Pomoc oko izrade box-a 180x80x50

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2015
22
3
3
33
Pozdrav ljudi, odlucio sam se za in a a prvi mi je put pa bih molio za par savjeta od svakog ko zna a vidim da ih je previse..

Od vas trazim da mi predlozite po vasoj mjeri braco :D sto mislite od materijala da mi je potrebno za box ovih dimenzija i koja je to kolicina biljki koja moze da stane u ovaj prostor.. Da vam olaksam reci cu da sto se para tice nije bitno koliko kostaju stvari, vutra je 10e 0.7, ja to ne mogu vise... :D tako da mogu da ulozim dovoljno samo da to cvjeta.. :) [ne stedite] xD

Sto se tice ugradnje i ostalog sve to znam napravit, drug mi se bas dobro poznaje u tome tako da cemo sklopit sve sto recete i kako treba.. :D


11014948_811075415653021_3969232506220637434_n.jpg


P.S. Uru i po pisem ovo... :spliff::smoke: Ne znam kako se ovo izdesavalo da 3 teme otvori. o_O
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Baci oko na link koji je kolega iznad stavio ;)
Iverica, medijapan i slicno. Biljke....1 do max 2. 250W hps mylar diamond folija, dobra ventilacija.... i to je to.
Ili vidi dnevnike unutarnjeg uzgajanja, sve ces saznat tamo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and MRfric
27.03.2015
22
3
3
33
Hvala momci, jesam vidio sve i odlucio ovako pa sto vi mislite o tome, da li je to ok ili treba nesto povecati/smanjiti bla bla.. sve cu uradit kako kazete jer ponovljam prvi je put a ljubomoran sam na sve vas :p ?

Cool Tube 250w , MH i HPS 250w, 2x ventilator i potreban savjet koje :)

Iskusnjaci, pomagajte.. Jednostavno ne mogu da se cimam toliko oko pravljenja box-a pa sam odlucio potrosit malo vise para za sve sto mi je potrebno samo da krenem.. [mjesecima pokusavam]

Samo me interesuje je li mi potrebno ista vise od ovoga da zapocnem svoj grow, isto me interesuje koja bi bila potrosnja struje na ovaj materijal ***************************





* * *
iz pravilnika
11. Reklamiranje je zabranjeno
... Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow.

pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika: