Pomoc! Tumor prostate

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.01.2020
16
62
13
Kao prvo zelim vam mnogo uspjeha i ozdravljenje ocu i da sve bude dobro.
ja sam htio da kazem nesto opcenito o kiselim i baznim namirnicima.
kao sto ste napomenuli meso je izbacio
zasto je to dobro? Pa meso je Bazna namirnica i unutar tjela postaje kisela sto dovodi do zakiseljenje organizma isto jr tako sa mlijekom.
Jabuke su pak kisele namirnica koja unutar tjela postaje bazna. i vraca organizmu Ph.
po mom nekom logicnom razmisljanu nebi smjela da skodi. a ja se jos jednom izvinjavam na upadu. u temu
Svi su nam rekli da izbacimo meso..mlijecne proizvode i secer. ali on pije jogurt jer ga bas voli i jede kozji sir. med stavljamo u caj. hvala svakako jee svaka sugestija je dobro dosla. Jos sam htjela da pitam do sad smo pravili cepice od kakao putera. da li se mogu napraviti i od kokosovog ulja i kako se prave? Hvala unaprijed :)!
 
05.03.2018
138
153
43
46
Pozdrav @jenny9
Potpuno te razumijem. I mi se borimo sa metastatskim rakom prostate, koji je tati dijagnosticiran 06/2017.
Takodjer koristimo ulje, izbacili meso, mlijecne proizvode osim kefira, slatko nista, nista. Integralna riza, heljdina ili pirova pasta, pirov ili razeni kruh.
Puno povrca, malo voca, pokoja riba, 2 put mjesecno pileca prsa.
Graviola, b17, aloa vera, AHCC ginko gold.
Vrlo je bitno dizati imunitet...

Svu sretju svijeta zelim!! I ja se borim vec 2+ godine sa metastatskim karcinomom (choriocarcinoma) koji je krenuo od testisa i metastazirao do grla..

To kaj je izbacio meso (zivotinjske proizvode) i slatko je najbolje sto je za pocetak mogao napraviti. Svakako gledaj da mu blendas ORGANSKI uzgojeno voce i povrce. Osim ulja savjetujem da nabavite i sljedece pripravke i neka ih krene trositi na dnevnoj bazi.
- zeolit
- graviola

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju!
Puno srece @bLuNt.z
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bLuNt.z and 0Marac0