pomoc saveti za veci box,2vrste povrca i marihuana?moguce?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2012
3
0
0
43
pozdrav za sve,hm nemojte sad da pomislite da sam lud ovo mi je prvi box i indor pa me interesuje dali je mogu povrce +biljke u jednom vecem boxu npr 3×2.5×2sve u jednom prostoru sa jednim ventom i tri svetla razlicita ili moram tri manja boxa sa obzirom na brzinu i velicinu rasta??sad sadio bi salatu,paradajz ili papriku probno pa bi sldeci put pravio hidroponski plastenih za povrce.recite dali neko ima iskustva,mada sam ovde video mnogo male boxove ali vase iskustvo mi znaci:)forum je super,citam ga danima ali sam postao mnooogo nestrpljiv:))

sad biljke bi ubacio u dwc kante ako ih nadjem ili napravim za salatu imam one americke kontejnere koje mnogi na netu buse od gore i prave za od par do 15 biljaka
 
31.10.2012
3
0
0
43
kontejneri su marke sterilite 30 galon tote

a tri boxa znace i tri venta?

dali moze samo nekakvom folijom koja se moze pomerati da se razgranice bez nekih ,,tvdjih zidova"??
 
31.10.2012
3
0
0
43
ok sad videh opciju za ispravi post:) ok hvala vam,ostavicu jos malo da cujem komentare...ali vidis o tome da negde treba dan a negde noc nisam ni razmisljao:)))
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Koliko sam upoznat, postoje biljke koje svojim mirisom odbijaju razne nametnike (lavanda, češnjak, metvica, lovor...itd - evo link pa ako se kosi sa pravilima foruma slobodno mod neka briše Bio za) pa ako je riječ o nekom vrtu, vjerujem da ne može škoditi iskombinirati s njima...za unutrašnje uzgajanje (u boxu) nisam siguran je li izvedivo, ali mislim da je moguće. :)