Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.01.2015
6
2
3
33
Posadio sam proklijale sjemenke u 8 saksija,za 1 dan 3 su pocele da se razvijaju ove ostale ne jos nadam se da ce brzo,drzim ih na 2spratu od kuce unutra odma iza stakla da bi imale svjetlosti preko dana,kada zagrije sunce ujutro izbacim ih napolje,cim sunce zadje ja ih vratim unutra,uvece su u mraku,da li mi treba neka sijalica da je upaljena uvece?i zalivam ih 1put dnevno...Da li radim sve kako treba? Hvala!
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ovakve teme nemaju svrhe, imas sve objasnjeno na forumu, a za konkretna pitanja smesti se u konkretne teme, ili otvori dnevnik pa tamo pitaj sta hoces. yard
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ma ok je to što radiš,kad ima sunca van s njima navečer ih ubaciš unutra.Kad pada kiša držiš ih vani ali pod nekim krovićem ... jedino što je još rano za takav način sadnje.
I što je jako bitno,nije problem sada kada su male,kad odrastu ako nisu sakrivene dobro od poglea susjeda ... paranoja ili presađivanje negdje van u prirodu.
A ako imaš uslove da ih držiš blizu sebe,samo šaltaj ... no ,opet kažem,rano je za taj sport još :D
 
13.01.2015
6
2
3
33
Sjutra cu izbacit slike,i unutra su mi samo kad je sunce ih izbacujem tako da ih moram zalivat bar 1 put dnevno jer se zemlja osusi
 
13.01.2015
6
2
3
33
Ma ok je to što radiš,kad ima sunca van s njima navečer ih ubaciš unutra.Kad pada kiša držiš ih vani ali pod nekim krovićem ... jedino što je još rano za takav način sadnje.
I što je jako bitno,nije problem sada kada su male,kad odrastu ako nisu sakrivene dobro od poglea susjeda ... paranoja ili presađivanje negdje van u prirodu.
A ako imaš uslove da ih držiš blizu sebe,samo šaltaj ... no ,opet kažem,rano je za taj sport još :D
Mos li mi reci koje je vrijeme idealno za to? Inace sam iz CG sa primorija kod nas nije toliko lose ima sunca skoro svaki dan.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Samo šišaj,ako ne uspiješ ove .... sljedeće godine pomaci malo u 4-ti mjesec.
Realno gledajući,nema potrebe za žurbom jer ti ionako neće procvjetati biljke dok im priroda ne kaže... e sad možete procvjetati :)
Osim ako sadiš automatike.
 
13.01.2015
6
2
3
33
Vazi hvala puno :)





EDIT;nema potrebe da citiraš ako je poruka ispod poruke :)
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
U čem je kvaka, vodiš dnevnik u graveyardu?
Izdužuju se pomalo, približi im svijetlo.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
pa pojačaj sunce, haha :)
bilo bi dobro onda da otvoriš neki dnevnik u vanjskom uzgoju ili da ti ovo prebace za dnevnik.

...i obrati pažnju što ti moderi govore: "nema potrebe da citiraš ako je poruka ispod poruke"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.