pomoc oko spajanja ventilacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ok,kabel je onda u redu. Nego, jel se to vrtilo kako spada? Jel vukao jako kad radi? To je, ako se ne varam, turbina kao moja, odnosno 365m3/h, tako da znam dobro koliko to vuče i mogu ti reći da je moćan.
E sad...pošto si uzemljenje spojio na srednju klemu koja ti ide na namotaj, moguće da nije izgorilo, ali nije iskljućeno da i je...stvarno nije bitno kako utakneš utikač, samo spoji kako piše. Plavu na N i smeđu na L. Ž/z možeš slobodno odrezati, a ove dvije malo duže ostavi, ima mjesta u priključnoj kutiji-lakše će ti bit spojiti.

Nema problema, kužim ja da nisi mogao slike stavit, samo jbga... možda si sad skurio komad opreme koji nije baš jeftin. To ne znaći da je sad baš crko, nego da bi mogao u bilo kojem trenu stati, ali neću te sad plašiti, jbga, na greškama se uči.
 
19.12.2010
102
34
28
hvala na informacijama. Evo sam bio popodne u ducanu pa sam odspojio uzemljenje i radi kako lud tako da nije pregorilo, problem je u tome da se cuje puno vise nego sam mislio da ce biti. izgleda da cu morati sklepati neki prigusivac. Kako si ti rijesio problem buke?