Pomoc,plizz

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
29.08.2007
40
0
0
27
E ovako imam bilku staru otprilike 3 mjeseca,obrezivana je ima 2 vrha,i sve je bilo u redu,jedino stoje malo sproro rasla,ali sada se pojavio veci problem,listovi mi zute prvo su poceli oni dole sada primjecujem da i oni gore pocinju!!!Drzim ju vani,ima sunca 8-9 sati na dan,ne gnojim ju,samo cisto zaljevanje!!!

Pokuso sam stavit slke biljke ali neznam di se nade url od slike neznam stavit,pa ako moze da mi objasnite i to pa cu stavit!!!Hvala:sick::pat:

12.12.2006
1.151
65
0
11
Ajde stavi fotke, odi na www.imageshack.us
Škljocni na 'Browse', odaberi sliku sa svoga diska i škljocni 'ok', 'upload'

kopiraj 'kod' pokraj kojeg pise Thumbnail for forums 1 i 'paste' taj isti 'kod' u svoj post

29.08.2007
40
0
0
27
eo i slike moje biljke koja je malo dobila zute listove!!!

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

eo ovaj mali listic je sav zut

Eo to su slike,nisu bas nesto dobre,ali valjda se moze primjetiti,kao sto sam reko bio,negnojim biljku,u pitanju je vanjsko sadenje,sunca ima 7-8 sati na dan,i jos primjecujem na vrhovima listova ima onak izgoreno koda je nekom upaljacem palio!!!

Stoji u zemlji PH(H2O)-7,11
ph(KCI)-6,89
Organski C-11,20%
Organska tvar-19,02%
Ukupni N u suhoj tvari-1,04%
Ukupni P u suhoj tvari 0,73%
Ukupni K u suhoj tvari 1,20%

E to je od zemlje!!!I zanima me dali njoj mozda skodi previse sunca pa zato ima spaljene vrhove???
Eo ako mi mozete pomoc s tim informacijama sto sam vam dao Hvala!!!Pozz

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
14
0
33
1. premale slike
2. krivi link s imageshacka
3. biljke si prekasno zasadio, PREKASNO
4. nije vrag da si ih vec u toj fazi gnojio? to nemoze bit dobro. spalit ces korijen, jos su preslabe
5. mislim da su u banani jer su prekasno zasadjene, inace zuti listovi u ovoj fazi ja kontroliram destiliranom vodom, ali posto je outdoor problem nebi smio bit PH.

29.08.2007
40
0
0
27
Po svim ovim savjetima i svemu zakljucio sam da je 100% problem to sto fali (N)!!!
Pa da vas pitam kako to nadoknadit???Kako to dat biljci???

29.08.2007
40
0
0
27
Dali mi neko moze jednostavno odgovoriti na moje pitanjke a ne da me stalno saljete da gledam negdje!!!Nisam nasao nigdje da sam nasao nebi pitao!!!

29.08.2007
40
0
0
27
Evo potrudio sam se pa sam usliko nove i vece slike da vam pokazem sta mi je sa biljkom,i neshvacam jos jednu stvar,moja biljka kao da cvijeta pogledajte vrhove i to koda cvijetovi rastu...ona je bila prije veca samo sto je obrezivana,ali jel moguce da vec cvijetovi rastu???

evo na ovoj slici mozete vidjet kao cvijet!!!

i eovo je slika listova zutih sa biljke,i onaj na vrhu koda je paljen...!!!
eo to je sve od slika,pomozite mi ako mozete!!!

29.08.2007
40
0
0
27
29.08.2007
40
0
0
27
e ja sam stavio nove slike i vece i sve,sam sto se nece pojavit vamo,ja ih imam kad odem da pravim novi post pa onda ispod di su svi postovi,probajte otic tamo pa vidite dali i vi imate te slike tamo!!!Pa mi odg ako netko zna!!!

SLO-Era

Urednik
Grow Support
24.10.2004
1.819
480
108
46
biljka ti je procvala to je očito,samo sto je vertovatno u puno lošoj zemlji,čak nisi ni tu malu saksiju napunijo do vrha,niti presejao zemlju,voda sa kojom zalivao takodje nista ne znamo o njoj....

To je razlog tvojim problemima