Pomoc oko utvrdjivanja pola biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2019
2
2
3
28
Pazite vako , gajim outdoor biljke (Moje prve dve Marije) sa mojim ortakom koji inace voli da radi na svoju ruku ali nekako smo se snasli i biljke su vece od nas. Imamo 2 biljke , za jednu crnu (Onako tamnija zelena , ruderalis) sam 100% siguran da je muska , dostigla je njen maksimum i vec je poceo da opada (muski) polen , nebitno - uglavnom zanima me ova druga biljka (Sativa). Podelicu sa vama sto vise slika da biste mogli pazljivo da procenite
Da da .... trazio sam po internetu i ja sam skoro siguran da je biljka muska , al' eto ja i moj drug vodimo debatu oko toga. Bilo kako bilo , ne bih ja ovo uopste podelio na forumu ali negde bih morao , samo zelim da budem siguran u njen pol, hvala na razumevanju. +Slike su fus, slikacu detaljnije sutra (Ima dobrih slika ali se jasno vidi lokacija, outdoor problems :D)




Ova plava zica, to su moje slusalice :) ko nije imao kineske slusalice ne zna sta su muke



Slikacu svaki moguci deo sutra (Izbliza) , a i zasad bih da cujem vase misljenje.

Ove slike su od danas , nije bila snabdevana vodom prosla dva dana. Ostavim ti drugara na dan dva i lik mi javi da je rasipao rastvoreni brufen na biljku. Znaci , breaking bad samo marihuana, Walter White i Jesse , ko je gledao zna o cemu pricam (Nisam ja neki genije sto se tice marihuane , ali nikad nisam dosad radio na svoju ruku, a on...). Svi pravimo greske al' ja sam bas morao da trazim pomoc od debila (Moj drugar, no offense, dobar lik nije drukao nikad).


Evo jedna starija slika

https://gyazo.com/aa4f000bf3ff1471a444cb2eec466d2a

Update sutra (Jos slika) , hvala unapred svima koji posvete paznju ovom postu , od velike ste mi pomoci! :razvaljen::
 
Poslednja izmena: