Pomoc pri odabiru opreme za prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2020
170
172
43
50
zvala danas i kažu dok ne prođe ova situacija ne može se platiti pouzećem, a za plaćanje karticom preko neta me je straha i ne znam koje sjeme bi izabrala
tj. našla sam neko ali oni to nemaju, ali i još sam daleko od te faze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Samo naručivaj.... ja sam dobio paketič iz amsterdama u petak, nitko ništa. To da te netko zvao iz porezne wtf prvi put čujem, pa onda bi bio svaki dan na poreznoj koliko toga naručivam zadnjih deset god, nikad ništa.... možda jer si nešto naručila na što je trebalo platitit carinu?!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.284
358
Kada kupuješ svjetla na R1, to je ok, ali sjeme Cannabisa??? Da imaš firmu/obrt bilo bi ti jasno!
Porezna te mogla pozvat na razgovor u slučaju, da si na karticu kupovala preko e-baya i to na R1, jer ja imam preko 200 kupovina na e-bayu u 2019.(sve vezano uz svjetla i grow opremu) nitko me nije zvao!
Quantum boardove naručujem preko firme, jer gdje piše, da se ta svjetla koriste samo za uzgoj cannabisa?
Vragovi iz porezne nemaju šta gledat tvoj privatni račun!!!
a kako si tako siguran, daj me malo ohrabri nekim dobrim razlogom
Sjeme ponekad naručim na adresu od firme, nekada na kučnu, ali ih platim osobnom karticom, ne karticom od firme... Nikada nisam imao problema!
 
12.03.2020
170
172
43
50
Bila se raspitala može se preko predračuna platiti u pošti, to mi se čini OK. Sada još da izaberem nekakve sjemenke, tj. našla ja neke ali ih Hempatija nema,
a i čini mi se da se ovdje ne smije pričati o sjemenu, nego u drugom postu, ispravite me ako griješim.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.284
358


U odgovarajučoj temi, brže češ dobit odgovor!
Nije, da ti neče nitko odgovorit,budu... U ovim temama češ možda i sama nači odgovor!
Sjeme sada naručivat, je loto.. Neče ti otvarat paket, nego pitanje je koliko če trebati da stigne!
Sretno
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
e da se ovdje ne smije pričati o sjemenu
evo ovde imas temu konkretno o sortama,pa tu pitaj sve sta te interesuje oko tvog izbora semena.
a ovde imas vec po nesto pisano i objasnjeno u vezi izbora sorti pa prelistaj ,vidi sta kako,dosta toga ima zanimljivog pa vidi sta tebi odgovara.

 
29.10.2019
3
1
3
24
Zdravo ljudi, hteo bih da uzgojim 2 biljke white widowa, pa me zanima koja mi je najbolja solucija za manji box( ormar ofarban u belo) 50x50cm. Budzet do 100eura.