Pomoc palom borcu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
koja je najbolja metoda da dobijem sjemenke, jedna biljka posebno zenska, a druge dvije neznam kojeg su spola pogledat cu. ako bude koja muska ili obe mogu li cim kasnije sa stapicem od uha oprasit zenku (cim kasnije zbog uroda) tako da dobijem malo sjemenki i da ne zeznem grow. Cuo sam od nekih na forumu da neoplodena zenska moze dat par sjemenki????? jeli to istina, jer me trta narucivat sjemenke prek neta, pa da imam par kom. Molim odgovorite
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ne sječaš se da si jutros u 2 napisao isti post?
Molim te strpljivije malo,nemoj da te se prečesto ispravlja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
pih ja da se ne sjecam? Sta onda nisi odgovorio, jer ti si ipak naiskusniji, pa nebi otvaro temu
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa nisam odgovorio jer nikad nisan oprašivao.Moje je znanje samo teoretski šta se tiče toga.Ali jasno piše na forumu pa nije neka nauka.Muška i ženska kad rastu jedna pored druge eto sjemena.Ili mušku ako raste sama dobro istresti kad dođe vrijeme,sakupiti polen i kasnije se igrati štapičima.Taj je postupak opisan negdje.
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
pa pusti onda da mi pomognu, ne odmah u smece. Vjerovatno vise ljudi zanima dali mogu npr. 3 tjedna prije berbe oprasit da dobiju seme, mislim stvarno jeli taj forum za pomoc ili odmoc?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma ima negdje tema čini mi se... obrisana je zato da se ne radi pomutnja na forumu! ( tema je fizički aktivna,.. nije obrisana )
čak ima i nečiji blog post ako se ne varam...

ako nađem pošaljem ti na PP

-opušteno-

Greenpower1 je napisao(la):
ne sječaš se da si jutros u 2 napisao isti post?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Prepoznavanje muške i ženske biljke-tamo se nalazi tvoje originalni post,shvačaš?:)
nemam ništa protiv tebe ali imam protiv duplih postova,usput je pogrešno razmišljati da če netko prije odgovoriti ako ima više istih pitanja,a i jednostavno nije u redu.Svako pitanje netko pročita,ali baš svako!kad klikneš na svoj nick imaš za viditi sve svoje postove od kad si registriran i tako ti je najlakše pratiti.Nadam se da shvačaš zašto je sad tu,u protivnom nebi se više snalazili tj. sve teže i teže.
Pomoči ne znači dopustiti svakom da radi šta hoće.
Peace:)
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Pih pa ja najbolje znam da sam napiso post i otvorio temu(jer mi je hitno). Samo mi ovdje nevalja sto kad neko napise neko glupo pitanje ili koje je lagano odmah mu svi sole pamet, a kad neko napise pitanje koje je dobro i vazno te moze pomoci drugima ta tema ide u smece, nece nista manje biti pregledan forum, jer za dan dva , mjesec godinu, opet ce par ljudi doci sa slicnim pitanjem i eto ti preglednosti. :) sve pet, Zivjeli!
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
i da da ne otvaram temu da me grinic ne zatuce pa pitam sljedece. Koliko biljka od pola metra optimalno moze dat uroda? Molim nemojte biti grubi kao i s nekima koji su postavili takve vrste pitanja. Ja da imam iskustva nebi rekao to moras sam doznat , nego slusaj rodit ce ti od 20-30g 100-200g 50-60g tako nekako. Zahvaljujem
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja bi odokativno reko 30-60gr.

ali to nemožeš uzet sa sigurnošću!
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
heh znam ali to mi je dovoljno da okvirno vidim (odprilike) tolko sam i trazio u pitanju Hvala!!! evo rep +
 
01.09.2010
0
0
0
35
Greenpower1 je napisao(la):
Pa nisam odgovorio jer nikad nisan oprašivao.Moje je znanje samo teoretski šta se tiče toga.Ali jasno piše na forumu pa nije neka nauka.Muška i ženska kad rastu jedna pored druge eto sjemena.Ili mušku ako raste sama dobro istresti kad dođe vrijeme,sakupiti polen i kasnije se igrati štapičima.Taj je postupak opisan negdje.

Thanks you for the post.

__________________
Watch Going The Distance Online Free
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
weberjohn2 je napisao(la):
pih ja da se ne sjecam? Sta onda nisi odgovorio, jer ti si ipak naiskusniji, pa nebi otvaro temu


Ime same teme je vrlo vazno da bih neko pomogao ko se razumije. Pomoc palom borcu mene asocira na neku donaciju nekom. Kada pitas pitanje "kako dobiti sjeme za daljni uzgoj" onda vec ima smisla te ce se brze naci pogodan choek za odgovor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.