pomoc od iskusnijih

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
imam dva pitanja pa bih molio malo ozbiljnije growere da podijele svoja dva centa na njih, ako nije problem

1. vutru ne dimim nego si radim maslac i ulje. przio bi s rippenom malte ne do zadnjeg dana bez flusha. buduci da izvlacim samo ono sto mi treba, ne vidim potrebu za tim flushem jer nece izgarati. a da budem iskren, sve te neke pretenciozne price bolji dim, rad ili sta god i kad peglas do kraja s rippenom ili ako flushash nisam primjetio buduci da sam odradio vec prethodno i jedan i drugi nacin, i mogu reci da je to sve isti *****. naravno ne zelis da ti kemikalije isparavaju ali u konacnici isti *****. mene zanima ima li itko iskustva s tim da ide rippen do kraja bez flusha, tj da li je itko primjetio povecanje u kolicini odnosno u thc-u i da li se kod jedne odnosno druge ekstrakcije slucajno nesto od tih kemikalija moze naci u maslacu i ulju, sto naravno ne zelim ^^

2. imat cu kratki period od 2 tjedna u boksu gdje cu morati 2 biljke koje su mi danas usle u cvjetanje vratiti na vegetaciju.(bit ce dva tjedna na cvjetanju pa idu dva tjedna nazad na vege, pa onda opet ciklus 8 tjedana 12/12) jebiga tako je, kako je, da ne ulazimo u razloge. ima li tko iskustva sa tim? nesto sam gledo da kao podivljaju ako ih supercropas u tim uvjetima. mene iskljucivo zanima onaj dio sto se desi s njima kad se tako nesto desi i oce li uspjeti roditi neke kifove ili sta. Kuzim da postoji mogucnost da se iz hermaju zbog toga ali opet sta je tu je. Biljke su feminizirane RQS SQ1.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
1. Bolje pitanje je zasto koristis samo rippen. Ghe rippen se koristi zadnjih 2 tjedna manje vise uz ostatak GHE paketa.
...a sad flush ili ne. Posto prakticki ne koristis gnojivo, ne treba ti ni flush.
2. To ce trajati jako dugo. Razmisli o tome koliko ce ta biljka biti velika na kraju tog cirkusa ;)

Bilo bi cool kad bi stavio sliku tih biljaka koje dodju do kraja samo na rippenu.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
mozda se nisam jasno izrazio. rippen cu koristit samo zadnja dva tjedna cvijetanja. negdje tamo poslije vegetacije sam ostao bez floora blooma tako da nisam mogao vise miksati lucas formulu tako da sam cvijetanje sad gnojio sa vilmorinovim gnojivom za garanije sta god to bilo 4-6-8.

sta se tice tih biljcica, one su ionako ekstra, slabiji fenotipovi koji nece biti drito ispod lampe na 1m2 vec sa strane, imam prostora i to nije problem. zanima me ovaj prakticni dio ;)