Pomoc oko unutrasnjeg uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.07.2013
21
3
0
29
Pozdrav :) Samo zelim da ti kazem svaka cast sto zelis drugima da pomognes :)
E ovako. Brat i ja zelimo da pocnemo da se bavimo uzgojom ne za prodaju ili tako nesto nego uglavnom za nas i drugare :)
Zelimo unutrasnji uzgoj.
Imamo ormar visina mu je 120 sirina mu je 50 i duzina 50. E sad da li je to dobro?
Razmisljali smo o HPS 150 svetlu, pa da mi kazes da li je to dobro ? Procitao sam da ako je 150w da treba da bude od 45 do 60cm svetlo udaljeno od biljke .
I imam pitanje za ventilaciju, kakvi ventilatori trebaju, da li su to oni sto idu u PC ili ovi kucni obicni?
Imam jos par pitanja, cekacu da mi na ovo odgovoris , nadam se da cu uspeti sa ovim i da ces mi pomoci koliko mozes :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Neznam baš kako je ovo zamišljeno ali mislim da si promašio poantu. Ne otvaraš ti temu nego se dogovoriš s mentorom, nadam se da sam u paru.
Druga stvar piši u jednini znači nikog ne zanima s kim sadiš pogotovo za koga(drugare).
A treče iako je mentorski kurtak ne budi lijen da pročitaš i zapamtiš osnovne informacije. Ima tema ventilatori i samo je glupan nebi shvatio.
Kao nementor smatram da je ispravno da te upozorim.
Olakšaj mentorima i potrudi se da ne daviš svakom stavkom zbog lijenosti.

EDIT: evo bacio oko kod Jack Sparow-a i moračeš proči osnovnu školu znači na gluposti zaboravi da češ dobijati odgovor.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Dobro će bit za 1-2 biljke,samo pazi da ne spališ biljke znači nemoj držat svijetlo preblizu,i pazi na potrošnju struje ;) Ventilacija može bit i oni 120mm pc hladnjaci al meni nije dosta imam sličan ormar i vruče mi unutra pa sad čekam hladnije dane, pa ču počet opet growat..glavno je da imaš više ispuha nego upuha,upuh može bit i neka rupa..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ovaj mentorski kutak je totalni FAIL ako ce ovako ici.... Ako ne krenu sankcije i zabrane, odoh ja kao mentor!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opomenuo sam i opomenucu opet, dok se ne udje u stos il dok se ne nadje drugo resenje, ovo ide u graveyard
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.