Pomoc - rak pluca kod oca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.02.2016
10
3
3
40
Dragi ljudi,molila bi vas pomoc,bilo kakav savjet ili iskustvo..
Naime tati je dijagnostociran rak pluca..
Tijekom kemoterapija uzimao je i ulje te su mu se nalazi popravili.,
Nastavili smo sa uljem ali nakon propisanog zracenja morao je ,zbog nemogucnosti da putuje,ostati tijekom tjedan u bolnici gdje nije mogao uzimati ulje..
To bi cino samo vikendom kuci..
Nazalost,zadnji tjedan je dobio visoku temperaturu te su nakon sumnje da ima upalu pluca ustanovili da se rak siri i poslali ga kuci..
Sada vec tjedan dana opet uzima tri kaplje navecer i dvije oko podne.
Problem je taj sto mu se od toga vise ne spava kao i prije te ga cak cini nervoznim..
U cemu je problem ????!!!
Dali je prevelika doza? ,a on oslabljen..
Ili ???!
Pomagajtee..jer vec prica kako bi odustao...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jedan pozdrav sa foruma:wave:
Na početku moramo nešto razjasniti.
Koje ulje uzima?
Jeste sami uzgojili biljku i pravili rso ulje.
Koji hibrid ste upotrebiti ako ste sami pravili.
Ako niste gdje ste nabavili ulje i kakvo.

Zao mi za tatu, pomoći ćemo koliko možemo.
 
06.02.2016
10
3
3
40
Najprije hvala na odgovoru i na volji da pomognete :)
Nazalost,ulje nije nase proizvodnje..
Nabavljamo ga od jedne zene koja takodjer lijeci karcinom njime..
Ona ga proizvodi a biljice nabavlja od osobe koja ih bas sadi..
E sada..
Koliko se razumijem,a to je jako malo,kazu da je indica..
I mi smo sami jako malo informirani o svemu jer smo morali brzinski reagirati.,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Znaci radi se o ulju s thc-om koje je za lijecenje karcinoma....e sad ulje ima svoje djelovanje i svako je razlicito ali je svima je jedna stvar ista a to je da se brzo stvara tolerancija...znaci da trebate povecavati doze ali ne naglo nego postepeno jer ako ga ova trenutna doza od 3 kaplje navecer vise nije u stanju uspavati probajte sa 4 itd...ali oprezno da ne dozivi neugodna iskustva predoziranje...sto se tice nervoze i to je lako objesnjivo i moze biti od ulja (a i nemora jer sa takvom dijagnozom probaj biti opusten) ali postoje ulja koj kad krenu djelovat unesu jedan odredjeni nemir i imas osijecaj da treperis i zavisi od osobe do osobe kako su u stanju to progurat ali moze se desit da osebe odvale na nervozu i da im to bude razlog da prekinu terapiju...bilo kako bilo i takvo ulje imaju svoja lijekovita svojstva i to treba biti jasno osobi koja ga konzumira a ta nervozna nikad nedolazi samo od ulja jer to je do osobe a ulje samo pojacava odredjene osijecaje...jako je kompleksno sve to oko konzumiranj ulja i jako je bitno kompletno mentalno stanje osobe koja ga konzumira al evo naceli smo osnove a za sve dalje tu smo da pomognemo koliko je u nasoj moci
 
06.02.2016
10
3
3
40
Znaci,zapravo bi trebali povecavati a ne smanjivati dozu..?!
Jer uplasili smo se da je zbog manjka kila i sveukupne oslabljenosti organizma nakon bolnice poceo tako reagirati na vecu dozu a kasnije citajuci po forumima da nemamo mozda neko smece od ulja..hm?!!
Znam da sto prije moramo doci na 1 ml ako ista zelimo postici..
Moguce je da i on sa psiholoske strane trenutno nije stabilana kako je bio jer svasta se nagledao u bolnici..
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Terapija uljem zasniva se na spavanju i odmaranju i pustanje canabioida da odrade svoj posao tako da ako vise ne osijeca dozu koju uzima vrijeme je za povecanje ali naravno sa oprezom...sto se tice tableta za srce poznam osobu kojoj je doktor prestao davat tablete koje je koristio 20 god nakon 2 mj uzimanja ulja i to po jedno zrno navecer tako da nebi trebali imati problema al nije na odmet pratiti stanje i mozda odraditi kakvu kontrolu kod kardiologa ako je moguce jer mozda tu bude pomaka pa mu da dodatni motiv za guranje dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove and Kapisla
06.02.2016
10
3
3
40
Dragi forumasi,
Samo da vam javim da smo povecali dozu navecer..
Prvu noc je dobro spavao,drugu opet nervozirao..
Ali mislim da je to jednostavno do bolesti jer opcenito dosta lose izgleda..
Cesto je odsutan,malo spava,malo budan i tako naizmjenicno..
Ono sto me zapravo zanima je,koliko otprilike kapi sadrzava taj jedan mililitar..
Sada mu dajemo dvije poslije rucka i cetiri navecer..
Oprostite ako postavljam pitanje na koje je vec odgovoreno ali zaista nemam vremena traziti ...
Hvala jos jednom :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
To je relativno i ovisi o velicini kapi al brzo mozes saznati tako da na sprici obiljezis 1 ml i brojis kapi koje mu dajete;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Pozdrav Amellie. Ja sam se zadnjih mjeseci susretao sa raznim tumorima. Majka i ujna su dobile rak dojke, a jedan prijatelj tumor na mozgu na podrucju koje se ne moze operirati. Ne znam ako su cula za 3BP iliti 3-brompiruvat? To je kemijski spoj koji je iskljucivo umjetno napravljen u laboratoriju i zbog kojeg farmaceuti salju placene ubojice na ljude koji pokusaju razglasiti njegove pozitivno strane. 3BP djeluje na taj nacin da tumoru/raku salje informacije kako je on glukoza kojeg si tumor/rak uzima kao hranu i kad udje u stanice raka/tumora ubija ga iznutra i isti tjelesni sustav izbacuje iz tijela postepeno... Zasto ti to pisem? Jer u kombinaciji sa kanabis uljem taj kemijski spoje je kao trojanski konj. Doslovno razara sve stanice tumora. Kanabis aktivira receptore u mozgu, a 3BP juri kroz te aktivirane receptore i ubije tumor. Kod ovakvog nacina lijecenja je bitno da se zna da li je rak/tumor METABOLICKI, odnosno da se hrani glukozom iz tijela (seceri, ugljikohidrati...). 90% tumora je te prirode. Kod prijatelja samom prehranom (koja se naziva ketonska dijeta) tumor se smanjio za 1cm u roku od mjesec dana. Da se razumijemo - lijecnici 100% njih je covjeka otpisalo.

Dakle. Ketonska dijeta, 3BP i kanabis ulje.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Kali brate otvori temu o tome i meni je to prvi glas jer dugo nisam nista trazio na svu srecu kod nas je situacija ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Otvorit cu kad budem imao sve podatke u detalje. Moram skupit ketonske dijete i kako priviknuti tijelo da se ne hrani glukozom. Kako se koristi 3BP i ostalo... I meni je relativno novo, ali sam vec duboko u tome pa imam neko znanje.
 
06.02.2016
10
3
3
40
Kali,hvala ti na novim informacijama jer ovo je prvi put cujem za 3BP..
Za ketonsku prehranu sam cula ali sam u strahu da mi tata ne izgubi jos kila jer je u bolnici pao sest kila tako da smo sretni da ista jede..
A taj 3BP ?!kako,sta,gdje?!
Ne znam st tocno smijem pitati i koliko mi smijes reci a da ne krsim pravila foruma?!
 

grk

25.09.2015
1
14
3
Za keto dijetu pogledaj na bilo kom bodibuilding forumu ali osnova je da ne koristis ugljene hidrate u ishrani vec da se sve bazira na mastima.Kali je u pravu kada kaze za vezu glukoze i tumora,ova dijeta se koristi vec nekoliko godina na zapadu kao deo terapije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Amellie