Pomoc!!! Presušena marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2010
8
1
0
45
Dali itko može pomoči? Stavio sam stabljiku obješenu da se suši ali kako je nisam stigao paziti ona se presušila i sad je mrviš kad se stisne. Dali ima kakve pomoči da se oporavi?
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Jel presusila cjela do srzi ili samo onako izvana.?ako je samo izvana stavi je u teglu ili plasticnu vrecicu na 24 sata i zatvori hermeticki.ak ti je cjela suha ko barut onda ja mislim kako sam citao tu na forumu da stavis u teglu i narezes jabuke malo unutra i zatvoris.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
A Neznam.kolko ja znam a i pise negdje na forumu da stavis u teglicu travu i malo narezane jabuke i da pomogne al ne puno.probaj to i otvaraj svakih pol dana i vidi jel ima pomaka.pricekaj mozda jos necije misljenje mozda netko zna.il potrazi po forumu.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
stavi malo kore od naranče u teglu sa tim barutom, i promiješaj malo za 15 minuta, u roku pola sata do sat vremena će već biti "pre"mokra
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Racunaj da ti je to isto kao i duhan za motanje. Kad se osusi i pocne mrvit, stavis koru od narance unutra. Kora joj vrati vlagu, a i da joj aromu ;)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Najbolje je staviti par komadica mrkve ili ti sargarepe...nema nikakvog mirisa(tojest ostaje onaj od marihuane) i lepo je ovlazi. Samo ne treba preterivati....
 
14.06.2011
11
2
0
39
Ja imam samo iskustva sa duhanom. Tamo je preporuka da se ne koriste ove metode sa voćem i povrćem jer mogu ostaviti mirise itd. U tobacoo shopovima postoje neke spravice koje namočiš u vodu, one upiju tu vodu i preko noći ih se stavi u kesicu sa duhanom da povrate vlagu, mislim da se zovu humidroll ili tako nešto. Još jedan savjet koji sam čuo je da tijekom tuširanja držiš duhan unutar kupaone negdje i da tako dobije natrag vlagu. Navodno i komadić kakve stare cigle isto djeluje kao ovi humidroll, tj. upije malu količinu vode i onda je lagano otpušta kao vlagu, ali to nisam nikad isprobao.
Sada neznam kako bi takve metode djelovale na travu s obzirom da vjerovatno postoji veća mogućnost nastanka plijesni.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
u jebbbem ti muke...slatke!!
ovo s kupaonom šo čovik kaze ti je najbolja preporuka ako te veseli da bude mokra pa da je
reckas škarama al......šta reč!??!
 
05.08.2014
1
0
0
neznam ako se smoče masni kifovi dal istu kvalitetu zadrže nakon šta se opet osuše....skočio sam drugi put u bazen a
prvi put sam našo vutru u wc-eu i odmah sam malo opro i stavio skupa s duhanom.....bo čudne stvari.....malo se napio i odmah se sve okrene....
uglavnom ako ko zna nek kaže dal da prestanem o tome i svu smotam ko da se niš nie desilo il da pričekam frenda pa da onda il da nađem frendicu....stvarno me zabolila glava od ovog.....znam da se radi o laži al nemogu podnest da sam upropastio tako dobre kifove zato šta se samo okupala malo i dobila novu crtu ...ma dobro uglavnom par gramčiča niš više al nema veze to tu košta 5g 200kn na malo a na veliko ni neču riskirat.....zato
šta sam ilegalan i ovako i onako samo šta pokušavam napraviti vlastitu po drugi put zato šta sam prvi put izgubio živce tako da sad več neki duži
period ona raste i polako ide uz osnovnu lampu od 1200lumensa šta košta 5 eura do Sunca kad god može da bude ispod. neki kompot za rast i neznam nadam se prvom masnom kifu :)