Pomoc,plizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Prebavio sam Erin post i obrisao onu temu jer ima identicne postove kao ova ovde... Vidim da si se izvinio sto si otvorio novu temu i da ti nesto nije ok sa postovima ali kada ih postujes oni su tu... Probaj da refresh-ujes stranicu ili da ugasis browser i udjes ponovo.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
evo posavjetovao sam jucer malo clana lud-mlad ehehhe...ipak je lakse uzivo neko preko foruma skontati u cemu je problem...biljka je sasvim uredu...malo se covijek uplasio biljku je samo malo potparilo sunce...para ju je spalila i pojavile su se opekline na listovima nista posebno...biljku sam vidjeo stvarno je lijepa i pocinje da cvijeta...bit ce nesto od nje ipak eheheh...nemojte mu zamjerit sto nije dao sve podatke jos je dosta neiskusan ali ispast ce od njega dobar grower..:)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Makaveli-izvini ali sta pričaš -kakve opekotine od sunca...?? Ako niste sigurni u svoju pomoč ne sirite dezinformacije

biljka opšte ne izgleda dobro jer bi mogla puno bolje,Jeba je sto po slici cveta vec neko vrem.Inačer to odmah u vreču ,presejati zemlju...ako nista drugo onda napravit bone i blood meal- i nahraniti dobro
Ako ne znas kakva ti je voda doma -zalivaj kisnicom ili vodom iz studenca-potoka..
 
29.08.2007
40
1
0
32
Sad vise stvarno neznam sta napravit...!!!Ma biljka cvijeta tek 3 dana danas je treci dan,necvijeta dugo,i znam da bi mogla PUNO bolje izgledat,ali samo da ona izdrzi do kraja cvijetanja da dobijem nesto hedova,a sto se tice zutih listova to me ubija i neznam kako da sprijecim,da pognojim zemlju malo???Kakvim gnojivom???:eek:hno:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
evo slo ja se ispricavam tebi i ostalima nisam htijeo siriti dezinformacije ali mi je lisce izledalo bas kao spaljeno kad se spali prevelikom vrucinom...znam da bi biljka mogla i bolje izgledat ali sam samo htijeo reci da biljka ne izgleda tako lose s obzirom na sve...
evo ak sam nekog uvrijedio ja se ispricavam i nek se moj prethodni post obrise...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
:eek:hno: meni je stvarno dosta tih vaših spam-ova počet ću vam svima djeliti infraction čim vidim neke bezvezne postove poput zadnja 3 ili 4 . za takve razgovore imate shoutbox .

brišem sve kasnije

@ Lud mlad manjak N-P-K i mikroelemenata znači deficit kreće dole , tako da je vjerojatno manjak istih . Poslušaj Slo Eru i dobro ju nahrani :).
inače biljka ti nemoj se uvrijediti izgleda jadno . sorry no tako je.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
To svaka više beba zna brate ljubičasta stabljika i to ekstremno ,fali đubra ,jeboo ga ti od krave ***** nađi negdje i zamuti ,ono je dobro za vegetacije ima N fino ,proguglaj i za cow manure i sličnim stvarima a probaj i na našem bi trebalo biti stvar o tome ,a ako ne možeš naći na forumu ,čisto sumnjam u to nešto si ti možda s onim prikazom tema i postavkama na forumu zajebo.A evo ti ovdje o raznim organskim govnivima.
Kod:
[URL]http://ecosyn.us/ecocity/Links/My_Links_Pages/rabbit_manure01.html[/URL]
E sad ima i ljubičastih vrsta koje nisu takve zato što im fali N nego što su takve genetski ,a opet neke možda i jesu ljubičaste radi toga ispočetka,ima ih i koje tek zadnjih dana u cvjetanju pokažu ljubičasti pigment ,a još kad se u to sve upetljaju fenotipi onda bolje da te glava ne boli odmah nego pomalo ti to nagnoji pomalo proučavaj pa bit će nešto.Zato je najbolje znati koju vrstu uzgajaš onda možeš ako ti nešto ne ide pitat i proizvođače sjemena ili po forumima pogotovo stranim gdje ima dosta ljudi koji uzgajaju razne sorte pa će ti dati savjet ako upitaš koje gnojivo koriste koliko na koju količinu zamlje i sl. A omjeri NPK u gnojivima su principu isti za svaku fazu uzgoja ,uostalom bitno je da je zemlja plodna a s gnojivima pomalo i da daješ biljci samo NPK 10-10-10 u svim fazama biljka će uzimati dobiti ono što treba ,samo nemoj previše ,a o dozama imaš na svim gnojivima koliko treba za koju biljku na koju površinu. I onda uzmeš za paradajz recimo i radiš po tome smanjiš alo i pratiš.Iz iskustva ćeš sam skontati gdje si pogrješio ,uz optimalne uvjete u grow roomu ,svjetlo vlaga temperatura,dobićeš odličnu vutru samo ti još genetika treba.

Mada malo ti je kasno za ovo doba godine tek sad vani biti u toj fazi,jebiga moraš znat kakvu vrstu,sortu uzgajaš, sve ima svoje neke kvake.Ja da sam na tvome mjestu to bih lagano nagovnijo zalio svaki dan ne previše ,i ako bih to vani morao držat ,otkud mi lova za lampe da im produžim dan ,kasno ti je sad i dan kratak nema tu vegetacije prave,bolje već ako možeš unesi to unutra i napravi čudo ,jer ako bi lampe palio onda bolje unutra manje struje ćeš bacit uludo ,a unutra je sad baš fino zahladilo da ne bude prevelike temprature unutra .A vani sad ako im šta cvjeta slučajno baci to će biti malo.Iscrpio si je bez gnoja.U dobrom substratu pod dosta svjetla i bez nekih velikih gnojiva možeš uspjet ,a opet u tebe je bila vani pa onda možda je i to sjeme neko u ***** ,pa od toga ništa.U substratu je dobro da ima i onih pizdarija vermikulita i perlita da drže vlagu i zemlju sprječavaju da se zbija u grudve bez zraka.I vani ako imaš love na bacanje možeš upaliti sad lampe i produžit joj dane po 8 h bar tako da imaju preko 16 h koji su potrebni za vegatacijsku fazu.Razmisli.
 
03.09.2006
34
4
0
Kod spoljnog uzgoja nikada neznas kakva je zemlja ispod biljke. Moze biti mnogo problema

1.) prejako sunce
2.) preslabo sunce
3.) skakavci - meni su jednom iscepali biljku za dva dana
4.) rovac...
5.) macka se ispoganila u saksiju...


Pocela je da cveta zbog sunca... u to doba godine ono je 12/12
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
1.) prejako sunce- Odalji ga od vrhova ili spusti biljku nize:costumed-smiley-027
2.) preslabo sunce - stavi sunce od 600w:sun2:
3.) skakavci - meni su jednom iscepali biljku za dva dana- znaju oni sta valja:icon_lol:
4.) rovac... - je OK u saksuji!
5.) macka se ispoganila u saksiju..........................:icon_lol:..........................

U sustini................................:icon_lol:......................................