Pomoc pri izradi boxa i pocetku uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
  • Sviđa mi se
Reactions: frenid
23.09.2015
14
1
3
34
Hvala aj mi sad jos samo nadi ventilator sa refulacijom brzine koji je tih a jak za ispuh prostora od 2,5x2x2,5 ili 2,5x2,5x2,5

Pa ako se bude prejako i dalje cuo kupit cu i prigusivac.

Evo tu nadi vent
http://www.headshop-hr.com/

Hvala na odgovoru i pomoći

Moja prigusnica je
http://www.headshop-hr.com/shop/novo-u-ponudi/nanolux-600w-og-serija/


Koja je razlika izmedu moje i ove? Isplati li se za nju dati jos 600kn više?
http://www.headshop-hr.com/shop/grow-proizvodi/elektronska-prigusnica-lumatek-600w-dimmer/


* **
iz pravilnika
Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem postu)
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
23.09.2015
14
1
3
34
Tvoj savjet je stvarno odlican no na tvoje razočarenje već sam sve detaljno proučio i sad samo zatražio utvrđivanje gradiva.

Nadam se da će netko od ostalih membera odgovoriti na vec postavljena pitanja.

Što se tiče samih opomena, nema problema spreman sam prihvatit rizik ukoliko si ti spreman izgubiti jednog početničkog growera sa foruma.

P. S. Nisam te ispravljao nego sam rekao sto je pametnije da ucinis. Sto znači da ne krsim tvoje pravilo o ispravljanju.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
forum ne manjka sa growerima pocetnicima, nije problem ako se neki i izgubi. uclanio si se u sredu i nasao za shodno da meni govoris sta je za mene pametnije da radim a nasem grow support da ti nadje ventilator, mozda bolje da dodje da ti sklopi sve. super si krenuo. evo ne diram nista, nek ti neko od membera odgovara dok ne izgubi strpljenje ko stipe. a pravilo nije moje nego stavka iz pravilnika foruma
 
23.09.2015
14
1
3
34
Pa dobro što čekaš onda stisni taj ban i adio frenid.
Pokusat cu sa drugim forumima ako me tu odhebete.
Anyway hvala na savjetu ali mi bas nije bio od koristi.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ajd da zavrsimo pricu i onda fakat vise ne tipkam tu.
Lumatek je kvalitetan brend i zato je zkuplji. Dal je bolji od nanoluxa, nemam pojma. Mislim da je nanlux ipak nov na trzistu.
Ne znam dal se isplati dat vise novaca. Ja nebi.

Za ventilaciju ti ne mogu tocno rec jer su to ogromne dimenzije koje se ne srecu bas cesto....tj srecu se i vece ali na ovom forumu to nije dozvoljeno jer je to full komercijala ;) (ako si procitao pravilnik)
Necu te ni pitat za sto ti treba 6 kvardrata grow.
Evo ti ventilator koji ti je dosta za ventiliranje cijele kuce i garaze i tavana. Totalni overkill ali imas potenciometar pa mos povecevat dokle oces.
http://www.hempatia.si/ventilator-vk-315-speed-control
(HS nema odgovarajuceg ventilatora za tebe)

Ajd nemoj vise nista ispitivat za sada i nemoj bit bezobrazan puno jer bi i ja mogao skinut junf sa davanjem negativnih :)

cheers
 
  • Sviđa mi se
Reactions: frenid

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Frenid ko sam ja da osudujem niko i nista ali sorry ali stvarno si seljacina kada ti tako moram rec. Ja sam takoder pocetnik kao i ti i ja sam dobrahno ugusio Stipeta i Himalayu ali sam prije toga i procitao skoro pola foruma , a i znao sam rec ispricavam se i oprosti . Moderator nije bezveze moderator jer da njega nema forum bi licio ko zna na sta i bilo bi vjerovatno 100 tema sa istim pitanjima i odgovorima , znaci on te ne opominje jer mu se ne svida tvoje ime i jer je danas ljut nego jer si ti seljacina pa nisi ni procitao pravilnik foruma vjerovatno . Ako budes imao problema pri spajanju zovi mene pa cu ti ja pomoci valjda cemo naci neke informacije na internetu kako spojiti dva kabla u struju :) peace
E da by the way tamo gore u trazilicu upisi samo rijec ventilatori imas temu na jedno 20-tak stranica cak su se decki i potrudili nacrtati kako se sta spaja i objasniti sta je paralelni a sta serijski spoj .
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
eto, od mene nisi dobio upozorenje al si skupio vec dva, fali ti jos 10 negativnih i neces moci nista objavljivati na forumu, al vazno da si se nadrndao na mene. kao sto sam vec napisao super si krenuo i razmisli kako ces dalje. sto se tice trazenog locka na temu, ja sam temu zatvorio pre nego je medical objavio post ali je neko otvorio, zatvaram ponovo i zamolio bih kolege da ne otvaraju bez potrebe teme koje zatvorim s razlogom. da ova tema nije otvorena frenid ne bi dobio drugu opomenu i 25 negativnih, sad za sledecu sitnicu sa novih 10 automatski je predban situacija. peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: frenid
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.