pomoc ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.10.2013
6
0
1
ljep pozz ekipa... ovako ...pocinjem svoj prvi grow stvarno mi treba pomoc od nekog iskusnijeg jer volje stvarno imam al ne i znanja nazalost ... imam 3 vrste sjemena, 5 kom. chronic thunder fem , 5 kom. pepermint kush fem i 5 kom prozac femised med . namjeravam sadit po 3biljke ( neznam jeli mi pametnije 3 od jedne ili mogu mješat sorte '? ) sto se opreme tice jos nemam nista osim boxa tj. neki kao ormarćič ( dimenzije : 1m x 1m visine 1.5m ) .

E sad bi vas molio i bio bi vam vrlo zahvalan kad bi mi po ovome sta sam vam napisao savjetovali sta da radim, koakvu opremu da uzmem ( svjetla , vent i ... ) i sve ostalo sto mislite da bi mi moglo pomoc ... svaki savjet dobro dosao :)
 
04.04.2014
267
230
43
Moj ti je savet da se strpis s pocinjanjem growa do polovine 9. ili pocetka 10. mesca kako bi izbegao probleme sa visokim temperaturama jer se spremas da zapocnes prvi grow, a to su problemi sa kojima ces se prvo suresti ako krenes odmah. S druge strane do tada imas vremena da se pripremis kvalitetno kako sa opremom tako i sa potrebnim teorijskim znanjima. Ovde na forumu ti je bukvalno sve napisano i objasnjeno do sitnih crevaca - treba samo da krenes da citas. Srecno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vec si otvorio ovakvu temu, stavio sam ti linkove i napisao par reci, jos jedna ovakva tema i dobijas suspenziju na 3 dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.