi je navucena na Travu :rofl:... al stvarno.. ekipa misli mos se navuc ovo ono pa zabrije da su navuceni i eto krize.... vjerujem da puno ljudi zna bar 1 osobu koja ne moze/nije mogla provest dan bez trave.... a jebiga, budale....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
cro_vutrogasac je napisao(la):
Mozda ti je neko uvalio travu posutu sa drogom(neznam kojom) tako da te navuce ili nesto. Cuo sam da od toga boli glava ujutro neznam stavrno, ja nikad nisam imo napad panike, al sam imo paranoju, posto se bilo desilo sranje.:maryjane:

wtf? :rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Weedran je napisao(la):
Kakav je to napad panike?, opiši malo. Recimo ja ne podnosim nikotin, i ako popušim previše duhana (par pljugi), 3 do 4 dana poslije mi se zna dogoditi da mi puls skoči na nekih 140 i jedino normabel i apaurin mi može skinuti to. Završio sam na hitnoj, doktori su špekulirali da je možda neki oblik napada panike, išo sam na razne pretrage i ništa nisu našli. Sve mi je super od kad ne pušim duhan. Travu konzumiram na bong.
Inaće to ti se može dogoditi od tisuću stvari, a i ti pravi napadi panike samo pogode ljude bez nekih očitih razloga, nemora imati veze s vutrom


Ja mislim da je marihuana vise panicna od nikotina. Sasvim razumno jer pocnu misli da lete na sve strane.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pa nikotin nije uopće paničan. ti psihološki napadi panike su poznata stvar, ali meni se od nikotina poremeti nešt, a nema veze s psihom, u umu sve sređeno normala, ali tjelo poludi.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Murat12 je napisao(la):
Duvam evo vec 7-8 mjeseci (jednom nedeljno,ponekad i 3-4 puta nedeljno,kako kad imam vremena i vutre).
Duvao sam prije deset dana svaki dan(3-4 dana uzastopno).Nakon poslednjeg puta osjecao sam se prilicno lose,glava mi je bila teska.I tako pet dana za redom.Peti dan uvece dozivio sam napad panike,koji je trajao oko 10 minuta.
Sve ovo mi se dogodilo dok sam bio trijezan znaci (za ovaj period od 5 dana) nijesam duvao jer sam se osjecao veoma lose.
Znaci nije u pitanju "panika kad si high" nego nakon cetiri dana od zadnjeg duvanja!!!!

Sad me zanima,da li neko zna da li je od marijuane ili nije.I da li je neko imao slicno iskustvo?

vrlo jednostavno.smanji pusenje ili prekini,kad je mnogo mnogo je.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ohoooo koja tema..
ma za neke nije trava bolja im kemija!
vutra ih ubija.ehehehehe
ajd bolje da ćutim:sick: