Pomoc! Tumor prostate

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.01.2020
16
62
13
Dobro vece. Otac mi ima tumor prostate za koji smo saznali prije mjesec ipo dana. Otkrili su da postoje metastaze na plucima i kostima. Prije 21 dan smo uzeli ulje indica i poceli sa upotrebom.ja sam na osnovu nekog svog osjecaja dala mu malo vecu dozu od "propisane". ujutro cepic.popodne 3 zrna thca uz 2ipo linije cbda.uvece 4 zrna uz 2ipo linije cbda. od subote krece sa drugom turom mnogo jacom.ali problem je sto on zadnjih 10dama nema snage ne ustaje samo lezi ne jede.samo spava.povracao je i izbavio bijele komade i kroz kateter izbaca pujo bijelih komada.Blendam mu odredjene napitke od voca ipovrca. meso ne jede ni mlijecne proizvode od kad smo saznali za tumor.Ni secer.Sem meda.pije dosta cajeva.imate li jos neki savjet? i jos sam zaboravila da napisem da li je bolje da mu samo pravim cepice ili da nastavim i jedno i drugo kao do sad.jer u trecoj turi po uputstvu pise samo cepici po 1ml dnevno.hvala unaprijed i sve pohvale na sajtu! Puno korisnih informacija!
 
20.01.2020
16
62
13
hvala puno na brzom odgovoru!! samp me brine njegova malaksalost. da li ce se to popraviti? 80 posto vremena spava. i koliko ima zrna u 1ml thca? 30? da li to smijem dostici tek u 3 mjesecu ili polako u drugom mjesecu da uvedem i to.
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ako je ulje kvalitetno onda je normalno da se u periodu navikavanja toj osobi spava. Obično se organizam navikne nakon malo vremena pa je taj efekt sve manji. Treba šta prije doči do doze od jednog grama thc ulja, a za koliko je to vremena to ovisi o tome kako osoba ulje podnosi. Tri mjeseca je predugi period za navikavanje, treba to stisnut na šta krači period. Da, otprilike nekih 30-ak zrna u jednom gramu ali najbolje u svrhu doziranja je da je ulje u šprici i onda se računa da je jedan mililitar jednako jedan gram.
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Svu sretju svijeta zelim!! I ja se borim vec 2+ godine sa metastatskim karcinomom (choriocarcinoma) koji je krenuo od testisa i metastazirao do grla..

To kaj je izbacio meso (zivotinjske proizvode) i slatko je najbolje sto je za pocetak mogao napraviti. Svakako gledaj da mu blendas ORGANSKI uzgojeno voce i povrce. Osim ulja savjetujem da nabavite i sljedece pripravke i neka ih krene trositi na dnevnoj bazi.
- zeolit
- graviola

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju!
 
Poslednja izmena:
20.01.2020
16
62
13
Svu sretju svijeta zelim!! I ja se borim vec 2+ godine sa metastatskim karcinomom (choriocarcinoma) koji je krenuo od testisa i metastazirao do grla..

To kaj je izbacio meso (zivotinjske proizvode) i slatko je najbolje sto je za pocetak mogao napraviti. Svakako gledaj da mu blendas ORGANSKI uzgojeno voce i povrce. Osim ulja savjetujem da nabavite i sljedece pripravke i neka ih krene trositi na dnevnoj bazi.
- zeolit
- graviola

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju!
Hvala puno na odgovoru!! i savjetu! samo nisam mogla naci graviolu nigdje :-(. makar u Cg. Non stop izbaca nesto bijelo kroz kateter ima ga bas dosta
bolova vise nema. smrsao je sigurno preko 20kg. apetit oslabljen nece da jede. sem ovih blendanih sokova. pa me to brine.uglavnom spava. i ja vama zelim svu srecu!! treba se boritii i ja vjerujem u ozdravljenje!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bLuNt.z

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Hvala puno na odgovoru!! i savjetu! samo nisam mogla naci graviolu nigdje :-(. makar u Cg. Non stop izbaca nesto bijelo kroz kateter ima ga bas dosta
bolova vise nema. smrsao je sigurno preko 20kg. apetit oslabljen nece da jede. sem ovih blendanih sokova. pa me to brine.uglavnom spava. i ja vama zelim svu srecu!! treba se boritii i ja vjerujem u ozdravljenje!!

Ima u bosni, ja sam tamo izvorno nabavljao.
Ukoliko se ne snadjete budem vam ja kupio pa poslao. tu kod nas u hrvatistanu ima u ljekarnama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jenny9
20.01.2020
16
62
13
Hvala puno na odgovoru!! i savjetu! samo nisam mogla naci graviolu nigdje :-(. makar u Cg. Non stop izbaca nesto bijelo kroz kateter ima ga bas dosta
bolova vise nema. smrsao je sigurno preko 20kg. apetit oslabljen nece da jede. sem ovih blendanih sokova. pa me to brine.uglavnom spava. i ja vama zelim svu srecu!! treba se boritii i ja vjerujem u ozdravljenje!!
I od sj krece druga tura lijeka.prosao je mjesec. kakvi su vama nalazi sad?
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
belive it or not ne koristim ulje.
jesam u nekoliko navrata ali kvaliteta nije bila adekvatna za moju vrstu tumora.. stoga sam sada zapoceo uzgajati sam..
...al' da, dok sam konzumirao isto poticalo me na apetit, b2 vitaminske tablete takodjer..
 
20.01.2020
16
62
13
takodjer se da nabavit u apoteci. ako ne onda online.
opet, mogu vam i to tu kupit pa poslat u konacnici ako se ne snadjete...
hvala puno! nadam se da cu se snaci.
belive it or not ne koristim ulje.
jesam u nekoliko navrata ali kvaliteta nije bila adekvatna za moju vrstu tumora.. stoga sam sada zapoceo uzgajati sam..
...al' da, dok sam konzumirao isto poticalo me na apetit, b2 vitaminske tablete takodjer..
i ja sam mislila da mu uvedem b vitamine. hvala puno na lijepim savjetima bas mi znaci.bas cu sj da se raspitam za zeolit i za graviolu jos jedno. Ako ne uspijem javljam se. a koliko ste dugo koristili ulje i jel bilo pomaka?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bLuNt.z

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
smrsao je sigurno preko 20kg. apetit oslabljen nece da jede.

treba se tjerat.. nema druge... takodjer izgubio cca 20-30 kg..

lastchemo.jpg


mrsavim i dalje... i dalje nemrem jest... al' se tjeram... stvarno nema druge. gadi mi se sve, vjerujem i njemu.... al mora se natjerat :(


hvala puno! nadam se da cu se snaci.

i ja sam mislila da mu uvedem b vitamine. hvala puno na lijepim savjetima bas mi znaci.bas cu sj da se raspitam za zeolit i za graviolu jos jedno. Ako ne uspijem javljam se. a koliko ste dugo koristili ulje i jel bilo pomaka?

Koristio sam sve ukupno 2 mjeseca, 3 razlicita ulja. no napominjem, iznimno lose kvalitete... jedini primjeceni "pomak" je bio rast tumorskih markera tokom konuzumacije.
 
20.01.2020
16
62
13
treba se tjerat.. nema druge... takodjer izgubio cca 20-30 kg..

Pogledajte prilog 316200


mrsavim i dalje... i dalje nemrem jest... al' se tjeram... stvarno nema druge. gadi mi se sve, vjerujem i njemu.... al mora se natjerat :(




Koristio sam sve ukupno 2 mjeseca, 3 razlicita ulja. no napominjem, iznimno lose kvalitete... jedini primjeceni "pomak" je bio rast tumorskih markera tokom konuzumacije.
Ja se uzdam u ovo nase ulje. preko Irka organizacije smo ga nabavili. mora ja sam pocela da ga tjeram pa je poceo po malo.cak je primio i infuziju. da li je istina da se u slucaju karcinoma jabuke izbjegavaju?
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Ja se uzdam u ovo nase ulje. preko Irka organizacije smo ga nabavili. mora ja sam pocela da ga tjeram pa je poceo po malo.cak je primio i infuziju. da li je istina da se u slucaju karcinoma jabuke izbjegavaju?
Ma samo hrabro...

Da sam imao tisucu eura koliko su me trazili za ulje kakvo mi treba uzeo bih ga :)
Nemam pojma o jabuci... nikad cuo. morati ce te provjeriti na nekim drugim izvorima.. ja ih konzurima kao shake/mix u pahuljicama i pijem sok od istih.. ak' saznate kaj javite :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jenny9

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
jabuke izbjegavaju?
Kao prvo zelim vam mnogo uspjeha i ozdravljenje ocu i da sve bude dobro.
ja sam htio da kazem nesto opcenito o kiselim i baznim namirnicima.
kao sto ste napomenuli meso je izbacio
zasto je to dobro? Pa meso je Bazna namirnica i unutar tjela postaje kisela sto dovodi do zakiseljenje organizma isto jr tako sa mlijekom.
Jabuke su pak kisele namirnica koja unutar tjela postaje bazna. i vraca organizmu Ph.
po mom nekom logicnom razmisljanu nebi smjela da skodi. a ja se jos jednom izvinjavam na upadu. u temu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and jenny9