Pomoc pls

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
pizzaparty je napisao(la):
da ne otvaram novu temu, biljka mi je narasla nekih 5-6 cm, i sve je lijepo išlo dok ujutro nsiam vidio da je pala odnosno da ne stoji više uspravno ko da ju je pokupio tramvaj :D
znate možda što ne valja


ovo je no homo forum , nemoj tu neke metafora zajebancije :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
16.04.2010
9
0
1
32
E ljudi ja imam jedan problem...biljka mi je narasla nekih 50-60cm i hteo sam da je presadim u vecu saksiju od 10 l,ali dok sam je vadio iz saksije jedan deo zemlje mi je ostao slepljen na dnu,i jedan deo korenja je popucao...presadio sam biljku,da li ce joj to skoditi sto je popucalo korenje i da li ce nastaviti da se razvija i raste???Hvala...
 
16.04.2010
9
0
1
32
E ljudi ja imam jedan problem...biljka mi je narasla nekih 50-60cm i hteo sam da je presadim u vecu saksiju od 10 l,ali dok sam je vadio iz saksije jedan deo zemlje mi je ostao slepljen na dnu,i jedan deo korenja je popucao...presadio sam biljku,da li ce joj to skoditi sto je popucalo korenje i da li ce nastaviti da se razvija i raste???Hvala...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa nema baš proroka tu ali trebalo bi ukoliko nije nešto ozbiljnije:)
To češ najbolje ipak sam viditi kroz tjedan-dva...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa nema baš proroka tu ali trebalo bi ukoliko nije nešto ozbiljnije:)
To češ najbolje ipak sam viditi kroz tjedan-dva...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
E a zatr je moguce da ja NEMOGU da vidim te biljne vasi, posto su mi veoma male biljke, a rupice imam na listovima, ili moze nesto drugo da bude ??
Jel se one vide uopste?
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
E a zatr je moguce da ja NEMOGU da vidim te biljne vasi, posto su mi veoma male biljke, a rupice imam na listovima, ili moze nesto drugo da bude ??
Jel se one vide uopste?
 
16.04.2010
9
0
1
32
AAAAAAAAA....kakav sam debil....isto to sam i ja uradio vezao je na slomljeno mesto sa izolir trakom,ali kada sam je obisao posle par sati listovi na vrhu si se spustili i mislio sam da je crkla i odsekao je.....steta..a to mi se sve desilo zbog jbne murije...dosli su mi u dvoriste da pitaju nesto caleta zbog neke saobracajke i kada sam ih video krenuo sam da sakrijem biljke u zbunje i kako sam ih prenosio tako mi se biljka slomila. :(
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Ma koji VRAG te navede Da Biljku Vezes sa IZOLIR TRAKOM??????????????....omfg...:icon_confused:
:sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana:
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ja sam jednu bukvalno prepolovio na pola motikom :) mozda se drzala na 10 % stabljike , privezao sam je nekim konopcem uz drvo da stoji uspravno . Povratila se u zivot , ima mozda 1 metar ali u odnosu na ostale koje su 1,80-2 m dosta se razlikuje :)
ima mozda 6-7 vrhica , pa ce i od nje da ispadne neshto :)