[pomoc] mrtve biljke ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.09.2013
5
0
0
Pre 30ak dana mi je neko sa ovog foruma rekao da je za 30 dana berem. Evo sad je proslo 30 dana i biljke se skoro posusile. Ne znam sta vise da im radim. Imaju prelep miris btw. Jel moze od ovoga nesto da bude ili moze da se baca ? Hranio sam ih i zalivao bas cesto.







 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nemoj ih hraniti i zalivati bas često, pogotovo ako planiraš ih brati uskoro. Neki problem je, ali biljke nisu mrtve nego samo listovi što i nije toliko strašno. De mi molim te reci u kolikim su posudama posađene?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
mršave jesu,al' šta je tu je...
ovo žutilo je normalna pojava pred kraj,i treba da nas veseli :)
 
06.09.2013
5
0
0
Znaci nisu potpuno beskorisne ? ja se izvinjavam, ja sam mislio da ovo mogu da bacim xD stvarno sam amater. Mogu da ih berem ? kada ? nasao sam odlicno mesto za susenje. a inace, posadjene su svaka u velikoj sakciji. znam, jadno je. ali takvi su uslovi, jedino ja znam za ovo, a i nisam neki profesionalac.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nije mrtva,već su ti rekli da je žutilo na listovima normalna pojava,sad je ne hrani do kraja nego je samo zalivaj vodom da bi iscrpela sve hranljive sastojke iz listova
i pumpala hedove :)
Koliko mogu da zaključim po fenotipu radi se o sativi,ja je ne bih skidao barem još mesec dana,ali ja sam extrem :D
 
06.09.2013
5
0
0
markotebrica1 je napisao(la):
Pre 30ak dana mi je neko sa ovog foruma rekao da je za 30 dana berem. Evo sad je proslo 30 dana i biljke se skoro posusile. Ne znam sta vise da im radim. Imaju prelep miris btw. Jel moze od ovoga nesto da bude ili moze da se baca ? Hranio sam ih i zalivao bas cesto.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
citiras samog sebe, u cemu je problem, jesi pobrao... pa probaj pa ces znati da li nesto imas ili moz da se baci, kako ja to da znam... kakva je ovo tema uopste stavljena u Uzgoj FAQ :eek:hno:
 
06.09.2013
5
0
0
slucajno sam se citirao xD pa ja sam ovde postavio da mi kazete da li da berem ? jer ja ne znam ni kako treba da izgledaju headovi pre susenja. recimo na ovoj slici http://postimg.org/image/im4xguerr/ ne znam jel su to headovi ili ne ? znam samo da se biljke sve vise i vise smanjuju iz dana u dan. jednu granu sam obrao i stavio na susenje. za ove dve grancice cekam vas da mi kazete da li da oberem i to ili da cekam ?

hvala
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Sta god da se desilo sa njom,ako si ovu sa ove slike negde bacio sledece godine ce tu debelo da nikne :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.