Pomoc - rak pluca kod oca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2015
9
5
3
33
Draga Amellie,
konzultacije s uljem ostavljam stručnoj ekipi. Mogu ti savjetovati par stvari kako bi se poboljšalo u kratkom roku opće stanje organizma. Tata isto ima rak na plućima. Kilažu je zadržao s fresubine napicima. Uz fresubine miksam konopljin protein, ulje konopljinih sjemenki sa bananom.
Tijelo sam nastojala držati u alkalnom stanju. Kupila sam sokovnik i svaki dan cijedila sokove. Prvi dan cikla mrkva, pa spinat jabuka celer, pa nar naranča limun. Navečer bi pio čaj od dumbira. Svaki drugi dan radim zlatno ayurvedsko mlijeko s 95%kurkuminom, recept je na internetu.
Od alternative: cbd kapsule, mogu se napraviti tako da se osušena konoplja ( industrijksa) samelje i taj prah se u zatvorenoj posudi zagrije u pećnici na 162°. Postoje i razne tinkture cbda, ima smirujuce, blago djelovanje.
Koristili smo cbd: thc 25:15 ulje. Bilo je super.
Sada je na thc 35%ulju, pretjeruje sa dozama, gubi se , dezorijentiran je i svadljiv. Kako se ''uroka'' nema problema sa spavanjem, ali ima sa buđenjem.
 
06.02.2016
10
3
3
40
Draga zapeli,
Hvala na savjetima,sigurno cu nesto od toga i sama primijeniti..
Svakako cu ove sokove jer sam i sama vise puta naletila na netu na recepte slicno tome..
Moj tata i sam pije proteine,neke trave u prahu i supportan drink kao dodatak prehrani..
Hvala Bogu zasada dobro i jede..
Nadam se da ce povratiti barem malo snage..
A tvoj tata,jeli imao zracenja?!
 
24.08.2015
9
5
3
33
Je svaki dan, 40 dana osim vikendima. Dosta invazivno. Tijekom zračenja pio je dvije kapsule CBDa dnevno. Čula sam da su propisana terapija na Rebru, ali nisam se raspitivala dodatno. Te kapsule se dobivaju na eng. decarboxylation cbd from industrial hemp, sameljni prah se zagrijava na 162 stupnja 10ak min, otpušta se -OH skupina i postaju aktivni. Nastojala sam izbjegavati thc, jer ima psihjatrijsku dijagnozu još iz rata pa sam zaključila da je sigurniji put terapija nepsihoaktivnim kanabidoidima. Thc mi je bio preriskantan. Spavao je odlično uz te kapsule. Postoji udruga u Ljubljani Cannabis social club Slovenia. Kontaktiraj ih svakako i odi sa nalazima i njim ako je u stanju na sastanak.
Sjetila sam se za jačanje imuniteta uz zračenje je pio Varumin lijek. Najbolji imuno booster na tržištu, često ga nema u Hrvatskoj za kupiti, nama su ga donijeli iz makedonije, bit će ti potreban međunarodni recept.
Ako želiš prirodan imuno booster savjetujm ti da kontaktiraš gospodina Vida Arbanasa iz Lokvi, njegova žena radi prirodne mješavine meda i ljekovitih travi. Kontakt mu je tel/fax: 051 831 211 gsm: 098 96 59 156. Med, likeri, tinkture savjetuj se sa ženom njegovom. Ta zna što radi.

Što se tiče raznih ljekovitis pripravaka, treba bit oprezan je hrpa njih izaziva ubrzavanje metabolizma, što vodi mršavljenu. Npr. Loya, koncetrat Aloe vere nikako nebi preporučila u fazi kemoterapije i zračenja jer se u tom stadiju liječnici bore i protiv tumorske kaheksije. Sokovnik i sviježi unos vitamina i minerala iz voća i povrća (mali komadić lista celera u svaki zbog kumarina protiv slobodnih radikala ) - to bi trebalo biti dostatno.

Ketonska dijeta, u fazi gdje tijelo odumire jer tumor otpušta toksičnu staničnu tekućinu u organizam koja ga opterećuje, staviti dodatan pritisak u obliku nagle promjene prehrane mi se čini suludim. Zadržati prehranu koju je tata imao dosada i uvesti što više antioksidansa i konopljinog proteina kako bi osigurala energiju za te procese. Kelj, brokula, mrkva, bob, špinat, omega3, omega 6, prokulice, leća.
Johana budwig literatura i knjiga Hranom protiv raka http://mozaik-knjiga.hr/knjige/hranom-protiv-raka/
O ketonskoj dijeti možemo razmišljati tek nakon što tumor bude uklonjen i organizam dovoljno jak.

Od hrane sve kreće, hranom kiselimo ili lužnatimo organizam. Puno antioksidansa dovodi tijelo u alkalno stanje, stopira infekcije i upale.
Hrani dodajemo suplemente koji su u deficitu zbog bolesti. Varumin/med/ fresubine...
Tumor se prvenstveno ubija dobro pogođenim koktelom lijekova- kemoterapijom, uz to antikancerogenici su koštice marelice B17, kurkimin 95%, cbd, thc....
Čovjek preživi, ako tako odluči, savjetuj ga da meditira i jača volju za životom. Trenira tijelo da podiže granice izdržljivosti.
Sve zajedno mora dovesti pozitivnijim rezultatima.
Napisala sam ti sad apsolutno sve što sam sama proučila, ovo je bio naš recept, želim Vam brz oporavak.
Tu sam ti za savjete ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Amellie
11.04.2016
12
1
3
24
Pozdrav svima! Vec je tri tjedna kako moj muž uzima ulje ali još uvijek smo na 0,30mg, danas ću dodati još 0,15... stalno spava, jedva ga budim da pojede, jedva jede sa žlice kroz san...obuzima me strah. Probala sam povećati jednokratnu dozu do 0,20 ali nije bilo mu dobro, temperatura 37,4 povračanje, drhtavica i t.d te sam opet smanjila dozu.Kako dugo će biti u pospanom stanju, teško mi je ga voditi i u WC i za druge potrebe. Ima flaster od bolova i pije ponekad tablete, ali meni se čini da ipak više mu ne boli tako kao prije...Imao je tumor na jednjaku, koji mu odstranili početkom 2015, onda kemo i radio terapije... ništa nije pomoglo, sad njemu odstranili i bubreg, te ima tumore na jetri... odustao je od kemoterapije... sad kanabis to je nam zadnja nada... a još i ascitis u trbuhu vec par tjedana kao se povečao mislim do 1,5-2 L. Stavim ulje u kapsule, tako mu bolje ide...stavim u kapsule i brašno od sjemenka marelica, kuham deuretske čajeve... Od doktora nema pomoči niti savjeta kako i što raditi...koma...
 
12.09.2015
45
17
8
38
Ulje samo polako dozirati da je ugodno i bez bolova. Puno imunostimulansa od beta glukana kalcija magnezija svega, da se tijelo ima kako boriti dok ne stane na noge od svih tih kemoterapija

Za jetru med, posebni za jacanje jetre