pomoc oko cvjetanja biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.11.2011
4
0
0
33
vako ljudi nisan trebao ovde pisat taj problem al posto sam novi pa neznam di sta evo da ovde napisen vako iman problem biljka mi je zavrsila fazu vegetaciju u pc box dimenzije š=18,v=46,d=48 problem je u tome nemam da kupim ovdje di zivin nigjde zarulju sa crvenim spektrom jer je pc box pa nemogu da stavim veilku hps a da mjenam sad grla nebi bas pa zato vas molim ako mi mozete pomoc sta da uradin sta cvjetanjem dali ih da ostavim na 4 4 cfl cool white ili da uradim nesto drugo molim vas da pomognete ako mozete.heh
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ta 4 CFL-a cool white zamijeni sa 4 CFL-a warm white odnosno 2700K ili ti crveni spektar i odradi cvjetanje......
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Drug trebao si razmisljati od tom prije nego sto si zapoceo grow... nije mi jasno zasto idete glavom bez obzira daj daj i onda osnovnu stvar biljci ne bus' dal :)

Ne kritikujem vec samo savjetujem, nabavi sve, provjeri jos jednom pa onda sjeme ubaci :)
 
14.11.2011
4
0
0
33
evoga taman san danas bia do bauhausa i nasa 2 svjece cevenoga spektra 15 w kupija san ih 2 i kupija san 2 warm white cfl ja mislin da ce ovo da bude vrhunski steta sta neman slike ali je obicno sjme izabrano iz dobroga čora tako da nema problema ona tako ljepo ide da je to melem za oci