pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
srijeda ..

dignem se u 11:40 tak nekak,odem pojedem nesto ..jutarnje drkanje i tako to :D.
kad evo bilo 12:30 reko idem si smotat pljugu.
imo sam gram skunka,stavim si cisto malo da se ne ukomiram. light pljuga ..sam da me malo spusti.
..
da skratim pricu,
danas ujutro s probudim i brijem da je srijeda...WTF?
od jucerasnjeg dana se sjecam samo do 1 sat sta je bilo i sjecam se kako sam lego u krevet,ostalo niceg se ne sjecam... totalno freaky.

sumnjam da sam previse stavio jer sam dan prije s frendom genso jos smo vise stavili i nije tako bilo.
sta mi se dogodilo? pokusam indirektno pitat starce sta sam radio jucer ,ma kaki niceg se ne sjecam..

problem u travi? u meni?
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Vjerovatno si bio dobro raspolozen (sit, odmoran i tako to ) pa ti je vutra sjela ko budali pleska, ili si prespavo cijeli dan. Sacekaj par dana ako ti nedodje kakva prijava ili ko na vrata da si mu cerci napravio djete onda si dobro proso :D
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Rasta_Man je napisao(la):
A jesil pusio tu istu mislim od istog keta sa tim frendom, jer lako moguce da je prskana sa necim!

isti ket..neznam kako mi taj prvi put nije bilo nista..ni frendu :S totalno cudno

edit> jel bi mozda imalo sta veze sto mi je ujutro pao secer pa zbog tog?
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ja vise nemam ideje da nisi jeho pa hajde moguce desavalo se i meni da u nesvjest padnem kada sam gladan a napusim se, vjeruj prijatelju to onda nije do marihuane nego do tebe je bilo ili ste smotali ti i frend sa vise duhana jox pa bilo blaze, a kolko sam skonto ti si cistak tuko pa gle moguce da te pizdeknulo pravo dobro, inace gdje budes da kontaktiram tim dilerom trebalo bi mi jednu mjesec dana da se nesjecam niceg mislim na naredni mjesec :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
psycho.ludjak je napisao(la):
srijeda ..

dignem se u 11:40 tak nekak,odem pojedem nesto ..jutarnje drkanje i tako to :D.
kad evo bilo 12:30 reko idem si smotat pljugu.
imo sam gram skunka,stavim si cisto malo da se ne ukomiram. light pljuga ..sam da me malo spusti.
..
da skratim pricu,
danas ujutro s probudim i brijem da je srijeda...WTF?
od jucerasnjeg dana se sjecam samo do 1 sat sta je bilo i sjecam se kako sam lego u krevet,ostalo niceg se ne sjecam... totalno freaky.

sumnjam da sam previse stavio jer sam dan prije s frendom genso jos smo vise stavili i nije tako bilo.
sta mi se dogodilo? pokusam indirektno pitat starce sta sam radio jucer ,ma kaki niceg se ne sjecam..

problem u travi? u meni?

Pa na čemu si ti bio kad se spuštaš u 12:30 ?

Sljedeći put dobro gledaj da ti neko ne ubaci nešto u drogu ... :evilking:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
potpisujem i ja kolege da od vutre nije moguć takav rad
ali moguce je da ti je pritisak pao,onda bi bio vise smoren nebi nigdje isao
opet ako si uzimao neke druge stvari ranije nije iskljucen fleš
koji je aktivirala trava
nisam siguran u ovo sto ti kazem jer to zavisi od mnogih faktora koje neznam
takodje ako si umoran ili opao imunitet ili hronican umor mogu da izazovu slicne radove kada ih zalijes sa dobrim hibridom
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
psycho.ludjak je napisao(la):
srijeda ..

dignem se u 11:40 tak nekak,odem pojedem nesto ..jutarnje drkanje i tako to :D.
kad evo bilo 12:30 reko idem si smotat pljugu.
imo sam gram skunka,stavim si cisto malo da se ne ukomiram. light pljuga ..sam da me malo spusti.
..
da skratim pricu,
danas ujutro s probudim i brijem da je srijeda...WTF?
od jucerasnjeg dana se sjecam samo do 1 sat sta je bilo i sjecam se kako sam lego u krevet,ostalo niceg se ne sjecam... totalno freaky.

sumnjam da sam previse stavio jer sam dan prije s frendom genso jos smo vise stavili i nije tako bilo.
sta mi se dogodilo? pokusam indirektno pitat starce sta sam radio jucer ,ma kaki niceg se ne sjecam..

problem u travi? u meni?

Ovo što si opisao je čisti dokaz da si pusio prskanu vuvu, i to prskanu sa 99% BZO lijekovima (Benzodiazepam), tu spada apaurin, bosaurin i sl. svi ovi lijekovi (govorim lijekovi jer to i jesu, samo što se ovdje zloupotrebljava...) Najčešće se prska sa ovim, jer ga ima svugdje, jeftin je, a i solucija ima (u tecnom stanju, za i.v.(u venu) i za i.m (u pakšu).
Npr: za 0,5kg (bilo koje vuve) potrebno oko 15-20 bocica (ili 2 pakovanja, tu dodje 10kom.) koje nije tesko nabaviti i nisu skupe opet napominjem, i to je sve, ostatak zavisi dal' taj neko zna dalje kako raditi da vuva ostane ista, tj da ne sjebe....al' da uz nju i diazepam djeluje.
Može se takodje koristiti i Leponex, on je 1 000 000 (bukvalno) puta jaci od BZO lijekova, daje se pretežno šizofreničarima i njega ima u sol. mada je do njega malo teže doći, ali to jedino objasnjava ovakvu situaciju.
U bocicama apaurina npr: da napomenem nema od 2mg, niti od 5mg, nego 10mg samo (barem sam ja samo te i vidio). Sad zamislite, znamo da vuva pojacava djelovanje bilo sta da uzmemo prije toga, od alkohola, drugih droga pa do lijekova. Ako neko ne koristi BZO, dovoljno je i 5mg da spava citav dan, sto se kaze, i naravno nista se nece sjecati...Ovdje neću dalje opisivati da ne bi postala uobičajena praksa...puno gostiju obidje sajt dnevno, mozda ima i dilera upravo od kojih uzimamo kad nema se svoje naravno.
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
moze li ovakvo pusenje ostavit kakve posljedice po zdravlje?
vjerovatno je onda prskana necim,danas idem van pa cu malo svratit do mog dilera da ga pitam u vezi trave.u svakom slucaju hvala svima pogotovo Bezze na odgovorima.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da najbolje je otići do apoteke (kupiti skrining test, nije skup, ovdje je 5€), znas sam ako si u zadnje 2 sedmice pio apaurine, bosaurine ili sl. (lijekovi koji spadaju u sedative pretezno) i uradis test. Nemoj traziti samo za BZO jer nema takvih, ima (koliko ja znam) dvije vrste skrining testova, jedan posebno za heroin (MOP, i sve na bazi morphina, i codein naravno) i drugi koji testira na 6 gudri (Pokusacu se sjetiti tacno po redu kako idu :) LOL mislim kako stoje na testu :icon_lol))
1. BZO
2. THC
3. Extazy
4. MOP
5. Cocaine
6. Methadone (znam da je hep (metadon) zadnji :) LOL)
Imas uputstvo sve, isto kao trudnički.... popišaš se, dobiješ kao kapaljku, sa njom nakapaš u otvore na testu (pored sve pise koji je reagens za koju grupu droga) i kad nakapaš, pričekaj do minute i pored svakog ti pokaze, (obrnuto od trudničkih, kod trudnica ako se pojave dvije linije onda je poz. a na skriningu to je neg.)
Kad budes kupovao, samo trazi skrining test (nista vise)....
Samo da ti kazem i ovo, da se ne sjebes, moze test pokazati poz. na heroin (MOP) to se takodje moze desiti ukoliko si dan prije (najvise) popio cofan, ili cafetin (jer u njima ima mala kol. codeina i test ce pokazati da si pozitivan na heroin, ali ovo se moze desiti samo ako si dan prije popio nesto protiv bolova, cofan, cafetin, plivadon (analgin slobodno mozes, u njemu nema codeina), i jos ima nekih tbl. koji imaju u sebi (Coldrex isto, i sl. tbl. takodje ce pokazati poz. na heroin, pa da se ne sjebes bezze :) Ali ako nisi pio nista od tbl. u zadnjih 14 dana, nemoras brinuti nista)
Mada se sad zna (da ne peglam) koje droge se koliko zadrzavaju u organizmu
--
Vezano za dilera, možeš ti mu spominjati, ali odmah da ti kazem njegovu pricu....Vadiće se da je i on tako isto dobio, da on nije nista dirao (da ne zna, ako je mladji vjeruj da nije....)
Slabo koji diler (koji radi na panjeve, na ulici sto se kaze prska) takvi ne prskaju....prskaju oni koji prodaju po pola kg i više... (čak i oni koji po 50-100gr rade, ni oni ne prskaju)
Izvinite na peglanju, našiljio sam sse pa mogu srat po taast ko lud :) LOLčina nane mi hehehhehe
Pozzz
 
25.01.2007
44
22
0
Sto tocno vama znaci "prskana trava"? Non stop po forumu citam to "prskana". Nikako mi nije jasno s cime bi se to trava mogla prskati da joj se pojaca efekt a da ujedno to ne naplate dodatno? Niti poznajem bilo koji pesticid/insekticid/biofarmatik koji je otrovan za covjeka u tako malim dozama. Vecina ih ima karcinu od preko 10ml po normalnom covjeku od 80 kg. Pa i da je prskana (spricana) nekom kemijom, nista vam nebi bilo osim odvratnog okusa i "teskog" dima.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
zleeqovski je napisao(la):
Sto tocno vama znaci "prskana trava"? Non stop po forumu citam to "prskana". Nikako mi nije jasno s cime bi se to trava mogla prskati da joj se pojaca efekt a da ujedno to ne naplate dodatno? Niti poznajem bilo koji pesticid/insekticid/biofarmatik koji je otrovan za covjeka u tako malim dozama. Vecina ih ima karcinu od preko 10ml po normalnom covjeku od 80 kg. Pa i da je prskana (spricana) nekom kemijom, nista vam nebi bilo osim odvratnog okusa i "teskog" dima.

Kao što rekoh, može se nabaviti u svakoj apoteci jeftino apaurin u bocicama (za inekciju) jedno pakovanje dodje 10 kom. Postupak necu i nema sanse da opisujem jer je to protiv pravila vutra.org, ali vjeruj da se moze postici takva vuva (ukus i miris ostaje isti) ali zato isto čekićara.... bukvalno te zakuca i ne mozeš ustati, ili se ne sjećati prošle noći ili čak pola dana... ovo govorim ko ne koristi diazepame (ko ih koristi, samo ce mu biti "bolja" vuva od ostalih. Šta se dobija? Pa dobija diler koji prodaje na više i onda naravno da će mu se svaka mušterija vratiti ako je vuva dobra... a posto vecinom svi i piju apaurine (slabo ko pusi samo vuvu, bez alkohola ili ostalih droga (ne bitno jel "sportski" ili ne)...
Ali neko ko ne pije apaurin, i kad zapali joint, a sve sto prije popijemo (od ili lijekova ili alkhola i drugih druga) vuva to još više "podiže", pa onda zamislite nekog takvog da pusi joint a u isto vrijeme i apaurini ga pucaju, i slijedece (nakon pola sata).... ako ostane na nogama, normalno ce reci da je vuva extra extra dobra... ili prica kako su se od jednog joint-a trojica povaljali????
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
A da ne govorim o Leponex-u od 100mg (poznate kao "gurabije" :) ) to je 1 000 000 puta jace od BZO lijekova... a i njega ima u soluciji....
 
25.01.2007
44
22
0
Koji uzas... Umjesto da se malo brinu za svoje biljke, uklone muske, nabave kvalitetno sjeme, dobro posuse i sl. oni ih spricaju. Bas podlo. Nisam niti znao za te prljave "trikove". Dragom mi je da nemam veze s tom "ulicnom" travom. :eek:hno:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa svaka koju uzmes od dilera je sa ulice što se kaže, eh sad moze biti a i ne mora biti prskana (tad dileri obicno hvale najvise vuvu, mada je uvijek hvale (svaki cigan svog konja hvali)... te dobra, super itd itd... tako kad uzmem vani, meni te rjeci samo prelete kroz glavu, uopste ne slusam njega.... tako ako uzimas od nekog, mozes isto "nabasati" na neku turu koja je prskana....
Mada ima i primjera, kad dileri prskaju, ali posto ne znaju bas kako se to radi (vecina konta, haj samo pospi po vuvi i to je to :) LOLčina, i poslije svega, vuva ostane ista, hocu reci da nisu nista postigli "na jačini" vuve, a to opet rade da bi prodali ili skuplje ili brze, jer opet manji dileri koji na ulici rade na panjeve, oni naravno uzimaju tamo gdje je vuva "najjača" u bilo kom smislu...
Jednom sam pušio sa haverom vuvu koju je on donio, ono slučajno se sreli i haj kaze da zapalimo, meni tada samo bio heroin u glavi, a on ništa, ni cigare ne puši samo vuvu, i ono zapalili zajedno, i vidim ja da mene kao "kljuca" fata..., kontam haj mozda vuva radi, jer sam se sredio bio 20-tak min prije nego sto smo se sreli...
On nije docekao kraj džointa, jednostavno zakljuco, isto ko da se rokno horsom!!!
Ja osjecam gotiva mi, ali isto sjeb, jer on kako je sjedio na klupi, glava mu medju noge pala... Tu sam sa njim bio nekih 2-3 sata (i ja isto zakljuco kasnije..... tako da kad sam se ja trzno, tako sam i njega digao i jedva je on otišao kući, dok ja rega ono, ko da nije ništa bilo....
Ali tu je razlika, jebi ga ja navučen ko zmaj bio tad, a on ni cigare nije pusio, samo vuvu... Ko zna sa cime je to prskano!!! Prva pomisao bila mi je morphine ili heroin, ali to je preskupo da bi iko s tim radio.... i konto šta li bi moglo biti, ja sam se osjećao ko da sam se opet rokno.... i jedino logično rješenje je da je prskana otrovom za pacove !!!!
Ima jedna vrsta otrova za pacove koja se koristi za mixanje žutog, i tad ljudi najvise "izvrnu" tj. overdose, zbog prljave robe!!!