pomoc?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.11.2015
1
0
1
28
Evo mene zanima sljedece: prije 2 godine sam znao izac cesto van sa frendovima zapalit i nije mi nikada bilo nista samo chill smijalica i to, i prije godinu dana na moj rodendan frend mi je uzo skiča i smotali smo i zapalili i bilo mi je lose nisam osjecao ni ruke ni noge nisam bio u svojoj kozi bio sam zakljuco frend me zvao pet puta ja sam cuo tek nakon posljednjeg..i nakon toga mi se to desava stalno,cak i nisu bitne kolicine bilo da uzmem manje nekad vise to me stalno dere tako da uopce nisam u svojoj kozi i nekako se osjecam da je taj osjecaj samo meni kada god sam pitao nekoga njima tako nikada nije bilo??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa sad, ako je tako kako je, najbolje da ne pusis ako ti to smeta

nisam osjecao ni ruke ni noge

"Puše travu zeka i pile... I složi zeka malo jačega i da piletu da proba. Pita ga:
- I pile, osećaš što?
Pile kaže:
- Nita!
Složi zeka još malo jačega i da piletu. Isto ga opet pita:
- I pile, kako je sada? Osećaš sada što?
Na to će pile:
- Opet nita!'
- A u mp3! - pomisli zeka - Složiću još jednog...
I složi zeka, ono, bombu. I da piletu opet.
- I, pile moje, nemoj mi reći da opet ne osećaš ništa!
A kaže pile:
- Ne. Nita... ni kljun, ni nogice, ni krilca, nita..."


 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
A pile malo hehe :D
Ako je taj osjećaj dobar onda uživaj dok možeš,a ako je loš trip onda bolje napravi dužu pauzu :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
To je super.Staviš saaaamoooo malo u rizlu.Ne duvaj topčine u krugu,nego si napraviš malu pljugicu.Pa ako i onda iskočiš iz kože,predlažem pauzu. :djede:
 

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
37
Meni se desilo slicno. Nakon 2 iscrpljujuca dana tijekom drugo sam zapalio dehidriro i pao u nesvjest.Nije samo marihuana kriva nego nisam pio dovoljno tekucine,imo sam velike napore po velikim vrucinama i jos nisam jeo skoro nista. Jos kad sam zapalio sve se akumuliralo i pljas padnem u nesvjest. Poslje toga paranoja teska. Povucem dva dima i mene pere da cu opet upast,pogotovo medju ljudima. Ali s vremenom sam se naucio skulirat. Smirit disanje,disat na nos i usta lagano,popit malo soka-piva i nastavit normalno komunicirat s ljudima bez panike. Nakon nekog vremena sam se oslobonio tog napada panike i paranoje. Sad je ok. Tako da se samo skoncentriras.I meni je najbolje bilo kad me uhvati tako popit lagano casu vode.