Pomoc za pocetak Unutrašnjeg uzgajanja :) !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.02.2012
1
0
0
50
Bok!
Dakle,ja planiram po prvi put posaditi par sjmenaka,pa bih volio da mi neko pomogne i objasni najbitnije ,što treba napraviti,kakvo svjetlo koristiti,koliko puta dnevno zaljevati ,koje žarulje ( svjeću) koristiti za početak i još ako neko ima par savjeta kako da mi ne propadne :)
i ako mi neko može objasniti što je to box.
Unaprjed hvala :) !:maryjane:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Prijatelju,dobro dosao.. ne rado ti govorim,i svakome ko dode prvi put na ovaj forum..
Znaci malo citaj,procitaj pravila foruma,sve ti pise ;) Udi u "unutrasnje uzgajanje" Tamo ti sve pise,nadam se da je zlo dobro raspolozen,ipak je danas sunce :) Valjda te nece kaznit,znaci prijatelju,citaj :) Sve pise,sve je objasnjeno,i sve sto te interesuje ostalo mi smo tu da pomognemo :)
Ali kazem,sve ama bas sve ti je vec napisano po citavom forumu :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
najbitnije je malo odvojiti vremena i procitati podforum Unutrasnje Uzgajanje, ovako nema smisla postavljati pitanje(a)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Herbalist9 je napisao(la):
Ok idem se baciti na posao ;)

Dobro nam došo za početak!
A zbog ovog citata neču te kazniti!
Kad malo proučiš i kad dobješ ideju šta bi ti sebi složio.Prezentiraj istu a mi čemo ti pomoči.
Savjetujem ti isto tako da baciš pogled na gotove dnevnike.Nači češ zanimljivih ideja!
Sretno!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
stvarno pregledaj dnevnike, jer mozes videti nekoliko vrsta boxova, pa samo treba da vidis sa cime ti raspolazes od materijala koji je za baciti u stanu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.