Pomoc, panika :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MOK

05.08.2007
0
0
0
34
Poz svima sa foruma. Novi sam ovde... Citao sam dosta tema, i ovo je verovatno glupo pitanje, ali panika me uhvatila... Naime u Cetvrtak zavrsimo 5 ketova od pouzdanog lika (inace snadbeva nas sve)... Trava ubija na mestu! I tog nam dilera otkuca jedan njegov musterija, ovom ulete u kucu nadju 700 grama i covek pade. Privedena su jos 4 lika koji su pusili sa njim, ali samo na informativni razgovor. Prica se da je otkucao sve kome je prodavao i da postoji neki spisak u muriji (navodno). Kontam da smo na tom spisku i da ce da nas malo posete pa da nas vode na informativni razgovor. Ja sam maloletan kao i ortaci koji su pusili, pa moramo ici na taj razgovor sa roditeljima, sto bi za mene bila smrt!!! Zadnji put sam popusio 5 komada sinoc (sada vec preksinoc) i prepusio sam se, zakovao sam na terasi, posle sam povracao u fioku pored kreveta. :D:D:D Nisam redovan pusac, pusio sam samo sinoc i preksinoc, i pre mozda 15 dana smo smotali 2-3... Interesuje me ako me privedu i negiram da sam pusio, mogu li mi naci u krvi ili mokraci... Cuo sam i pricu da je strasno skupo to za krv a u mokraci nestaje THC posle 48h. Sta da radim da se iscistim?! Panika ;D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Malo mi je nevjerovatno, čak i za drotove, da kupe klince po kućama kad padne 'krupnija' riba, sve da vas i trebaju za svjedočenje protiv lika, prevelika ste zajebancija ako ste maloljetni. Najvjerovatnije će protiv njega svjedočit ovi šta su pušili sa njim. :icon_mrgreen:

U svakom slučaju, u mome kraju kažu, 'ko' s dicon legne, popišan se diže'
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ma to su samo price da je on napravio spisak jer kad malo razmislis sta ce policiji spisak od "narkomana" oni se ne bave sa tim nego sa dilerima,tako da su sigurno natjerali tog dilera da propjeva tj. da obore jos vece ribe.
Vjeruj mi nece oni nkog trazit sa tog "spiska"(ako ga uopste ima) jer oni sa tim ne dobijaju nista, policiji treba materijalni dokaz i to su nasli kod dilera a bez materijalnog dokaza mogu te povuci za qrac.
Tako ne brini se nista
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
za pocetak drotove nezanima kom je on prodavo...zanima ih od kog je on to nabavio...sta njima vrijedi sto ce vas pushace povatat kad vi ladno kazete da ste od njega nabavili...a ak bude sranja sa starcima sigurno ti nece testirat krv neg mokracu...ak si se prije par dana nahaso uz vise tekucine bi se thc u mokraci trebo zadrzat jos par dana...al bez paranoisanja...90% taj spisak ne postoji...a i ako postoji nece nist trenutno poduzimat...moze im sluzit ak neko od ekipe sa spiska padne pa da imaju malo vise imena/informacija prilikom istrage itd...
 

MOK

05.08.2007
0
0
0
34
Hm pa taj lik sto je pao nije smeo reci od koga uzima, posto je taj jak u pm, pa ne bi dugo ziveo kad bi ga odrukao, nego je rekao da je gajio... A mom ortaku neko rekao kako je on na spisku kao sitniji diler, pa ono odma kontamo svi ne razgovor... Nadam se da nece od toga nista biti....
 
02.07.2007
30
2
0
33
MOK je napisao(la):
Poz svima sa foruma. Novi sam ovde... Citao sam dosta tema, i ovo je verovatno glupo pitanje, ali panika me uhvatila... Naime u Cetvrtak zavrsimo 5 ketova od pouzdanog lika (inace snadbeva nas sve)... Trava ubija na mestu! I tog nam dilera otkuca jedan njegov musterija, ovom ulete u kucu nadju 700 grama i covek pade. Privedena su jos 4 lika koji su pusili sa njim, ali samo na informativni razgovor. Prica se da je otkucao sve kome je prodavao i da postoji neki spisak u muriji (navodno). Kontam da smo na tom spisku i da ce da nas malo posete pa da nas vode na informativni razgovor. Ja sam maloletan kao i ortaci koji su pusili, pa moramo ici na taj razgovor sa roditeljima, sto bi za mene bila smrt!!! Zadnji put sam popusio 5 komada sinoc (sada vec preksinoc) i prepusio sam se, zakovao sam na terasi, posle sam povracao u fioku pored kreveta. :D:D:D Nisam redovan pusac, pusio sam samo sinoc i preksinoc, i pre mozda 15 dana smo smotali 2-3... Interesuje me ako me privedu i negiram da sam pusio, mogu li mi naci u krvi ili mokraci... Cuo sam i pricu da je strasno skupo to za krv a u mokraci nestaje THC posle 48h. Sta da radim da se iscistim?! Panika ;D

I ja sam maloletan, pusim travu vec 3 godine. Zadnjih godinu i 6 meseci pusim aktivno. Zivim u malom mestu, i ja sam cuo pre 2 godine da se nalazim na nekom spisku narkomana kod policije. U pocetku sam se uspanicio, ali posle kad sam video da nista nece biti opusteno mi je bilo. Ali pouzdano znam da se nalazim na takvom spisku, posto me neki covek koga znam dugo vremena startovao pre godinu dana zbog toga zato sto je nasao moje ime na tom spisku. A i cale keva su mi pre godinu i nesto meseci saznali da pusim travu, naravno ja sam negirao sve i dalje negiram! :icon_lol:
 
31.07.2007
22
1
0
35
I ja sam maloljetan jos mjesec dana ... ti "spiskovi" su stara fora u muriji tako da se nebrines oko toga ... s tim se "spiskovima" drotovi sluze najmanje 10 - 20 godina ( kako sam cuo od starijeg frenda) da neko digne paniku i da propjeva ... zato samo skuliraj i sve ce bit OK ... a sto se tice isciscavanja organizma ... pij sto vise tecnosti da bubrezi to sto prije prerade i izbace iz organizma ... peace
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
MOK je napisao(la):
Hm pa taj lik sto je pao nije smeo reci od koga uzima, posto je taj jak u pm, pa ne bi dugo ziveo kad bi ga odrukao, nego je rekao da je gajio... A mom ortaku neko rekao kako je on na spisku kao sitniji diler, pa ono odma kontamo svi ne razgovor... Nadam se da nece od toga nista biti....

Nek je taj i Alkapone, nebi nikad saznao ko ga je otkuco.........
To se negovori, a veruj mi da ces pevati u stanici ko bela kad uhvate pendrek i po tebi...
A i ako kojim slucajem nekako sazna da si ga ti izjebo, sta ima od toga ako te prebije ubije ili neznam sto... A i on ce sigurno znati da nisi ti trco u stanicu da bi ga otkuco, nego da su te drotovi pre toga posteno prebili... neboj se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.